Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.
Autor Wiadomość
Mężczyzna
PostWysłany: 30 Paź 2012, 01:46 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Post wywolany dyskusja z tego watku
Dobra prosze Panstwa, pozartowalismy sobie, powywracalismy kota, pofilozfolo, pofizolo,. dobra niewazne.
Pora zrobic cos pozytecznego.

Moj plan:
Nie ma co sie oszukiwac, pantera tego konkursu nie wygra. Stanowczo odmawia tez przyjecia tabletu od nas, i ja to rozumiem, chociaz sie z nia nie zgadzam.
Pojawila sie jednak energia spoleczna, wyrazono chec pomocy, wiec grzechem byloby tego nie wykorzystac.
Plan jest taki:
Zbieramy w Second Life LSy i kupujemy za nie tablet z oprogramowaniem pozwalajacym na kontakt ze swiatem dziecku, ktore otrzyma najmniej lajkow w konkursie!
KONKURS
Bylaby to piekna chwila w dziejach ludzkosci, gdy dziecko sprawdza wyniki Facebookowego konkursu, pojawiaja mu sie lzy w oczach a tu nagle .... niespodzanka! Ostatni beda pierwszymi! Dostaje tablet od wariatow z jakiegos Second Life!
Szczegoly:
Najtanszy tablet jaki znalazlem w ich ofercie kosztuje: 999 zl (okolo 83 000 LS). http://mowik.sklep.pl/pl/p/Zestaw-ECO-M ... AB-2099/70
Minimum tyle kasy trzeba zebrac, jesli bedzie wiecej to tym lepiej, kupimy lepszy.
Po zebraniu funduszy dzwonimy do firmy, mowimy ze chcemy kupic tablet przegranemu, prosimy o numer konta firmowego, wplacamy. Firma wysyla dzieciakowi tablet. Dzieciak ma usmiech na twarzy, my poczucie, ze zrobilismy cos fajnego. Profit.

-----------------

Co ja moge zrobic:

1) Rozpoczne swoją wplata
2) Moge zadzwonic do Mowika i dograc z nimi szczegoly, lacznie z wplata pieniedzy.
3) Moge wymienic LS na zlotowki dajac kurs lepszy niz Lindex (chociaz to juz mniej chetnie, bo zaraz bede podejrzewany o chec zysku)
4) Moge przyjmowac wplaty w LS ( tez niezbyt chetnie, bo beda mi sie pieniadze od klientow mieszaly z pieniedzmi z akcji, ale jesli trzeba to trudno. Moze avatar WOSPu by sie do tego nadal?)

Mysle, ze dobrze byloby sprawe jakos naglosnic, jakies eventy? ladne obrazki? ogloszenia? Sam akcji spolecznej nie zrobie, bo nie umiem i zaraz sie z kims pokloce, wiec musicie pomoc swoimi dzialaniami i oczywiscie portfelami.

Wazne jest by cala akcja byla transparentna, czyli byla mozliwosc rozliczenia kto ile wplacil, komu, i na koniec dowody przelewow.
Prosze o deklaracje kto i jak moze pomoc oraz ile moze wplacic.

Ze swej strony deklaruje wplate 40 000 LS, czyli prawie polowe potrzebej sumy. Zostalo do zebrania jeszcze 43 000 LS.

Do dziela szanowni panstwo, bo czasu jest malo!

Ostatnio edytowany przez Jacek, 30 Paź 2012, 09:40, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail GGOffline
Nie podano
PostWysłany: 30 Paź 2012, 09:02 
Dołączenie:
Październik 2012
Jacku, piekna deklaracja i jeszcze piekniejsza autopromocja. Jak do tej pory wszystkie zbiorki robione w sl byly anonimowe (WOSP, Pajacyk itp). Poza organizatorami nikt nie wiedzial kto ile wplacil i tak chyba powinno byc.

Co do samej inicjatywy zbierania pieniedzy na tablet dla chorego dziecka jest ona rownie szczytna, co bezsensowna. Tablet jest raczej towarem luksusowym i chyba malo potrzebnym choremu dziecku. Moge sie mylic, ale tak mi sie wydaje. Gdybys zbieral na bulki i mleko dla glodujacych dzieci chetnie cie wespre finansowo.

Nie kupuje tego i nie podpisuje sie pod ta inicjatywa. Poczkam na WOSP, podobno w tym roku Adjan jest organizatorem. Nie bede sie tez chwalil jaki budzet na to przeznaczylem.

Plac Powstańców Warszawy 1
00-030 Warszawa

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 30 Paź 2012, 09:37 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: wredna Jantarka Balczo
Jacek napisał(a):
Post wywolany dyskusja z tego watku
Dobra prosze Panstwa, pozartowalismy sobie, powywracalismy kota, pofilozfolo, pofizolo,. dobra niewazne.
Pora zrobic cos pozytecznego.

Moj plan:
Nie ma co sie oszukiwac, pantera tego konkursu nie wygra. Stanowczo odmawia tez przyjecia tabletu od nas, i ja to rozumiem, chociaz sie z nia nie zgadzam.
Wazne jest by cala akcja byla transparentna, czyli byla mozliwosc rozliczenia kto ile wplacil, komu, i na koniec dowody przelewow.
Prosze o deklaracje kto i jak moze pomoc oraz ile moze wplacic.

Ze swej strony deklaruje wplate 40 000 LS, czyli prawie polowe potrzebej sumy. Zostalo do zebrania jeszcze 43 000 LS.

Do dziela szanowni panstwo, bo czasu jest malo!

po pierwsze skad pewność ze Pantera nie wygra ? już to wiesz Jacku ?
niesamowite.

po drugie, jesli bedzie potrzeba organizacji akcji, to moim zdaniem powinno wyglądać zupełnie inaczej. tak jak miało być na początku w przypadku wsparcia braciaka Pantery -> kontakt z instytucją, która sprawnie wesprze organizację takiej zbiórki, gdzie akcja nie będzie miała wymiaru "zabawy" jaką sugerujesz Jaculku, ale działania, które nie będą wzbudzały poczucia dyskomfortu.

bardzo doceniam Jacek twoja spontaniczna propozycję, uważam jednak, że POMOC potrzebującym nie powinna być poletkiem do hmmm jak to ładnie ujac...chyba słow mi brakuje, bo ciężko nazwać to zartem.

tak tak, wiem Jaculku, ze Ty to na poważnie w 100%. wiem wiem...wszyscy wiemy. tylko dlaczego składasz bron podczas trwania akcji Pantery ?...to bardzo, ale bardzo nie honorowe.

Ostatnio edytowany przez Jantarka, 30 Paź 2012, 09:42, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 30 Paź 2012, 09:39 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
1)Autopromocja. Niestety, nie da sie tego uniknac. Gdybym zalozyl konto na forum, i w pierwszym i jedyny poscie poprosil o pieniadze nikt by na to nie zwrocil uwagi, a raczej przyjeto by to jako probe wyludzenia pieniedzy.
2) Moze w pospiechu nie opisalem dokladnie tabletu i moglo to wprowadzic w blad. To, co chcialbym zakupic dzieciakowi to tablet z oprogramowaniem pozwalajacym na kontakt ze swiatem, czyli dokladnie to, na co jest nagroda w konkursie. Czesto jest to bardziej potrzebne niz bulka i mleko, co zapewne te dzieci maja. Za uwage dziekuje i juz poprawiam.
3) Anonimowosc. Zalezy mi na tym, aby nikt nie powiedzial, ze organizatorzy ukradli polowe pieniedzy, dlatego tez chce aby lista darczyncow byla jawna. Kazdy bedzie mogl sprawdzic, czy jego wplata jest na liscie (lub umieszczona na forum).
Jesli komus zalezy na anonimowosci to moze wplacic z Alta.
4) A co jesli Pantera wygra? Nic. Kupimy ten sprzet i tak , i damy go dziecku. Ktos podal w poprzednim watku sugestie, ze lepiej aby cztery dzieciaki dostaly nagrode niz tylko trzy i ja sie z tym zgadzam.
5) Nie ma czasu na zadne powazne organizowanie akcji. Zreszta jesli ktos chce, to moze to robic - jak pisalem, ja nie umiem.
6) Nie wiem skad przypuszczenie, ze to jest zart? Akcja jest tak samo zartem jak WOSP. Jest wesolo a przy okazji mozna komus pomoc.
Mam nadzieje, ze rozwialem Wasze watpliwosci i mozecie smialo przylaczyc sie do akcji.

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 30 Paź 2012, 09:50 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
[quote="Jacek"]1)Autopromocja. Niestety, nie da sie tego uniknac. Gdybym zalozyl konto na forum, i w pierwszym i jedyny poscie poprosil o pieniadze nikt by na to nie zwrocil uwagi, a raczej przyjeto by to jako probe wyludzenia pieniedzy.
2) Moze w pospiechu nie opisalem dokladnie tabletu i moglo to wprowadzic w blad. To, co chcialbym zakupic dzieciakowi to tablet z oprogramowaniem pozwalajacym na kontakt ze swiatem, czyli dokladnie to, na co jest nagroda w konkursie. [...]quote]

Jesli chcesz Jacku zakupić tablet dzieciakowi - to zrób to z własnej kieszeni.

to o czym rozmawialismy mialo zupełnie inny sens.
chociaz raz zrób to co sugerowałam, po prostu wyhamuj. rozmach twoich "inicjatyw" jest miazdzacy, manipulacja przykra.

nie nie, to nie jest tak , ze JA sie z czegos wycofuje, ze teraz bede marudzic, ze Ty proponujesz, a Ja mowie NIE. Ja po prostu mowie - wystopuj czlowieku, pozwol zadziac sie jednemu, na kolejne przyjdzie pora.

poza tym jesli juz chcesz cos robic dobrego - to moze zorganizujmy spotkanie w SL, na ktorym wszyscy usiadziemy i zastanowimy sie wspolnie co i jak robic. a nie...rzucasz "POMYSL" a teraz malkontenci - WYKAZUJCIE SIE.

Kim ty jestes Jacek ?

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 30 Paź 2012, 09:58 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Jantarko,
Nie stac mnie na wylozenie 83 k LS, wiec sam nie kupie. Nie umiem organizowac spotkan, nie umiem na nich dyskutowac bo albo staje sie dyktatorem albo obrazam sie na wszystkich. Jesli ktos sadzi, ze warto zrobic spotkanie, powazna akcje itd - niech robi, organizuje, rozmawia.
Jesli ktos ma lepszy pomysl od mojego - niech pisze. Obiecuje wtedy usunac swoj post i przylaczyc sie do nowej akcji.

Wazny jest jeden cel - zebrac pieniadze potrzebne na zakup sprzetu dla dziecka.

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 30 Paź 2012, 10:07 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Sner Core napisał(a):
Co do samej inicjatywy zbierania pieniedzy na tablet dla chorego dziecka jest ona rownie szczytna, co bezsensowna. Tablet jest raczej towarem luksusowym i chyba malo potrzebnym choremu dziecku.

Po co odzywałeś się w wątku, o którym nie wiedziałeś nic poza tym, że pojawiają się w nim nowe posty? Zwykłe trollowanie?

Jantarka napisał(a):
Jesli chcesz Jacku zakupić tablet dzieciakowi - to zrób to z własnej kieszeni.

A miało być tak pięknie.
Jantarka napisał(a):
nawołuję do organizatorów akcji o korektę celu z "wykręćmy numer innym chorym dzieciakom" na "pomóżmy bratu Panerty i zróbmy SL -ową zbiórkę na tablet"

No tak, nie do końca o to chodzi Jackowi - zaproponował zbiórkę na tablet dla tego, kto przegra konkurs, a nie dla brata Pantery (w związku z tym jego uwaga, że Pantera na pewno nie wygra nie ma większego znaczenia). Mimo wszystko jest to propozycja w miarę konkretna, poparta całkiem konkretną kwotą.

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 30 Paź 2012, 10:20 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
Madelaine napisał(a):
A miało być tak pięknie.

owszem mialo byc i bedzie, jesli przestanie robic cyrk.
Poza tym Jacek napisal co chcialby kupic, wiec jesli on chce kupic, to niech kupuje. moim celem bylo wsparcie, a nie realizacje czyjegos chcenia. szczegol.

Jantarka napisał(a):
nawołuję do organizatorów akcji o korektę celu z "wykręćmy numer innym chorym dzieciakom" na "pomóżmy bratu Panerty i zróbmy SL -ową zbiórkę na tablet"

Cytuj:
No tak, nie do końca o to chodzi Jackowi - zaproponował zbiórkę na tablet dla tego, kto przegra konkurs, a nie dla brata Pantery (w związku z tym jego uwaga, że Pantera na pewno nie wygra nie ma większego znaczenia). Mimo wszystko jest to propozycja w miarę konkretna, poparta całkiem konkretną kwotą.

owszem nie jest to o czym pisalam, bo mialam na mysli wsparcie konkretnej osoby. i jesli to nie jest Jackowa prowokacja - a zakladam, ze taki byl cel tego posta - to ja bardzo chetnie pomoge, zaangazuje sie i wespre.

mimo wszystko szanowna mad...jak dla mnie, w sytuacji kiedy jeszcze jeden event sie nie skonczyl, a najzacieklejszy jego obronca juz go zakopuje gleboko w grobie jest z lekko niepokojace. nie sadzisz ? nie nie, ty nie sadzisz, stwierdzasz fakty ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 30 Paź 2012, 10:21 
Dołączenie:
Październik 2012
Droga Moderatorko,
Nie wiem, czy tak samo rozumiemy pojecie trollowania. Ustosunkowalem sie do propozycji Jacka.

Jacku, nadal uwazam, ze elektroniczny gadzet mniej pomoze dziecku, o ile jeszcze bardziej nie odetnie go od rzeczywistego swiata, niz kontakt z zywym czlowiekiem, ale jak podkreslam moge sie mylic. Zycze powodzenia przy tej akcji, ale nie bede jej wspieral.

00-030 Warszawa

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 30 Paź 2012, 10:32 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Snerze,
nie jestem specjalista od autyzmu, zakladam ze producent tego sprzetu i rodzice dziecka lepiej wiedza co jest potrzebne niz ja, zupelny laik. Z tego co wiem tablet sprzedawany przez te firme nie sluzy do zabaw i nie zmienia dzieci w nolifow takich jak my, a wrecz przeciwnie. On pomaga dzieciom w kontaktach z realnymi ludzmi, a tym samym zacheca je d zycia w realnych swiecie.
Za zyczenia dziekuje, a wsparcie nie jest przymusowe.

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 30 Paź 2012, 10:39 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Jantarka napisał(a):
jak dla mnie, w sytuacji kiedy jeszcze jeden event sie nie skonczyl, a najzacieklejszy jego obronca juz go zakopuje gleboko w grobie jest z lekko niepokojace

Jak dla ciebie.
Moim zdaniem to, co sądzi Jacek o ewentualnej przegranej lub wygranej Pantery nijak się ma do jego propozycji, złożonej w tym wątku.

Sner Core napisał(a):
nadal uwazam, ze elektroniczny gadzet mniej pomoze dziecku, o ile jeszcze bardziej nie odetnie go od rzeczywistego swiata, niz kontakt z zywym czlowiekiem

Bardzo proszę o wytłumaczenie, jak tablet umożliwiający porozumiewanie się osobom niemówiącym może odcinać od rzeczywistego świata.

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 30 Paź 2012, 10:44 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Czerwiec 2011
nick w SL: Syntia Sahara
Jad się sączy aż miło, tylko nie wiem czemu? Czy ktoś pomyślał jak się może czuć osoba która niewinne wstawiła temat prosząc skromnie o pomoc dla brata, czytając to wszystko, myślę ze nie jest jej teraz miło, mnie jest przykro :cry: jak to czytam a co dopiero musi czuć osoba której po części dotyczy cała ta jadliwa dyskusja. Czy wy nie macie żadnych ludzkich uczuć tylko chęć udowodnienie kto ma większą racje. Pamiętajcie że po drugiej stronie jest ZWYKŁY CZŁOWIEK. Powiem wam przykre jest to wszystko że w chwili kiedy powinniśmy się zjednoczyć i pomóc ( nie tylko nieszczęsnemu bratu Pantery) plujemy w siebie wielkim i trującym jadem. SMUTNE ALE PRAWDZIWE :-/

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 30 Paź 2012, 10:47 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Synthio, ten temat nie dotyczy w zadnym stopniu Pantery. Tamta sprawa ma swoje watki.
Tutaj zachecam do pomocy dziecku, ktore w konkursie Mowika zajmie ostatnie miejsce i zapewne bedzie mu troche przykro, wiec fajnie byloby kupic mu tablet z oprogramowaniem.

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 30 Paź 2012, 10:54 
Dołączenie:
Styczeń 2011
nick w SL: j.w
Cytuj:
piekna deklaracja i jeszcze piekniejsza autopromocja. Jak do tej pory wszystkie zbiorki robione w sl byly anonimowe (WOSP, Pajacyk itp). Poza organizatorami nikt nie wiedzial kto ile wplacil i tak chyba powinno byc.

co oczywiscie mozna zmienic i odtajnic poprzednie zbiorki :). Jako jeden z organizatorow WOSP posiadam szczegolowe listy z imiennymi wplatami ;). Nastepny WOSP tez moze juz byc prowadzony jawnie, choc przez 5 lat nikt nikogo nie oskarzyl o zdefraudowanie ani lindena. Ale moze badzmy zapobiegliwi i nie ufajmy sobie. Osobiscie sie z tym nie zgadzam, bo uwazam, ze my wszyscy nie jestesmy wcale tacy zli i wiele rzeczy nam sie naprawde udalo. Nie raz udowodnilismy sobie, ze umiemy sie dogadac. Ciezkie porody sa nasza specyfika, ale zawsze rodzimy zdrowe owoce ;)

Licze na zmiane decyzji Pantery, dotyczacej pomocy finansowej od rezydentow SL. Jesli jej brat nie wygra konkursu, bedzie sie przeciez miescil w kategorii "dziecka, ktore nie wygralo", a od samego poczatku byl on naszym priorytetem.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 30 Paź 2012, 10:57 
Dołączenie:
Październik 2012
Myslalem, ze Jacek proponowal zbieranie pieniedzy na tablet dla osoby chorej na autyzm, a nie dla niemowy. Jesli jest to niemowa, to cofam swoja wypowiedz, chociaz tez pozostaje pytanie po co niemowie tablet.
Jesli jest to jednak osoba chora na autyzm, to oznacza to zamkniecie we wlasnym swiecie i brak kontaktu ze swiatem zewnetrznym. Znam przypadki osob zyjacych tylko i wylacznie w swiecie wirtualnym, grach komputerowych itp. Glownie wlasnie dzieci i mlodziez. Nie znam sie na psychologii, ale kontakt z takimi ludzmi jest mocno ograniczony i bardzo przypomina autyzm. Obawiam sie, ze zakup elektronicznego gadzetu moze taki stan poglebic. Mysle, ze jest wiele innych metod leczenia. Napewno mniej kontrowersyjnych.

Natomiast moja polemika nie miala na celu wyjasnienie czy tablet osobie chorej na autyzm jest przydatny, czy nie, tylko podwazenie zasadnosci zakupu tak drogiego gadzetu. No ale skoro sama Szanowna Moderatorka kieruje watek w strone jaskini Trolla, to wyjasniam.

00-030 Warszawa

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 30 Paź 2012, 11:01 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
Syntia Sahara napisał(a):
Jad się sączy aż miło, tylko nie wiem czemu? Czy ktoś pomyślał jak się może czuć osoba która niewinne wstawiła temat prosząc skromnie o pomoc dla brata, czytając to wszystko, myślę ze nie jest jej teraz miło, mnie jest przykro :cry: jak to czytam a co dopiero musi czuć osoba której po części dotyczy cała ta jadliwa dyskusja. Czy wy nie macie żadnych ludzkich uczuć tylko chęć udowodnienie kto ma większą racje. Pamiętajcie że po drugiej stronie jest ZWYKŁY CZŁOWIEK. Powiem wam przykre jest to wszystko że w chwili kiedy powinniśmy się zjednoczyć i pomóc ( nie tylko nieszczęsnemu bratu Pantery) plujemy w siebie wielkim i trującym jadem. SMUTNE ALE PRAWDZIWE :-/

Synthia... specjalnie nie skomentuje. owszem jest przykro, nie tylko Panterze, nie tylko TOBIE, uwierz, ze jest przykro.

gocha merlin napisał(a):
[...] Licze na zmiane decyzji Pantery, dotyczacej pomocy finansowej od rezydentow SL. Jesli jej brat nie wygra konkursu, bedzie sie przeciez miescil w kategorii "dziecka, ktore nie wygralo", a od samego poczatku byl on naszym priorytetem.

i tez bardzo licze na zmiane zdania Pantery. mam jednak nadzieje, ze akcja sie uda i wszystkie dalsze dzialania wspierajace dla niej, beda zbedne. nie mniej jednak - w dalszym ciagu uwazam, ze mozna jeszcze zrobic cos fajnego i dobrego, nie dlatego ze ktos o cos prosił, ale dlatego że WARTO i FAJNIE jest POMAGAC.

pozdrawiam :)

Profil E-mail Offline
PostPost został usunięty przez Madelaine 30 Paź 2012, 11:11.
Powód: nabijanie postów
Mężczyzna
PostWysłany: 30 Paź 2012, 11:05 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Cytuj:
mozna jeszcze zrobic cos fajnego i dobrego, nie dlatego ze ktos o cos prosił, ale dlatego że WARTO i FAJNIE jest POMAGAC.

Co i jak?

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 30 Paź 2012, 11:09 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Sner Core napisał(a):
Myslalem, ze Jacek proponowal zbieranie pieniedzy na tablet dla osoby chorej na autyzm, a nie dla niemowy. Jesli jest to niemowa, to cofam swoja wypowiedz, chociaz tez pozostaje pytanie po co niemowie tablet.

Nie znam się na autyzmie, szczęśliwie nie mam związanych z tą chorobą doświadczeń. Na tabletach też znam się raczej średnio. Swoją wiedzę na temat przedmiotu konkursu, będącego z kolei przedmiotem gorącej wymiany zdań, w której i ty brałeś udział, wzięłam z tego, co napisała Pantera:

pantera_polnocy napisał(a):
pierwszą i drugą nagrodą są tablety z programem będącym protezą mowy, pozwalającym porozumiewać się takim osobom jak mój brat z otoczeniem inaczej, niż za pomocą dźwięków bez artykulacji - trzecie to sam program bez sprzętu (w sumie i ono wystarczy).

Skoro więc Jacek zaproponował ufundowanie "czwartej nagrody" komuś, kto przegrał w konkursie, dziwne są twoje rozważania, czy kupno tabletu ma sens.

Mam nadzieję, że będzie tak, jak napisała Gocha - w bólach wielkich, ale jednak urodzi się coś sensownego.

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 30 Paź 2012, 11:36 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Czerwiec 2011
nick w SL: Syntia Sahara
Jantarka napisał(a):
i tez bardzo licze na zmiane zdania Pantery. mam jednak nadzieje, ze akcja sie uda i wszystkie dalsze dzialania wspierajace dla niej, beda zbedne. nie mniej jednak - w dalszym ciagu uwazam, ze mozna jeszcze zrobic cos fajnego i dobrego, nie dlatego ze ktos o cos prosił, ale dlatego że WARTO i FAJNIE jest POMAGAC.

pozdrawiam :)

O WŁAŚNIE O TO MI CHODZILO WARTO I FAJNIE JEST POMAGAĆ i tylko o to mi chodziło, ja tez jestem za spotkaniem w SL i obgadaniem tego przy stole :-D

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso