Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.
Autor Wiadomość
Mężczyzna
PostWysłany: 19 Lut 2009, 18:26 
Dołączenie:
Czerwiec 2007
Nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie ale te podawane tutaj przykłady z muchą czy smrodem nieodparcie kojarzą mi się z "Misiem":
"A gdyby tutaj staruszka przechodziła do domu starców, a tego domu wczoraj by jeszcze nie było, a dzisiaj już by był. To wy byście staruszkę przejechali, tak ?! A to być może wasza matka!"

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 19 Lut 2009, 19:05 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Postmortemie, juz wyjasniam. Nie napisalem nigdzie, ze zabrania sie krytykowac, napisalem tylko, ze to dziwne.
Kazdy ma prawo krytykowac telewizory Smatronix, ale jesli dany osobnik takiego telewizoru nie ma, kupic nie zamierza nigdy, ale chodzi i wszedzie wiesci ze Smatronic jest bez do niczego, i zabiera mu to pol zycia, to jest to dla mnie dziwne. I tyle.
CO do podpisu Jantarki. Mozemy sie bawic w paragrafy, jasne.
Cytuj:
3. Swój biznes in-game można reklamować w dziale giełda i w sygnaturce, można też dać link do strony www reprezentującej tę działalność. Linki do stron niezwiązanych z tematyką SL można umieszczać w sygnaturce i profilu. Linki do blogów albo do serwisów typu youtube są dozwolone.

Jali biznes in-game reklamuje Jantarka? Z jaka dzialnoscia zwiazane jest konkurencyjne forum? Z dzialanoscia teatru Jantarki?
Odpowiadam -konkurencyjne forum nie jest zwiazane z zadna dzialalnoscia inwold, i nie jest 'niezwiazane z tematyka SL', nie jest blogiem ani youtubem. Nie podpada pod ten paragraf i link powinnien zniknac.
Ale nie o paragrafy tu chodzi, a o zwykla przyzwoitosc. Mam nadzieje, ze Jantarka zrobila to nieswiadomie.
Jantarko, wyobraz sobie ze na twoje przedstawienie, ktore przygotowywalas pol roku i reklamowalas gdzie sie da, przychodzi widz naslany przez konkurencje z wielkiem napisem "ZAPRASZAM DO MOJEGO LEPSZEGO TEATRU! PRZEDSTAWIENIE ZARAZ SIE ZACZYNA!!!".
Legalne? Jasne, ale bardzo nieladne. Pomysl jakbys sie czula i co pomyslala o wlascicielu tego drugiego teatru, bo obawiam sie, ze wiele osob wlasnie tak o tobie teraz mysli :(

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 19 Lut 2009, 19:11 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Jacku, na szczęście nie Ty jesteś tu moderatorem. Nie jesteś również - mimo, że wieść gminna tak niesie - właścicielem tego forum. A to oznacza, że decyzja o tym, czy podpis Jantarki się zmieni czy nie, nie zależy od Ciebie.
To nie pierwsze konkurencyjne forum o polskim Second Life, które pojawia się w stopce użytkownika. O ile pamiętam zniknął tylko jeden taki podpis, gdy okazało się, że "konkurencyjne" forum składa się z ukradzionych z naszego poradników.
Nie boimy się konkurencji.

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 19 Lut 2009, 20:20 
Dołączenie:
Grudzień 2007
nick w SL: Pietia Szondi
Może mi ktoś wytłumaczyć jak to się dzieje, że najgłośniejsze krzyki przeciw Republice zawsze zawierają skrót RP? RP - Polska Republika.... coś mi te literki się nie zgadzają w kolejności, tak więc negatywne głosy ukazują wielką znajomość tematu, począwszy od "znajomości" nazwy simu.

Dlaczego o PR jest tak głośno, często negatywnie głośno?

- w PR nie rozdaje się masowo banów, aby pozbyć się niewygodnych gości
- głos wyrażony na forum ma szanse wpłynąć na przyszłość simu in-world, w przeciwieństwie do pozostałych polskich simów
- wbrew tematowi wątku "przekręt w PR???czy prywata", dzięki głośnemu mówieniu o sytuacjach zaistniałych in-world jest zdecydowanie bardziej przejrzyście niż na innych simach

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 19 Lut 2009, 21:10 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: wredna Jantarka Balczo
Krecik napisał(a):
Skoro już powstało nowe, lepsze i prawomyślne forum to kiedy otwarcie nowej, lepszej i prawomyślnej PR dla każdego? Jantarko? Tak bym chciał porządzić chociaż administrowanie ostatecznie tez może być.

KRECIK - zapraszam, jesli masz ochote nadam Ci prawa moderatora... nie ma najmniejszego problemu.

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 19 Lut 2009, 21:34 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Cytuj:
Jacku, na szczęście nie Ty jesteś tu moderatorem. Nie jesteś również - mimo, że wieść gminna tak niesie - właścicielem tego forum. A to oznacza, że decyzja o tym, czy podpis Jantarki się zmieni czy nie, nie zależy od Ciebie.
To nie pierwsze konkurencyjne forum o polskim Second Life, które pojawia się w stopce użytkownika. O ile pamiętam zniknął tylko jeden taki podpis, gdy okazało się, że "konkurencyjne" forum składa się z ukradzionych z naszego poradników.
Nie boimy się konkurencji.

Po raz pierwszy w swoim zyciu zaluje, ze nie jestem MODem. Oczywiscie, ze decyzja nie nalezy do mnie, ale swoje zdanie na temat takich praktyk wyrazilem ku rozwadze. Konkurencja jest mila i dodaje dreszczyku zabawie ale jesli jest fair. Wiecej na ten temat sie juz nei odzywam, reszte pozostawiam do przemyslenia innym.

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 19 Lut 2009, 21:45 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: wredna Jantarka Balczo
Jacek napisał(a):
Postmortemie, juz wyjasniam. Nie napisalem nigdzie, ze zabrania sie krytykowac, napisalem tylko, ze to dziwne.
Kazdy ma prawo krytykowac telewizory Smatronix, ale jesli dany osobnik takiego telewizoru nie ma, kupic nie zamierza nigdy, ale chodzi i wszedzie wiesci ze Smatronic jest bez do niczego, i zabiera mu to pol zycia, to jest to dla mnie dziwne. I tyle.
CO do podpisu Jantarki. Mozemy sie bawic w paragrafy, jasne.
Cytuj:
3. Swój biznes in-game można reklamować w dziale giełda i w sygnaturce, można też dać link do strony www reprezentującej tę działalność. Linki do stron niezwiązanych z tematyką SL można umieszczać w sygnaturce i profilu. Linki do blogów albo do serwisów typu youtube są dozwolone.

Jali biznes in-game reklamuje Jantarka? Z jaka dzialnoscia zwiazane jest konkurencyjne forum? Z dzialanoscia teatru Jantarki?
Odpowiadam -konkurencyjne forum nie jest zwiazane z zadna dzialalnoscia inwold, i nie jest 'niezwiazane z tematyka SL', nie jest blogiem ani youtubem. Nie podpada pod ten paragraf i link powinnien zniknac.
Ale nie o paragrafy tu chodzi, a o zwykla przyzwoitosc. Mam nadzieje, ze Jantarka zrobila to nieswiadomie.
Jantarko, wyobraz sobie ze na twoje przedstawienie, ktore przygotowywalas pol roku i reklamowalas gdzie sie da, przychodzi widz naslany przez konkurencje z wielkiem napisem "ZAPRASZAM DO MOJEGO LEPSZEGO TEATRU! PRZEDSTAWIENIE ZARAZ SIE ZACZYNA!!!".
Legalne? Jasne, ale bardzo nieladne. Pomysl jakbys sie czula i co pomyslala o wlascicielu tego drugiego teatru, bo obawiam sie, ze wiele osob wlasnie tak o tobie teraz mysli :(

Jacku - nie masz się czego czepnąć to teraz będziesz kopał ? taka twoja taktyka ? No ładnie, poza tym , że jesteś manipulatnem i megalomanem to dochodzi do tego zwykła nerwica i agresja. GRATULUJĘ.
Drogi hipokryto Jacku, wycisz swoje emocje. Idąc twoim tokiem rozmowy podam taki przykład. Irracjonalny - ale ... przykład :)
Jest sobie jakiś bank... ot taki bank. Dziala sobie i ma się szczęśliwie. Nazwijmy go Bankiem P. Nagle w zasięgu wzroku pojawia sie kolejny bank, potencjalna konkurencja. Nazwijmy go Bankiem N.
W zasadzie nie powinno dziać się nic złego...nic a nic. Ot po prostu wygra lepszy, z ciekawsza oferta, przyjaźniejszy ludziom. Prawda ? tak powinno być. Ale cóz się dzieje ?
Okazuje sie , ze Bank P pod byle jakim pretekstem występuje o bardzo duży kredyt do Banku N. Kredyt zostaje przyznany. Wszyscy pozornie sa szczęśliwi. Gdyby nie taki jeden maleńki drobiazg. Na Bank N podany zostaje donos, jego działalność zostaje prześwietlana.
Wszystko "niby" zgodnie z przepisami. Niby.
I teraz moje pytanie Jacku - powiedz Ty jako bankier, jako przedsiębiorca, jako taki "światły człowiek" - Czy podstawianie nogi konkurencji jest działaniem właściwym, czy nie ?

Widzisz w przeciwieństwie do Ciebie, nie ogarnia mnie blady strach i biała febra na mysl o konkurencji, również nie mam obiekcji mówienia po naszych przedstawieniach o innych Teatrach, że funkcjonuje i działa Teatr Królewski, że się wystawiają i że warto obejrzeć i to co oni oferują. Nie dogaduję się z właścicielami landów o restrykcjach przy wynajęciu lokali dla przedsiębiorców chcących prowadzić podobna działalność.

Gdyby przedstawiciele innego teatru chcieli umieścić u nas reklamę, zapewne dogadywałabym się. Nie widziałabym w tym zagrożenia, a właśnie KONKURENCJĘ. Zdrowa NORMALNĄ konkurencję.
Jeśli przedstawiciel teatru konkurencyjnego przyjdzie na nasze przedstawienie i w trakcie zacznie nawoływać do przyjścia na ich przedstawienie, oczywiście że bym się wkurzyła. Poprosiłabym grzecznie - GRZECZNIE - o zaprzestanie, lub przesunięcie swojej agitacji na później. Powiem więcej, spróbowałabym się dogadać. Sądzę , że SZER ma trochę wiecej dobrego smaku i kultury, a pomysły na nieładne kasowanie konkurencji lęgną się tylko w twojej Jackowej głowie

Ja nie robię tutaj wielkich reklam, zadymy, ofert, nie piszę do ludzi z prośbą o zmianę portalu, nie nawołuję... nie podstawiam nogi. Po prostu wrzuciłam link. Każdy ma prawo wybrać co chce. - ot zwykłe prawo wyboru w demokratycznym świecie. Mam prawo umieścić dowolny opis w stopce, mam prawo umieścić tam link do strony z forum, gdzie również opisuję działalność Teatru. Jest więc to forma reklamy naszej teatralnej działalności.

Więcej tłumaczyć mi się nie chce - z bardzo prostego powodu... szkoda czasu. Tak jak napisałam wcześniej...sami napędzacie tematy, tworzycie kwas...a w du...ę dostaje ten kto niestety musi się bronić.

ŚWIĘTE OBURZENIE HIPOKRYTY. Dzizas...i Ja uważałam się za osobę trudną w obyciu :DD

W zasadzie to baaaardzo dziękuję za reklamę :P

Idę robić coś przyjemniejszego niż patrzeć na toczącą się pianę.

ps. w piątek mamy 2 przedstawienia - przyjdź Jacku, za spamuj nas, albo naślij kogoś ze swoich znajomych by zakłócił nasz spektakl. Pokaż co potrafisz :)) ZAPRASZAM

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 19 Lut 2009, 22:35 
Dołączenie:
Sierpień 2007
Jacek zrobiles swietna reklame drugiego forum :]
Przyznam sie ze nie czytalem stopki Jantarki , dopiero po twojej uwadze sie dowiedzialem o drugim forum :)

Swoja droga tez nie pochwalabym takiej reklamy ale...

Jezeliby isc ta droga to Jacku nie wypomniales pietii ze reklamuje w stopce forum na polskarepublika.com
to raz

a dwa www.secondlife.pl czerpie pewne kozysci ze ludzie mylnie biora ta strone za oficjalna strone secondlife i sie tu rejestruja. Sam chyba to przyznasz.
To nie jest taka wiec krystalicznie czysta gra nawet ze strony tego forum, (jednak ja na miejscu admina zrobilbym tak samo :)) ale mysle ze zapisem o dowolnej stopte troche to rekompensuje

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 19 Lut 2009, 22:40 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
C Nishi napisał(a):
www.secondlife.pl czerpie pewne kozysci ze ludzie mylnie biora ta strone za oficjalna strone secondlife i sie tu rejestruja. Sam chyba to przyznasz.
To nie jest taka wiec krystalicznie czysta gra nawet ze strony tego forum, (jednak ja na miejscu admina zrobilbym tak samo :)) ale mysle ze zapisem o dowolnej stopte troche to rekompensuje

Hmmm.
Daleko nie trzeba szukać, Codeee:

Cytuj:
SecondLife.PL nie jest oficjalną stroną SecondLife.

SecondLife.PL is an unofficial SecondLife fan site.
SecondLife, SL logo and SL related graphics are trademarks of Linden Lab.

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 19 Lut 2009, 22:42 
Dołączenie:
Sierpień 2007
no ja wiem ja wiem, ale znasz ludzi mad, kto to czyta z nowych? :)

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 19 Lut 2009, 22:57 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Codeee, ale to niczyja wina, że nie czytają. Tak, jak nikt nie czyta regulaminu 8-)

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 19 Lut 2009, 23:01 
Dołączenie:
Sierpień 2007
Madelaine napisał(a):
Codeee, ale to niczyja wina, że nie czytają. Tak, jak nikt nie czyta regulaminu 8-)

no ja wiem ze to niczyja wina, co nie znaczy ze taki fakt o ktorym pisalem wczesniej nie istnieje

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 19 Lut 2009, 23:18 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Mam takie ptyanie. Kiedy Jacek S., bedący właścicielem banku P. podkąłdał konkurencji świnię? Pokaż mi w temacie o konkurencyjnym polskim bnaku post, gdzie Jacek takie coś robi.

Przykład byłby dobry, gdyby nie dać dopisku, iż tak było.

Poza tym znowu temat o przekrętach w PR zamienia się w offtop. Nawet osoby związane z Pr, które się rzadko bądź wcale nie odzywają, zauważają tych, których Pr nie obchodzi i naprawde, więskzość tych osób czyta te tematy, chcoiaż publicznie pisze, że na forum nie wchodzi.

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 20 Lut 2009, 20:47 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: Kazik Ansar
Czy Jacek kiedykolwiek walczył z konkurencją w nieuczciwy sposób? Czy są na to dowody lub chociażby najmniejsze poszlaki? Jeśli tak to czy moglibyśmy je poznać? A jeśli nie to czemu służył przykład podany przez Jantarkę?

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 22 Lut 2009, 23:58 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
nick w SL: Private.
Jacek takich praktyk nie uprawia, więc też nie wiem :)

Pozdrawiam.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Sty 2010, 07:48 
Dołączenie:
Styczeń 2010
nick w SL: Nicky Aedipo
Madelaine gratuluję bycia ministrem w SRP

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 06 Sty 2010, 09:27 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Było nas kilkoro, więc podziękuję w imieniu wszystkich.
I zamykam temat, nie ma po co wygrzebywać aż tak historyczne wątki.

Profil E-mail GGOffline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Moderatorzy

Madelaine, Republika Polska

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso