Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 25 Sty 2013, 01:18 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
355
Serdecznie zapraszam wszystkich użytkowników Second Life na multimedialną imprezę, która odbędzie się jednocześnie w rzeczywistości wirtualnej i realnej.
Już dzisiaj tj w piątek 25 stycznia o godzinie 20 macie szansę wziąć udział w niesamowitym wydarzeniu:
zagrają trzy zespoły o profilu muzycznym, wystawią się malarze i fotograficy, zatańczą fani, imprezę tradycyjnie zakończy policja, a wszystko to równolegle w SL i w szczecińskiej galerii Stary Polmozbyt (plac Orła Białego 10, nad pizzerią).
Postaram się być w obydwu tych miejscach jednocześnie, pokazując instalację wirtualną w Szczecinie, a dla Was streamując imprezę do SL. RLowcy obejrza sobie SL, a Wy - realny świat!
Jeśli ktoś może to niech wpada osobiście, całą resztę zapraszam w SL.
Teleport na wystawę pojawi się przed 20.00 w Patronie.
Czuwaj!
Jacek Shuftan

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 26 Sty 2013, 17:37 
Dołączenie:
Grudzień 2012
Super fajnie, tylko może następnym razem dajcie wcześniej ogłoszenie o takiej imprezie, a nie jak już jest w trakcie.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 26 Sty 2013, 23:14 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Wiem, ze ogloszenie bylo troche za pozno ale puscilem je, gdy mialem juz dosyc duza pewnosc, ze impreza dojdze do skutku. Obawialem sie, ze cos moze niewypalic i okazalo sie, ze slusznie.
Dla przykladu pare godzin przed rozpoczeciem okazalo sie, ze w pomieszczeniu nie ma internetu, bo organizatorzy mysleli, ze nie bedzie on potrzebny do Second Life (na CD mialem przywiezc caly nasz swiat) itd:)
Nie wiem jak to wygladalo inworld ale w RL wzbudziliscie sensacje. Zadawano mi pytania w stylu: - Ale jak to jest? Te ludki to sa zywi ludzie? I oni teraz nas widza, tak ja my ich? Oczywiscie potem przychodzily nieodmiennie pytania o pieniadze i sex.
Podobno muzyki nie udalo sie streamowac, a szkoda bo zespoly graly doscyc dobrze, a nawet wyrazily chec zagrania tylko w SL. Zobaczymy.
Gdy dotra do mnie zdjecia postaram sie zrobic jakies podsumowanie zdjeciowe obydwu wydarzen, ale juz teraz chcialbym podziekowac Etkerow i Talibkowi, bez ktorych z cala pewnoscia nie dalbym sobie rady.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 27 Sty 2013, 10:54 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Nie zgrałeś SL na płytę? Wstyd... 8)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 27 Sty 2013, 15:44 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Zalecam dyskietki 8-calowe.

A tak na serio to też myślę, aby kiedyś zrobić coś w podobnym stylu, czyli połączenie realnego oraz wirtualnego świata. Hybrydowe wydarzenia są fajne, chociaż w żadnym nie brałem jeszcze udziału.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 27 Sty 2013, 16:29 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Czerwiec 2011
nick w SL: Syntia Sahara
Byłam i całkiem fajnie by było gdyby nie zakł internetowe i osoby próbujące zakłócić całą impreze, ale i tak fajne i nowe przeżycie to było. Dzieki za cos nowego i zabawe :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 29 Sty 2013, 22:54 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
W RL impreza wygladala tak: http://pl.twitch.tv/etker/b/360613845

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 01 Lut 2013, 13:13 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
GALERIA W SL
GALERIA w RL

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso