Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 15 Sty 2015, 21:41 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2009
Posty: 703
nick w SL: Adamus Inglewood
Smelly Cat Blues Club ma zaszczyt zaprosić na koncert niezwykłego gitarzysty i wokalisty - Anka Fuchs.

Publika w Second Life z podziwem obserwowała postępy tego artysty. Z zadziwieniem obserwując jak w magiczny sposób wędruje po gryfie swojej gitary, odsłaniając nam następny, niezwykły kawałek duszy, aby się nim podzielić. W wirtualnym świecie występuje już od roku 2008, a pomimo tego dopiero po raz pierwszy usłyszymy go w najbliższy piątek w Smelly Cat Blues Club. Jak sam mówi jego styl to łamanie barier pomiędzy różnymi gatunkami muzyki, które kocha, dzięki czemu zawdzięcza swoją niepowtarzalność i niezaprzeczalną popularność.

Image

Anek Fuchs (W RL Dave Smith) jest niesamowitym gitarzystą! Może rzucić na kolana jak nikt inny w Second Life! My nie mamy wątpliwości dlaczego jego muzyka została okrzyknięta mianem "Guitar Therapy" w całej sieci! Również jego głos to zjawisko, obok którego nie sposób przejść obojętnie.
Posłuchajcie sami :):
Zresztą dużo by pisać. Po prostu przekonajcie się sami odwiedzając Smelly Cat Blues Club w piątek 16 stycznia 2015 o godzinie 21.00.
Anek będzie tam na Was czekał ze swoją muzyką.

Impreza zaczyna się nieco wcześniej już od 20.00 ze swoją muzyką powita Was DJ Katty a po koncercie o 22.00 zapraszamy Was na dalszy ciąg imprezy z DJ :)


Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

OdpowiedzKto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Panel
Góra
Skocz do:  
cron
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso