Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 02 Lut 2010, 14:50 
Dołączenie:
Styczeń 2009
Witam

Na wstępie chciałbym podziękować, że wzięliście udział w ankiecie, którą umieściłem na tym forum. Ankieta jest już zamknięta. Drugą częścią badania jest wywiad kwestionariuszowy. Zapraszam wszystkich chętnych do wzięcia udziału w tym wywiadzie. Najlepszą formą tego wywiadu to komunikator GG mój numer to 10227991. Dostępny o każdej porze dnia i wieczorem. Przypomnę, że nazywam się Grzegorz Herubiński, studiuję na SGGW w Warszawie a wywiady są całkowicie anonimowe i wykorzystane będą tylko do pracy magisterskiej poświęconej społeczności Second Life.

Grzegorz Herubiński

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 03 Lut 2010, 08:04 
socjologgrześ napisał(a):
Najlepszą formą tego wywiadu to komunikator GG

Wybacz, ale nawet gdybym chciał wziąć udział w wywiadzie i odpowiedzieć na kilka pytań, to na pewno nie przez Gadu-Gadu. Pewne formy obowiązują. A ja osobiście preferuję Skype, ewentualnie inny komunikator głosowy.

Pozdrawiam.

Nie podano
PostWysłany: 03 Lut 2010, 10:57 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
nick w SL: Nemesis Igaly
Drogi Socjogrzesiu. Sama idea udzielania wywiadu polega na tym, że osoba pytająca stoi lub siedzi obok osoby, która tego wywiadu udziela, czyż nie? Co w warunkach SL da się bardzo łatwo zaaranżować.
A więc, zamiast wymyślać coraz to dziwniejsze metody zbierania informacji zapakowałbyś swój pikselowy tyłek do SL i zabrał się do tego jak należy?

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 03 Lut 2010, 19:53 
Nem napisał(a):
A więc, zamiast wymyślać coraz to dziwniejsze metody zbierania informacji zapakowałbyś swój pikselowy tyłek do SL i zabrał się do tego jak należy?

No w końcu, konkretnie...

Nie podano
PostWysłany: 13 Lut 2010, 14:05 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
nick w SL: Cytryna Matova
...a swoją drogą to ciekawe, że na SGGW można pisać pracę o SL.
Może zostaliśmy potraktowani jak jakiś egzotyczny gatunek?
A może chodzi o program ochrony roślin?
To tylko maleńska złośliwość, ale szczerze jestem ciekawa na jakim to kierunku można napisać taką pracę ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 13 Lut 2010, 22:54 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Na SGGW nie tylko ucza robic makatki i doic krowy fachowo, a wrecz przeciwnie - podejrzewam, ze wcale tego nie ucza!
Maja za to calkiem niezle rozwiniety wydzial ekonomii, socjologii a nawet matematyke i informatyke:)
Skandal!

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Lut 2010, 00:10 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2009
nick w SL: Dex Euromat
Przenieś się na AGH. W tej chwili uczą tu prawie wszystkiego.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Lut 2010, 13:01 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
nick w SL: Tahani Petrov
Odstosunkowac mi sie od AGH :evil:

Myyy chopcy z rejmooonta!

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Lut 2010, 14:01 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2009
nick w SL: Dex Euromat
Ja w cale nie mówię że AGH jest złe. Stwierdzam jedynie fakt, że nowa polityka uczelni :-P - uczenia wszystkiego co trzeba :mrgreen: i tego co jest niepotrzebne :-( nie wszystkim studentom się podoba.
Przykład:
Po co komu elektronika i elektrotechnika, jeżeli ma mieć wykształcenie metalurgiczne?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Lut 2010, 14:47 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
nick w SL: Krzysztof Aeon
A ja z sosnowieckiego Staszica jestem, i to w dodatku z Walotkiem jako wychowawcą, więc chyba będę miał dość blisko na AGH...

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso