Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 10 Paź 2018, 10:49 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2013
nick w SL: Phoero
Robi się zimno, fotografię zamierzam odłożyć na półkę do wiosny. Zima to taki czas, w którym to zasiadamy przed komputerem... Pomyślałem, że jednak rezygnacja z powrotu do sl, na rzecz tworzenia strony internetowej, może nie być ani dobrą zabawą, ani finansowo udanym przedsięwzięciem. Postanowiłem połączyć obie pracę w ciągu jednego dnia i tak od początku listopada... Na pewno poczuję się po tak dużej nieobecności jako nowy twórca... Zawsze lubiłem kontakt na voice... Czy to z innymi kreatorami, czy z ludźmi znającymi sl od strony roboczej... Czeka mnie za pewne przypomnienie jeśli się zdecyduję, to blendera, i przypomnienie programowania...

Jeśli ktoś jest zainteresowany sąsiedztwem, wymianą doświadczenia czy umiejętnościami, czy po prostu chwilową pogawędką w czasie lub po pracy w sl, czas na pewno by był milej i z pożytkiem wykorzystany dla wszystkich...

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso