Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 31 Maj 2011, 21:52 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2009
nick w SL: Adamus Inglewood
Kochani - już jutro Dzień dziecka w Smelly Cat Blues Club :)

Z tej też okazji przygotowaliśmy dla Was garść atrakcji - koncert, konkurs i dużo dobrej muzyki - jak to zwykle w Smelly Cat :)

Zaczynamy o godzinie 19.00 - DJ Wolfius przygotował już dla nas specjalną imprezę z okazji Dnia Dziecka.

Image

O 21.00 na naszej scenie pojawi się dawno nie widziana w SL JoAnn Diavolo i jak za dawnych czasów zagra dla nas na żywo koncert :)

Zaraz po koncercie o 22.00 zaplanowaliśmy debiut DJski w Smelly - na scenie pojawi się para Djów Bea & Peter i zawodowo (bo to zawodowcy) nakręci nam bluesowo rockową imprezę wieczorną :) Ręczę, że czegoś takiego jeszcze w SL nie słyszeliście :)

Cytuj:
KONKURS!!!
Uwaga - podczas całego wieczoru oceniać będziemy Wasze kostiumy - liczymy na to, że pomysłowo przebierzecie się z okazji Dnia Dziecka. Dla osoby, która przygotuje najbardziej pomysłowy strój związany z Dniem Dziecka przewidzieliśmy nagrodę - 500L$. Stroje zaczynamy oceniać od godziny 20.00, a ogłoszenie wyników nastąpi o godzinie 22.30 podczas imprezy :)

Mam nadzieję, że nie macie wątpliwości gdzie spędzić jutrzejszy Dzień Dziecka? W końcu wszyscy jesteśmy trochę dziećmi :)

P.S.: Gdyby ktoś jednak był nowy i nie znał JoAnn Diavolo - czyli Joasi Pilarskiej - poniżej jeden z jej nowszych utworów :) Posłuchajcie :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 01 Cze 2011, 13:44 
Dołączenie:
Marzec 2010
nick w SL: Pavlo Boucher
A to jest ktoś kto nie zna Joasi? Tosz to wstyd! :roll:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 01 Cze 2011, 13:54 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Np. ja jej nie znam.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 01 Cze 2011, 14:51 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Llorando Runo
Ja chyba tez nie. :P

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 01 Cze 2011, 15:05 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2009
Wstydem bym tego nie nazwał, ale nie wiecie co tracicie ;)
W każdym razie dziś okazja aby Aśkę poznać lepiej niż na tych nagraniach :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 01 Cze 2011, 18:47 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Lipiec 2007
nick w SL: Sylwia Bonetto
projekt napisał(a):
Np. ja jej nie znam.

Ja tez jej nie znam, ale po posluchaniu jej utworu chetnie ja poznam.
Swietny glos, dobre wykonanie... Az sie dzisiaj wybiore do tego Waszego klubu aby to obejrzec.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Cze 2011, 07:27 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2009
Sądzę, że Ci którzy byli nie żałują - wieczór naprawdę był niezwykły, koncert JoAnn znakomity, a to co zrobiła Bea z Piotrem w swojej audycji z Duseldorfu, przeszło nasze wszelkie oczekiwania... Dziękuję wszystkim, którzy postanowili ten wieczór spędzić razem, właśnie w Smelly.

Udało się uwiecznić kilka miłych chwil z tego wieczoru (dzięki Nigi :), za fotki), polecam, posłuchać jak JoAnn wykonała Mercedes Benz tego wieczoru - ja się rozpłynąłem... Aha najlepszy dźwięk jest w HD.

Profil E-mail Offline
PostPost został usunięty przez Madelaine 22 Cze 2011, 21:05.
Powód: Fatalna ortografia, nadmiar emotek

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso