Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 13 Mar 2009, 21:50 
Dołączenie:
Marzec 2009
nick w SL: druadh
Witam. Pozwolicie, że przejdę od razu do rzeczy. SL wydaje się idealną grą dla graczy kreatywnych, którzy mają dość 3 packów z twarzami jak to w każdych mmorpg'ach bywa. Zamierzam stworzyć postać dosłownie taką jak sobie wymarzyłem, ale mam problem bo nie wiem jak np. stworzyć bliznę na twarzy bądź też unikalny tatuaż czy też nakrycie glowy... o ubiorze z trójwymiarowymi wypukłościami np... podwójny pas a'la 7 wspaniałych i rewolwer nie wspominając. Proszę o pomoc krok po kroku...

Ostatnio edytowany przez LagunaLoire, 14 Mar 2009, 11:00, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 13 Mar 2009, 21:59 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
Ja mogę powiedzieć większość rzeczy Google i tutaj dział dla początkujących a teraz miotełki do dzieła i linki proszę :-P ;-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 13 Mar 2009, 22:02 
Dołączenie:
Marzec 2009
No, że w google i photoshop to ja wiem^^ ale konkretnie w jednym poscie tak żeby każdy mógł looknąć bez wyszukiwania, niemniej dzięki.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 13 Mar 2009, 22:17 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2008
nick w SL: Anulka Zimminy
W jednym poscie odpowiedz jest taka.. namaluj sobie twarz zawierajaca dowolnoa ilosc szram, uploaduj tak zrobiona teksture, zrob sobie skina z ta tekstura i oblecz sie w nia. Ja zrobc skina to googlem PS i troszenke wprawy. Plus 10 L$ na upload jednej tekstury

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 13 Mar 2009, 22:21 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
nick w SL: Private.
Laguna jeśli chodzi o blizny to widziałam takie skiny do kupienia, tak samo jeśli idzie z bronią.

Jeśli chcesz sam wykonać skina, shape, broń to czeka Cię nauka budowy w SL i tworzenia ubrań skinów na podstawie wzorców (na stronie lindenów można pobrać i sobie w photoshopie pokolorować) a potem upload do SL :) Tylko, że up to 10L każda tekstura czyli np. Spodnie, bluza, skin, i już trzeba mieć 30 lindenów na wgranie tego do SL.

Powodzenia i pozdrawiam :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 13 Mar 2009, 22:55 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Od siebie dodam, ze sa ludzie, ktorzy robia to zawodowo - niestety odplatnie:(

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 13 Mar 2009, 23:09 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
nick w SL: WoodPaker Barbosa
Jacku, podaj mi na PW namiary ;-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Mar 2009, 00:05 
Dołączenie:
Marzec 2009
"...są ludzie, ktorzy robia to zawodowo" Właśnie chodzi mi o to żeby ktoś konkretnie, nie tylko dla mnie, ale i dla innych walnął posta najprosciej jak można z wytycznymi jak to wszystko zrobić, żeby żaden "pro" nie brał za to forsy... skoro gra daje możliwosci to czemu nie nakreślić innym co i jak możliwie jak najprosciej? Chyba o to chodzi w "pomocach" wszelkich tylko bez wszelkich pętli które mają na celu uogólnienie...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Mar 2009, 00:32 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2008
nick w SL: Anulka Zimminy
Ja nie rozumiem, Uwazasz, ze zawodowiec opowie wszystko, krok po kroku, jak zrobic aby zarobic i... no wlasnie. Takie przyslowie jak "nie podcinaj galezi na ktorej siedzisz" jest Ci obce ?
Kazdy sam moze znalezc w sieci mase poradnikow, jak to zrobic i zrobic sobie samemu skina wedle wlasnego gustu.
Powiedziano juz Ci jak to zrobic. Poradniki sa dostepne i to te opracowane przez profesjonalistow. Szukajac po forum znajdziesz mase linkow do tych poradnikow. Siegnij po nie. Nie sadze aby ktos chcial wywazac otwarte drzwi, nie mowiac o tym ze wkopiowanie cudzej pracy tutaj jest lamaniem tego kogos prawa autorskiego.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Mar 2009, 01:47 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
nick w SL: Private.
Jak się logujesz masz magiczny przycisk szukaj. Wpisujesz tam np. zrobić ubrania. I znajdujesz temat gdzie jest piękny link:

http://www.robinwood.com/Catalog/Techni ... lates.html

Szabloniki do kolorowania ;)
Miłego wgłębiania się w dalsze szczegóły :)

Pozdrawiam.

PS. Ja wygodna jestem i wolę se kupić ;) A skiny z raną na twarzy i pobite widziałam... Niektóre naprawdę szokują. Ale powodzenia kto wie może kiedyś sklep otworzysz ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Mar 2009, 07:33 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
nick w SL: Beyonce Weatherwax
blizny i tatuaże robisz w gimpie albo Photoshopie na templatkach tak jak ciuchy i nanosisz ( ubierasz je na siebie)
drugie to możesz zrobić gotowego skina z blizna niekoniecznie sama bliznę ( podobnie na tempolatkach)
jeśli umiesz robić ciuchy to z tymi sprawami nie powinieneś mieć problemu
templatki sa tutaj
ściągasz otwierasz w Photoshopie, gimpie i działasz .

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Mar 2009, 11:04 
Dołączenie:
Marzec 2009
Dzięki za pomoc.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Mar 2009, 11:11 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Morrigan Polanski
http://www.secondlife.pl/viewtopic.php? ... =tutoriale

TADAM!

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso