Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 05 Sty 2009, 23:23 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2007
nick w SL: Uzi Boa
Kadencja naszego Rządu dobiega końca. Czas wybrać kolejny. Tym razem trzyosobowy, który obejmie władzę nad Republiką na dwa miesiące.

Kandydatów proszę o wrzucanie notek z programem i załączonym zdjęciem do skrzyni przed pałacem (proszę tektury wkładać do notek). Termin składania zgłoszeń mija o 23:59 w niedzielę 11 stycznia.
Głosowanie rozpocznie się w poniedziałek rano i potrwa do 20:00 18 stycznia.

Pozdrawiam serdecznie,
Królowa

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 07 Sty 2009, 08:48 
To moze aktualne rzady dalyby jakis spis rzeczy ktore wprowadzily, jakie postanowienia podjeto, co takiego za kadencji sie wydarzylo. Proponuje napisac takie male polityczne CV, aby kazdy republikanin mogl miec wglad w wasza dzialalnosc

Nie podano
PostWysłany: 07 Sty 2009, 15:33 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
nick w SL: Beyonce Weatherwax
Zapraszam do mojego biura w republice, tam znajdziesz rozliczenie mojej dzialalnosci.
Na zakonczenie kadencji zamieszcze takze na forum republiki oficjalne rozliczenie mojej dotychczasowej pracy.

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 07 Sty 2009, 17:38 
Okę :) aktualnie mam wakacje od sł ale w sobotę się pojawie- muszę głos oddać i na wosp coś wrzucić. Chętnie poczytam:)

Nie podano
PostWysłany: 09 Sty 2009, 04:21 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
nick w SL: Private.
Ja mam nadzieję, ze nowy rząd będzie współpracował i zrobi w PR coś fajnego :-)
Niecierpliwie czekam na programy, żeby poczytać i zdecydować na kogo głos.

Pozdrawiam.
/me kic kic ;-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 10 Sty 2009, 02:18 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2007
nick w SL: Uzi Boa
Z powodu zajścia w nocy z 9 na 10 stycznia Palac Królewski przestał istnieć. Zdarzenia komentować nie będę.
Informuję jedynie, że skrzynia, do której można wrzucać zgłoszenia do Rządu, stoi obecnie przy schodach niegdyś do pałacu prowadzących.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 10 Sty 2009, 05:15 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
nick w SL: WoodPaker Barbosa
Slicnie teaz wyglada Republika. A ile primow wolnych. Zyc nie umierac. Uzi twardo zabira sie d zmusania rzadu do pracy. palac usuniet wiec myslcie jak rozwinac wysepke aby byla fajna. Brwao dla Uzi ;-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 10 Sty 2009, 07:53 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
nick w SL: Private.
Pałac musi wrócić! :mrgreen: A tymczasem zapraszam, mam podusię pod drzewem z domkiem do spania, ale zima i może być zimno w stópki, a królowej trzeba łoża wygodnego, żeby odbudowę przetrwać :-( Pietio, Pietio, oddaj Uzi pałac, a tymczasem swą budowlę zaopatrz w wygody na czas oczekiwania na ekipę remontową :->

Rządzie, odbudujcie Uzi pałac! :mrgreen: Zapiszcie jako 1 punkt ;-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 10 Sty 2009, 08:26 
Dołączenie:
Czerwiec 2007
To na pewno rząd PR zabrał. Pałac nie pasował do sąsiadującej zabudowy.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 10 Sty 2009, 13:40 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
No to się teraz Republice robią problemy: wybory, pałace itp.

Do Uzi: Mogę odstąpić nawyższe piętro kamienicy, tylko usunę kilka zbędnych primów.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Sty 2009, 10:23 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
Uzi Boa napisał(a):
Z powodu zajścia w nocy z 9 na 10 stycznia Palac Królewski przestał istnieć. Zdarzenia komentować nie będę.
Informuję jedynie, że skrzynia, do której można wrzucać zgłoszenia do Rządu, stoi obecnie przy schodach niegdyś do pałacu prowadzących.

hahahhaaaa
a ja tam bylam i zastanawialam sie dlaczego palac mi sie nie laduje ;) czemu takie lagi :P

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Moderatorzy

Madelaine, Republika Polska

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso