Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 04 Paź 2010, 08:33 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
nick w SL: Neonline Avril
Image
Witam.
Kto waszym zdaniem z polskich działaczy zrobił najwięcej dla polskiego SL?
Podajcie proszę wasze propozycje. Maksymalnie 3.
Potem zrobi się ankietę.

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 04 Paź 2010, 09:57 
fast napisał(a):
[ http://neotv.dbv.pl/index.php ]
Witam.
Kto waszym zdaniem z polskich działaczy zrobił najwięcej dla polskiego SL?
Podajcie proszę wasze propozycje. Maksymalnie 3.
Potem zrobi się ankietę.

bez zająknięcia powiem Andrzej Lepper

edit: zjadło mi się jedno P :lol:

Nie podano
PostWysłany: 04 Paź 2010, 12:34 
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Bezsprzecznie tym działaczem jestem ja

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Paź 2010, 13:39 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2007
nick w SL: Hacintho Huet
Chciałbym prosić o sprecyzowanie terminu "działacz", gdyż nie wiem czy mogę zgłosić swoja kandydaturę... :(

Misterio, a ty nie byłeś raczej działkowiczem? :D

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Paź 2010, 15:23 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Llorando Runo
To byłem JA! :mrgreen:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Paź 2010, 16:19 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
Nagrody są 3 po naradzie. Za wkład w rozwój polskiego Sl. Innowacyjne projekty. Oraz Całokształt bytności.
Proszę podac 3 kandydatów ale nie można siebie. Potem będzie głosowanie IN SL oraz na forum czy stronie. I za 6 miesięcy wręczenie nagród. Tych w IN SL oraz wysłanie pocztą upominków .

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Paź 2010, 16:34 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2007
Ok :) Kto zagłosuje na mnie? To ja się zrewanżuje, co mi tam :)
I od siebie dodam jeszcze Uzi Boa, Gochę Merlin, Cytrynę Matovą i Madelaine Sautereau, bo osobowości to więcej niż "działacze" :P
Jacka Shuftana nie podam, bo to biznesmen, a Malwiny i Magnusa też nie, bo nie potrafiłem ich polubić. Za to mogę dodać Agnieszkę Allstar, bo jej się wciąż chce, choć jest już stara, zgarbiona i posiwiała :D

Ostatnio edytowany przez Hacintho, 04 Paź 2010, 16:37, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Paź 2010, 16:37 
Dołączenie:
Czerwiec 2010
Jacek Shuftan 8-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Paź 2010, 17:07 
Dołączenie:
Sierpień 2007
Dziwie sie ze nikt nie Wspomnial o Blance Carter. Moze jest tu zbyt duzo mlodych avatarow. Ale to Blanca wystartowala z polskim centrum, pozniej z pierwsyzm polskim simem. Byly jakies imprezy, konkursy, szkolenia. Na centrumowym sandboxie wielu zaczynalo przygode z budowaniem. A polskie avatary byly w pewien sposob zjednoczone. Nikt chyba nie zaprzeczy ze od centrum wszystko sie zaczelo w polskim sl hehe.

Pozniej dlugo dlugo nic , a nastepna nominacje dalbym Adamusowi, swoja dzialanoscia wprowadzil pewien powiew swiezosci i czegos innego niz to co bylo do tej pory w polskim sl.

Za caloksztalt tez bym dal nominacje Jackowi Shuftanowi. Przez caly czas byl w pewien sposob zamieszany w rozne akcje. Stara sie dbac o atrakcyjnosc polskiego sl jako tako, bo ma w tym interes trzeba to uczciwie przyznac , ale docenic tez mozna :) No i tyle czasu minelo i mu sie nie znudzilo jeszcze. Za to dalbym nobla hehe :]

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Paź 2010, 17:35 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Ech fast, cos ty narobil?! Teraz sie zacznie, bedzie zadyma wieksza niz przy wyborach Miss Poland w SL:)
Ale jak sie bawic to bawic, podam swoje szybkie typy (poza wymienionymi powyzej) z uzasadnieniem.

Anulka Zimminy - administracja forum i upiorna praca szefowej ochrony w SP
Iuthilde Rasmuson - nie ma jej w SL ale to ona zrobila porzadek na forum, spis tresci .... Pierwsza wielka akcja WOSP itd
Jantarka Balczo - Nikt tak nie potrafil rozruszac forum (przynajmniej mnie:), no i pierwsze przedstawienia w Morfinie to wlasnie ona
Magnus Malczo @ Malwina Dollinger - najpierw Second Poland, potem polska wyspa startowa, spolszczenie klienta
Mariusz Tomsen - owner niestniejacego juz Sky Club, ktory przez wiele lat bawil Polakow i dokladal srogo do interesu.
Pietia Szondi - za wklad w rozwoj polskiego footbalu
Sidey Myoo - nie kazdy zna, ale Akademia Elektronica, jedyna ciagle istniejaca uczelnia w SL to jego dzielo, cotygodniowe wyklady to jest cos!
Woodpaker Barabarosa - polskie wiki o SL, skoki spadochronowe, akademia filmowa w PR

To tak na szybko - reszta, gdy zaloguje sie do SL i przejrze liste friendsow.

Aaaa. Michal Blogger! Od poczatku z zainteresowaniem sledzilem jego losy! :)

Ostatnio edytowany przez Jacek, 04 Paź 2010, 17:45, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Paź 2010, 17:43 
Dołączenie:
Sierpień 2007
Jacek naucz sie czytac :)
-po pierwsze fast prosil o maksymalnie 3 typy
-po drugie prosil o osoby co zrobily najwiecej a nie o osoby co robily cokolwiek w sl

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Paź 2010, 17:46 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
nick w SL: Nemesis Igaly
Nominacja dla Magnus'a Balczo oraz Malwiny Dollinger znanych jako M&M'sy - za największe upodlenie i osiągnięcie oraz przekroczenie granic absurdu w całej historii Second Life
Michal Blogger - nie znam, ale dużo "dobrego" o nim słyszałam ;)
Użytkownik forum - kwojew, właściciel (nie)sławnej agencji Nokaut, któremu udało się wmówić wszystkim, że zabawą stylami potrafi stworzyć zaawansowane w efekty 3d logotypy, w których może ew zmieniać napisy :mrgreen:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Paź 2010, 17:47 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Cytuj:
-po pierwsze fast prosil o maksymalnie 3 typy

Eee tam, co sie bede ograniczal!
Cytuj:
-po drugie prosil o osoby co zrobily najwiecej a nie o osoby co robily cokolwiek w sl

Cokolwiek to robi kazdy, ja bralem tylko z gory listy:)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Paź 2010, 17:48 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
- po trzecie robiły w SL, a nie na forum;
- po czwarte (ad. 1) - Anulka była moderatorem, nie administratorem. Różnica subtelna, nie tylko w nazwie 8)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Paź 2010, 17:53 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Cytuj:
- po trzecie robiły w SL, a nie na forum;

Wszedzie napisalem cos takze o dzialalnosci inworld.
Cytuj:
- po czwarte (ad. 1) - Anulka była moderatorem, nie administratorem. Różnica subtelna, nie tylko w nazwie

Nie pisalem, ze byla administratorem, tylko ze 'administrowala' ( w sensie - zarzadzala moderujac:)

Czepiacie sie :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Paź 2010, 17:55 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
Okej mam zatwierdzony pierwszy upominek In RL Jest to koszulka (NTV) , Gra Spore , Spore śmieszne i straszne oraz spore fabryka stworów wraz z plakatem. Figurka NTV lecz fotkami jak na razie nie dysponuję, gdy będą gotowe wstawie foto. Co do reszty to załatwiam. Każda z 3 osób wygranych otrzyma cały zestaw upominków IN SL oraz IN RL.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Paź 2010, 18:20 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2007
Z przyjemnością wspomniałbym Blancę, lecz nie mogę :) Była ownerem CP, a całą rzeczywistą pracę wykonywały dziesiątki napalonych wolontariuszy ( ci płatnilindenowo też ). Ale Mariuszy (Tomsena i Cioca) z przyjemnością też dodam, quiz SKY utrzymywał mnie i mój domek przez ponad rok! :D I zgadzam się z Jackiem, nie jesteśmy aż tak ograniczeni, by ograniczać się z typami :) Mało tego, dodam też Serbitara, a co! Za piękne chwile w Poznaniu, gdy słuchałem jego dyskusji z security! :P

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Paź 2010, 13:43 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2009
nick w SL: Adamus Inglewood
Poważnie zastanawiam się nad sensem takiego plebiscytu. Wiele osób zasłużonych dla społeczności polskiego SL dziś już nie ma, inne podzielone konfliktami, wykończone niepowodzeniami i swarami gdzieś zakopały się i walczą w swoją stronę. Sami widzimy przecież, że jednolitych prężnych projektów w polskim światku jak na lekarstwo. Coraz trudniej nawet nam się zjednoczyć przy jakichś wspólnych dziełach - że wspomnę akcję pomocy powodzianom podczas której co prawda w większości graliśmy razem, ale pojawiły się również podziały i zgrzyty, które zamazywały obraz całości. Świat wirtualny nam się kurczy mocno chyba... Może więc zamiast pomników potrzeba nam chęci do działania?

P.S.: Wiem wiem zgorzkniały dziadyga jestem dziś i bawić się nie umiem... :P

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Paź 2010, 13:50 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2007
OK, na dziadygę tez zagłosuję, może dostanie koszulkę jakąś w nagrode, jak mu się przetrze to będzie miał do ścierania kafelków na przedpokoju... :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Paź 2010, 14:16 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Gdyby plebiscyt miał jakikolwiek sens, moim kandydatem byłby Cezary Fish.

A co tam, niech się młodsi zastanawiają, kto zacz 8)

P.s. Przy nim Adamus to nie zgorzkniały dziadyga, ale radosny przedszkolak :D

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Paź 2010, 14:50 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Mam dylemata, ale widzę kilka osób i chyba mam jak Jacek - górna lista. Ale spróbuję coś tam dopisać.

Uzi Boa - dała Nam normalny region w SL (głównie chodzi o reguły na nim panujące)
Duet Ayumi & Sql - pokazali, że Polacy w SL też potrafią się wybić (budownictwo, skryptowanie)
Kolejny duet: M&M's - spolszczenie klienta, wyspa startowa (szkoda, że już niedziałająca)

Wybór trudny. Chciałem dać Jacka jeszcze, bo dzięki niemu wystarczą złotówki, a nie dolary, by płacić za L$ (chociaż może on na to trzecie miejsce powinien iść)A dalej miałem jeszcze Wooda, Cytrynę i parę innych osób, ale skleroza nie pozwala mi ich wypisać.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Paź 2010, 16:33 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
projekt napisał(a):
Kolejny duet: M&M's - spolszczenie klienta, wyspa startowa (szkoda, że już niedziałająca)
Nie mogę na to patrzeć. To nie oni wymyslili wyspę startową i to nie oni tworzyli PC, tylko całe grono osób, które pracowało tam za FREE jak Jacek Short, Shilla Hax oraz inni, których może mi pomóc wymienić Shillka. To oni stworzyli i zbudowali to co nazywaliśmy PC i Wyspę Startową.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Paź 2010, 19:38 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Zatem wersja z Jackiem Shuftanem na drugim miejscu jest aktualna, czyli duet ze słodyczami odpada.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Paź 2010, 23:24 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2008
nick w SL: Janusz Rau
Dla mnie osobiście Blanca Carter.
Zaczynałem w CP i mam wielki sentyment do tego miejsca.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Paź 2010, 00:29 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: Druidamus Rau
ech ludzie :P o ilu osobach zapomnieliście , którzy już nie pojawiają się w polskim SL wymieniacie tylko część

pamięta ktoś Cezarego Fisha? właśnie... pierwszy sławny Polak w Światowym SL, Wymieniacie Blance a zapomnieliście wymienić jeszcze kilka osób, które z nią działały. Jeśli chodzi o Centrum Polska, nie zapomnijcie wymienić, że na początku wraz z Blancą działał Samuel Becloud (nie pamiętacie? a pamiętacie zamek?) a osoby co pomagały? Morigan, SQL i wiele innych osób, potem do współpracy znalazł się Mikalunh Razor. Z tych czasów tez musiałbym wymienić kilka osób co wtedy pomagały tej dwójce. Bo w sumie liczyły się wszystkie osoby co utrzymywały to przy życiu, a nie tylko płaciły. Jeśli chodzi o SP tak mogą znaleźć się Magnus i Malwina, a nie zapomnieliście o Neutrince? Właśnie, osoby które dużo wniosły, ale nie wychylały się na światło dzienne. Jeśli chodzi jeszcze o polskich SLowiczow nie zapomnijcie o Sidey-u, Wood-zie, Cytrynie, Jacku, Adamusie. A kto zawzięcie organizuje WOSP w polskim SL? Mógłbym wymienić tu jeszcze kilkanaście osób i je przepraszam, że ich nie wymieniłem :), ale wiedźcie: gdyby nie Wy polskie SL było by tylko grą dla dzieci.

Szkoda, że mi nie udało się wnieść coś szczególnego do polskiego SL-a, może wtedy znalazłbym się i ja na liście :P

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Paź 2010, 03:05 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Wiadomo, ze gra toczy sie o rzecz niebagatelna, czyli wczesniej wymieniona koszulke, wiec proponuje odrzucic Wielkich Nieobecnych, bo i tak jej nie odbiora. Trzeba z zywymi naprzod isc!

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Paź 2010, 06:40 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
Jacki wiesz że nie tylko o koszulkę:) Ale o coś fajniejszego. Figurka NTV również :) Ale to nie wszystko...Do gali mamy cały czas i wszystko przed nami.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Paź 2010, 13:59 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2007
Jeszcze ja Dru, jeszcze ja! Zapomniałeś o mnie! :D

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Paź 2010, 19:14 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2009
nick w SL: Blanca Carter
A gdyby oglosic konkurs na osobe,ktora najbardziej sie przyczynila do rozwoju Polski albo Europy od poczatku jej dziejow?
Pomysl rownie absurdalny?
Przeciez to zalezy w jakim czasie, w jakiej dziedzinie itd itp
Nie mozna porownywac pracy menagera czy ochroniarza do sprzedawcy (kreatora) sculptow.Ci pierwsi wypalaja sie o wiele,wiele szybciej sa narazeni na permamentna krytyke,zjadliwosci i prowokacje,odpowiadaja na setki durnych pytan dziennie.
Nie mozna tez porownywac tych,ktorzy robili cos dla wspolnego dobra zaniedbujac wlasne interesy (SQL) do tych,ktorzy robili cos liczac na profity (Cezary (to nie krytyka,Cezary sie nigdy z tym nie kryl) , Zbysio B)
I wreszcie jaka skale postawic pomiedzy tym, czego komus udalo sie dokonac "przed" i "po" (depresji,stracie pracy,chorobie,rozwodzie,oblaniu egzaminu,stracie zony-wpiszcie tu sobie co chcecie)Jak szybko opinie na temat osoby x czy y sie zmieniaja "po"chyba nie musze przypominac.
Ktos dysponuje dostateczna doza obiektywizmu?

Jezeli chodzi o CP-to byla praca grupowa i uczestniczylam w niej jedynie (lub az) na tyle na ile moje mozliwosci mi pozwalaly.Z cala pewnoscia nie zasluguje na laury ,moznaby wymienic caly szereg osob (co Dru czesciowo zrobil zapominajac dopisac sie do tej listy-skromniaczek;))ktore zrobily wiecej,lepiej,dalej(;))
Na koszulke nie zasluguje-C'est la vie!

Szkoda,ze nikt nie pochylil sie nad tym czym jest,bylo, badz mogloby byc tzw "polskie sl".Szkoda tym bardziej,ze tyle osob ma nieslychany talent do krytykownia wszelkich dzialan innych-ta ogromna energia moglaby sie przydac do obiektywnej analizy !

Na temat aktualnego stanu rzeczy nie jestem w stanie sie wypowiedziec ale zgadzam sie z futurystyczna opinia Jacka-vivat Ci,ktorym sie chce dzialac dzis,teraz!.. alleluja i do przodu;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Paź 2010, 20:09 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2007
Żywa Blan! :) Może więc skonczmy z tym absurdem, bo tak naprawdę, to koszulek zabraknie :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Paź 2010, 20:58 
Dołączenie:
Sierpień 2007
Jacek napisał(a):
Trzeba z zywymi naprzod isc!

mogłeś dokończyć bo w sumie pasuje ten wiersz do tematu :D

Cytuj:
Trzeba z żywymi naprzód iść,
Po życie sięgać nowe,
A nie w uwiędłych laurów liść
Z uporem stroić głowę

Wy nie cofniecie życia fal!
Nic skargi nie pomogą:
Bezsilne gniewy, próżny żal!
Świat pójdzie swoją drogą!

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Paź 2010, 21:16 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2009
nick w SL: Darnok Quar
ale

cytat:
Ale nie depczcie przeszłości ołtarzy,

Choć macie sami doskonalsze wznieść;

Na nich się jeszcze święty ogień żarzy,

I miłość ludzka stoi tam na straży,

I wy winniście im cześć!

:)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Paź 2010, 21:28 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
Jeżeli już poważnie myślimy o jakimś plebiscycie, to za największe zasługi dla polskiego Second Life powinien zostać odznaczony koszulką Jaroslaw Uggla. Znacie go?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Paź 2010, 21:48 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Nie mi interpretowac wole organizatora ale i tak nie wytrzymam. Wy chyba niezbyt zrozumieliscie o co chodzi.
Chodzi o avatary, ktore w pozytywny sposob wplynely na polska spolecznosci w SL. Jest wiele osob, ktore sa slynne na caly swiat ale na Polakow wplywu bezposredniego nie mialy - przykladem niech bedzie Fish, Deso itd. Mozna oglosic konkurs, 'kto rozslawil Polske na swiecie" ale to juz bedzie inny konkurs.Juz szybciej podalbym Marolka czy Codiego, ktorzy przez swoje translatory umozliwili Polakom komunikacje ze swiatem.
Nie ma tez znaczenia, czy ktos byl lubiany, czy nie, i jak skonczyl. Dlatego tez z pelnym przekonaniem dodalbym Zbysia i Supremum - nie da sie zaprzeczyc, ze dzieki ich akcji pojawilo sie w SL wiele avatarow.
Niewazne tez, czy ktos wplynal na SL z checi zysku, czy z dobroci serca - wazne ze wplynal ( dlatego ja sie nadaje, bo Podex wplynal!).
I na koniec zastrzezenia Blanki i innych, w stylu 'wiele osob pracowalo na sukces przesiewziecia'.
Bez sensu. CP bylo Blanki, PR byla Uzi, Freebisowo jest Madelaine, PC bylo Magnusa i Malwiny, a SK Zbysia.
Oczywiscie, ze wiele osob pomagalo ale laury zawsze zbiera szef (koszulke moze potem jakos sobie z nimi podzielic) bo gdyby nie on, to pomocnicy nigdy by sie za to nie zabrali.
Dlatego Blanka jak najbardziej nadajesz sie do nominacji, zwlaszcza, ze - jak slyszalem - ma byc obowiazek przeslania na forum fotki zwyciezcy w koszulce. Mokrej!
A Uggla jak najbardziej tez powinien byc na liscie.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 07 Paź 2010, 08:30 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Zuo napisał(a):
Jaroslaw Uggla. Znacie go?

No ba. O ile nic się nie zmieniło, chodzi w butach, które dostał ode mnie 8)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 07 Paź 2010, 08:42 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
:mrgreen: A ja się założę, że tak naprawdę niewiele osób wie o kim tu piszemy, oj wstyd

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 07 Paź 2010, 09:35 
Nie wiem czym sie tak podniecasz Nem. To, ze ktos nie wie kim jest ten Pan nie znaczy ze ma sie wstydzic. Nie kazdy zyje portalem secondlife.pl 24 na 24 :)

Nie podano
PostWysłany: 07 Paź 2010, 09:39 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
Ja żyję:) ...Fakt faktem jestem naprawdę wam wdzięczny. I taki odzew z waszej strony. I taki apel....Mamy kilka miesięcy na to więc Zen:)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 07 Paź 2010, 12:02 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Cytuj:
A ja się założę, że tak naprawdę niewiele osób wie o kim tu piszemy, oj wstyd

memberlist.php?mode=viewprofile&u=2
Cytuj:
Mamy kilka miesięcy na to więc Zen:)

E tam Zen, pare miesiecy to za dlugo. Koszulke mole zjedza:(

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 07 Paź 2010, 12:14 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: Druidamus Rau
Hacintho napisał(a):
Jeszcze ja Dru, jeszcze ja! Zapomniałeś o mnie! :D

nie mogę Ciebie wymienić :P, bo po 1 tego chcesz, po 2 tego chcesz, a po 3 masz racje wiele się przyczyniłeś w rozwoju Trivi lub Zyngowni ^^

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 07 Paź 2010, 14:49 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
karolinakt26 napisał(a):
Nie wiem czym sie tak podniecasz Nem. To, ze ktos nie wie kim jest ten Pan nie znaczy ze ma sie wstydzic.

Jest to jedyna sensowna strona o SL w Polsce. W sumie naprawdę nie ma się czym podniecać, fakt :twisted: Grunt to żyć w nieświadomości.
karolinakt26 napisał(a):
Nie wiem czym sie tak podniecasz Nem.
Nie ma Nem, jest ZUO :twisted:
karolinakt26 napisał(a):
Nie kazdy zyje portalem secondlife.pl 24 na 24 :)
Nie wiem skąd ci taki pomysł wpadł to głowy.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 07 Paź 2010, 16:28 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2007
Możemy więc się zgodzić :) Jesli trzy osoby, to Blanca, Zbyszek i Uzi :) Rozruszali dla Polaków SL. Innych zasług i grzechów nie chcę pamiętać. I koszulka, koniecznie mokra dla Agnieszki, za Syrenkę.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Paź 2010, 03:45 
Dołączenie:
Czerwiec 2007
wlasnie - za syrenke, ale nie wiem dla kogo ;)

poza tym powinna byc nagroda dla gazety wyborczej i tvn-u

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Paź 2010, 18:21 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
nick w SL: Cytryna Matova
Moje subiektywne głosy (za całokształt działań na rzecz posliego SL) z przyjemnością oddam dla:
>> Gochy Merlin (Piwnica Pod Aniołami działa nieustannie, niebanalnie, niekomercyjnie dzięki niej)
>> Sideya Myo (Academia Electronika to jest przedsięwzięcie wyjątkowe, w dodatku łączące SL i RL - co lubię najbardziej)
>> Talibka Toxx (kto jak kto, ale talibek angażuję się jak nikt w aktywizację polskiej społęczności, choć trzeba przyznać, że potrafi doprowadzić do szewskiej pasji)

Szkoda, że tylko 3 nazwiska można podać....

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso