Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 23 Lut 2008, 19:31 
Dołączenie:
Czerwiec 2007
Ja znam tylko 2 typy:
IMVU - jest to taki komunikator 3D z czatem który tak naprawde jest wirtualnym swiatem,
ale tam chodzic nawet sie nieda.
There.com - bardziej podobne do secondlife, ale basic free member zdaje mi sie ze ma trudniej niz w secondlife.
The Sims Online - płatne, nawet szkoda mi to sciągac. ;)
Hobbo Hotel - jakies dziwne 2D izometryczne ale na upartego sie da pograc. ;).

Znałem jeszcze kilka tytułów 2-3 darmowych, ale niestety wyleciały mi z głowy.
Więc prośba, zna ktoś moze jakies jeszcze gry tego typu, wirtualnego życia??
Moze mi sie przypomną tytuły jak ktoś je wymieni to sobie sciagne to. Chętnie bym sobie pograł.

EDIT:
chyba cos nowego znalazlem, http://www.kaneva.com ;) tez wirtualny swiat :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Lut 2008, 20:12 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2007
nick w SL: Noah Perinal
a co wy na to ?

http://openlifegrid.com/

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Lut 2008, 20:58 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2007
nick w SL: Gregg Adamczyk
Open life grid wyglada zachecajaco, zaraz zassam i zobacze.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Lut 2008, 21:30 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2007
nick w SL: Noah Perinal
openlifegrid.com oferuje:

wyspa 256x256 za 90,00$ (?)
miesięczna opłata za wyspę 75,00 $ (?)

ciekawe 8-)

Można używać klienta z SL tylko trzeba poprawić nazwę serwera do logowania. Jest to wyjaśnione na stronie o co chodzi. Imię i nazwisko nie jest to samo co w SL. Trzeba po prostu się od nowa rejestrować.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Lut 2008, 21:44 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Llorando Runo
Niby 3x taniej niż w SL, tyle że oni mają łącznie 11k zarejestrowanych awatarów, czyli jakoś tyle ile przegląda moje produkty na tydzień w SL. Więc jeśli o mnie chodzi to takie ceny za ziemię to pomyłka, bo póki co to darmo bym nie brał w OpenSL.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Lut 2008, 22:35 
Dołączenie:
Czerwiec 2007
znalazłem jeszcze, http://www.vmtv.com :) (virtual MTV)
to praktycznie absolutnie klon there.com :)
ale nieco lepiej jest na starcie.
bo sie ma 1000$ do wykorzystania :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Lut 2008, 22:38 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2007
Właśnie czekam pół godziny kiedy mi sie sciagnie świat Kaneva. Coś dlugo to idzie (downloading world update). Jak ściagne, to napisze, czy można porównywać do SL'a. Jak narazie wyglada zachecajaco. Specjalnie dla testu zrobilem format i zmienilem system, bo keneva dziala tylko na XP i Viście .. to pierwsze minusy które zauważyłem. No i jakoś nie mogłem znaleść nic polskiego o Kenevie, zadnego forum, a nawet bloga. Tak wiec polaków też tam pewnie nie znajde. Ktoś jeszcze chetny do przegladu World of Kaneva?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Lut 2008, 23:07 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2006
nick w SL: Jaroslaw Uggla
greg12310 napisał(a):
No i jakoś nie mogłem znaleść nic polskiego o Kenevie, zadnego forum, a nawet bloga.

Jak już się rozejrzysz po okolicy możesz założyć nowy temat o Kaneva. Zawsze musi być ktoś pierwszy. :-)
greg12310 napisał(a):
Ktoś jeszcze chetny do przegladu World of Kaneva?

Pierwsza Polska Ekspedycja Kolonizatorów do świata Kaneva? :mrgreen:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Lut 2008, 23:26 
Dołączenie:
Czerwiec 2007
keneva sciagnałem juz,... pograłem i odinstalowałem.
ma swoje plusy, ale też minusy. ;)

dziwna animacja postaci, i troche daleko jest postac , przez co niewidac szczegóły
twojego załozonego ubrania. :) (moze kamere trzabyło ustawic)

tam są dwa rodzaje walut, tym co płacisz normalne pieniadze, i jakies 'rewards'.
za nie ktore rzeczy mozna płacic rewardsami i normalnymi, a za niektore tylko i wylacznie normalnymi. :)

Pozatem na poczatku dostajesz domek, i mozna juz sobie go urządzic. :)
Przejdz caly tutorial by dostac na wstepie 500rewardsow ;) czy tam iles niepamietam :).
Co jakis czas w miejscu gdzie jest tutorial, są takie złote monety, trzeba je wziąść ;).

Gra jest mam wrazenie jakby niedopracowana, ale chyba dlatego ze jest nowa. i wiele potrzeba.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Lut 2008, 14:25 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2007
Ta gra odrazu mi sie nie spodobala. Przypomina mi trochę kopię The Sims Online. Dostajesz domek, pieniadze i jestes szczesliwy, na poczatku nie spodobalo mi sie to, ze nie mozesz wyjsc z domu. Myslalem, ze jestem w jakims bloku gdzie mieszkaja inne avatary, a tutaj nic. Poprostu nie moze ta gra sie rownac z Second Life'm, ma wiele braków i wydaje mi sie ze nie sprawia tyle frajdy co granie w nasze drugie zycie. Kiedy na poczatku chciałem trochę pochodzić, sprawdzić fizyke i rozejżeć się po otoczeniu niemiło się zaskoczyłem, ponieważ zrobiłem parę kroków i koniec.. gry. Nie ma rozbudowanego swiata gdzie podzielone sa na ziemie, tylko poprostu gra mi sie skonczyla jak w zwyklym RPG. Jezeli sie myle to przepraszam i prosze mnie poprawić, ale ta gra mi nie przypadła do gustu, dlatego grałem tylko chwilke, chociaz przy instalacji myslalem o tym, czy mnie tak zafascynuje, ze przesiade sie z SL na Kaneve. Niestety.. nie udało się.
Szukając jakiegoś plusa, na pierwszą myśl przyszło mi doskonalenie języka angielskeigo, ponieważ polaków grono, nie jest za wielkie, a nawet nie wiem czy jakieś poważniejsze istnieje (tak więc znalazłem plus i minus w jednym).
Jeżeli cie ciekawi ta gra to polecam, żebyś sam(a) przetestował(a) i przyznała mi rację bądź też nie. Może będzie ciekawy temat, który ktoś założy? (żeby nie robić offtopu)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Lut 2008, 16:43 
Dołączenie:
Czerwiec 2007
No tak, w tej grze jest inaczej skonstrułowane chodzenie miedzy regionami.
Tam co prawda jest wiele światów,miejsc, ale to polega na tym aby ten swiat/region
kliknąć z menu i teleportuje cię do odpowiedniego miejsca, który ma niestety
limit/niewidzialne ściany na końcu. niestety.
Także niema możliwosci przejścia z jednego regionu na drugi na piechote, bez kliknięcia na teleportacje.

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 25 Lut 2008, 23:16 
greg12310 napisał(a):
Specjalnie dla testu zrobilem format i zmienilem system, bo keneva dziala tylko na XP i Viście ..

buahahahaha ;) dobre ;)

[ Dodano: 2008-02-25, 23:26 ]
wiury napisał(a):
Ja znam tylko 2 typy:Więc prośba, zna ktoś moze jakies jeszcze gry tego typu, wirtualnego życia??

http://www.gamespot.com/games.html?plat ... ortdir=asc

według oceny:
http://www.gamespot.com/games.html?type ... ortdir=asc

Chociaż Second Life został zaliczony do trochę innej kategorii:
http://www.gamespot.com/games.html?plat ... ortdir=asc

Nie podano
PostWysłany: 27 Lut 2008, 16:11 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2007
shaq dla dobra ludzkości trzeba się poświęcić ;)

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 29 Lut 2008, 15:47 
greg12310 napisał(a):
shaq dla dobra ludzkości trzeba się poświęcić ;)

co masz na myśli? ;)

Nie podano
PostWysłany: 01 Mar 2008, 12:44 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2007
Nie róbmy offtopu. Jak cos to IM. Tak więc może ktoś cos jeszcze napisze o "klonach" SecondLife

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso