Odpowiedz
Autor Wiadomość
Mężczyzna
PostWysłany: 23 Kwi 2011, 14:57 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2009
nick w SL: Dex Euromat
Zapraszam do zapoznania się z poradnikiem dotyczącym zarabiania L$ dzięki firmie Earn2Life.

Co to jest Earn2Life?
Earn2Life jest firmą działającą w sieci. Oferuje usługi reklamy dla różnych klientów, głównie z Second Life.
Dzięki niej można zarabiać pieniądze - programy partnerskie, a także jeżeli jesteś klientem biznesowym, większą liczbę odwiedzin twojego sklepu / klubu / innej atrakcji w Second Life.

Czego potrzeba by zacząć zarabiać?
1. Rejestracji na stronie Earn2Life: (od października nowy adres strony głównej!)
www.e2l-net.com
(Rejestracja użytkownika z Second Life - twój awatar, TYLKO JEDNO KONTO - nie możesz rejestrować się na ALTY - wymagane prawdziwe dane osobowe!)
2. Aktywacji konta z e-maila
3. Wejścia do grupy Earn2Life w SL
4. Pobrania HUD'a do operacji (za friko)

Więcej informacji w postach poniżej :)

Pozdrawiam
DexterianG / Dex Euromat

Ostatnio edytowany przez DexterianG 21 Lis 2011, 11:43, edytowano w sumie 3 razy

Profil E-mail GGOffline
PostPost został usunięty przez Madelaine 23 Kwi 2011, 19:56.
Powód: ŁAMANIE REGULAMINU FORUM
Mężczyzna
PostWysłany: 24 Kwi 2011, 19:28 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2009
Jakie są podstawowe formy zarabiania w Earn2Life?
Gdy mamy już konto i HUD, możemy wybrać jedną z trzech dostępnych opcji:
1. Oferty PAY 4 VISIT (zapłata za wizytę) - najbardziej rozpowszechniona wśród rezydentów SL, forma zarabiania. Wystarczy wybrać lokalizację z listy ofert, teleportować się, pobyć przez wskazany czas na miejscu i otrzymać pieniądze. Oferty są podzielone na 3 rózne rodzaje (patrz rodzaje ofert PAY 4 VISIT).

2. Oferty PAY 4 PICKS (zapłata za zdjęcie). Ta forma wymaga od użytkownika jedynie przetrzymania przez określony w ofercie czas, zdjęcia-reklamy danego miejsca. Część opłaty jest wydawana na początku okresu, druga część po zakończeniu.

3. Tak zwane WEB OFFERS (oferty w sieci). Otrzymywanie pieniędzy za wypełnianie ankiet na różnych serwisach. Po wykonaniu takiej oferty otrzymujesz: E$ (Earn2Life Dollars - patrz E$ - o co tu chodzi?)

4. Oferty PAY 4 LINKS[b] (oferty linkowe). Otrzymujesz pieniądze za przetrzymanie linka do danej strony, przez podany w ofercie czas, na stronie profilowej (sekcja About/o mnie w profilu SL). Tak samo jak przy Pay4Picks, część pieniędzy płacona jest na początku, druga część na końcu.

[b]Rodzaje ofert PAY 4 VISIT

1. Oferta standardowa - tylko dany czas w miejscu za daną kasę
2. Oferta FOX HUNT - pod HUD'em pojawi się strzałka, która będzie wskazywać miejsce położenia obracających się białych plakacików z liskami. Nie otrzymasz pieniędzy (nawet jeśli zegar wskazuje już 00:00) dopóki nie odnajdziesz wszystkich lisków.
3. Połączenie oferty PAY 4 VISIT z PAY 4 PICKS - Przed przystąpieniem do wykonywania oferty, należy wziąć zdjęcie-reklamę do profilu. Po weryfikacji oferta ruszy. (Uwaga! Te oferty mają ograniczenie ilości osób / godzinę).

E$ - O co tu chodzi?
E$ otrzymujemy po wykonaniu oferty sieciowej. Można je wymienić na przedmioty w sklepie Earn2Life (przedmiot otrzymamy inWorld). Jest to warunek konieczny, jeśli chcemy je zamienić na L$ (Lindeny). Na stronie E2L klikamy na zwrot pieniędzy za zakupy w sklepie w Lindenach i otrzymujemy informację do kogo mamy oddać InWorld zakupione obiekty.

Pozdrawiam
DexterianG / Dex Euromat

Ostatnio edytowany przez DexterianG, 04 Lut 2012, 22:35, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 16 Lip 2011, 23:11 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2009
Jak WYPŁACIĆ zarobione pieniądze?
1. Zaloguj się na swoje konto na earn2life.com
2. Kliknij link "Withdraw" (wypłać) pod danymi o zarobkach.

Ekran 1
Zielone pole przedstawia ile możesz wypłacić środków.
Poniżej jest pole tekstowe z wpisaną standardowo maksymalną kwotą wypłaty, którą można zmniejszyć (minimum 10L$).
Pod niebieskim przyciskiem "Proceed>>" (przejdź dalej) znajdują się informacje:
a) Po ilu dniach zgodnie z twoim "poziomem zarobkowym" (patrz następny post), będzie dokonany przelew środków do SL.
b) Datę wypłaty środków w formacie RRRR-MM-DD

Ekran 2
W czerwonym prostokącie pojawią się dane do przelewu środków:
wypłata do Second Life
Nazwa awatara na którego konto wysyłane są pieniądze.
Aby przejść dalej należy zaznaczyć kwadracik przy "Confirm" (Potwierdzić dane), a następnie kliknąć niebieski przycisk "Proceed>>" (Przejdź dalej).

Ekran 3
Zielone pole przedstawia identyfikator transakcji
Informacja pod spodem ponownie wyświetla datę otrzymania wypłaty.
Po kliknięciu linka "My earnings" i po zjechaniu na dół otwartej strony możemy zobaczyć historię naszych wypłat.

Na tym kończy się etap na stronie www.

Wypłata InWorld
Wypłaty dokonujemy po otrzymaniu informacji od bota: Earn2life Restless
Wtedy możemy teleportować się do siedziby E2L w SL i kliknąć na bankomat (ATM).
ATM sprawdzi konto i wyśle pieniądze. Wypłata zostanie dokonana z konta właściciela firmy. (tak samo jest w wypadku bankomatów PODEX'u).

Pozdrawiam
DexterianG / Dex Euromat

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 16 Lip 2011, 23:38 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2009
POZIOMY ZAROBKOWE
Poziom zarobkowy to aktualny stan twojego konta.
Informuje Cię on ile czasu będzie trwał przelew z E2L do SL oraz jaki bonus możesz otrzymać za każdą ofertę.

Poziom zarobkowy jest uzależniony od:
1. Ilości wykonanych ofert Pay4Visit
2. Ilości dni posiadania konta w E2L

Rozróżnia się następujące poziomy:
POZIOM -- STAŻ KONTA -- WYM. ILOŚĆ OFERT -- % BONUSA -- CZAS DO PRZELEWU

BASIC -- 0 dni -- 0 ofert -- 0% -- 4 dni
SILVER C -- 3 dni -- 6 ofert -- 0% -- 4 dni
SILVER -- 7 dni -- 12 ofert -- 5% -- 4 dni
SILVER P -- 15 dni -- 21 ofert -- 5% -- 3 dni
GOLD C -- 30 dni -- 39 ofert -- 5% -- 3 dni
GOLD -- 45 dni -- 75 ofert -- 7% -- 3 dni
GOLD P -- 60 dni -- 110 ofert -- 7% -- 2 dni
PLATINUM C -- 80 dni -- 149 ofert -- 10% -- 1 dni
PLATINUM P -- 100 dni -- 189 ofert -- 10% -- 1 dni
ELITE -- 120 dni -- 200 ofert -- 15% -- tego samego dnia

C - Candidate
P - Prenium

Poziomy są przeliczane o północy czasu Londyńskiego: 00.00 GMT (1.00 AM CET)

Aby sprawdzić ile jeszcze dni / ofert pozostało do następnego poziomu wystarczy po zalogowaniu się na konto na stronie earn2life.com, kliknąć link pod zdjęciem profilowym.

Pozdrawiam
DexterianG / Dex Euromat

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 22 Lis 2011, 10:04 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2009
Projekt: Dragons & Princesses (Smoki i księżniczki)

To nowy projekt pozwalający na zarabianie L$ podczas zabawy w "łowcę smoków".
Nie wymaga rejestracji na stronie, ani przynależności do grupy.

Co jest potrzebne by zacząć?
Specjalny HUD i nic więcej. Najnowszą wersję HUD'a można pobrać w każdym serwerze gry (niebieski kryształ).

Jak działa HUD?
Po pobraniu HUD'a i założeniu go, mamy do dyspozycji kilka okienek:
Duże czerwone - HUD jest wyłączony (klikając w okienko - otrzymujemy listę aktualnie aktywnych gier - tak samo jak w przypadku ofert Pay4Visit)
Okienko zmienia kolor na:
żółty - oczekiwanie na resztę graczy po dołączeniu do gry
niebieski - Oczekiwanie na znalezienie "szczeliny"
zielony - gra w toku
Po prawej stronie: poziom XP
Poniżej:
miejsce gdzie wyświetla się strzałka (po rozpoczęciu gry)
miejsce gdzie naliczany jest twój zysk GP (Gold Points), przelicznik: 1L$ = 100 GP

Jak grać i zarabiać?
1. Zakładamy HUD
2. Klikamy na czerwonym okienku i wybieramy lokalizację.
3. Po teleporcie odnajdujemy niebieski, świecący kryształ (zwykle nad małym postumentem)
4. Klikamy w niego (jesli chce nam dać ponownie HUD, odrzucamy prośbę i klikamy raz jeszcze - o ile to nie nowa wersja HUD'a).
5. Oczekujemy na pozostałych graczy.
6. Kiedy wszyscy się zbiorą, rozpoczynamy poszukiwania tzw. "interdimentional rift" - międzywymiarowej szczeliny, pozostawionej przez smoki.
7. Po kliknieciu na szczelinę, gra toczy się dalej - szczelina się zamyka w czasie podanym nad kryształem.
8. Teraz możemy zwiedzać sim, jednak nie możemy teleportować się gdzie indziej. Musimy pozostać na tej samej parceli, gdzie ustawiony jest kryształ (serwer gry)
9. Po dojściu zegara do końca otrzymujemy wynagrodzenie w GP i XP.

Historia i więcej informacji (na razie tylko w wersji angielskiej) na stronie:
www.dragons.sl

Pozdrawiam
DexterianG / Dex Euromat

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 11 Sty 2012, 15:52 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2009
nick w SL: Kuleer Kanto
Przepraszam że zanieczyszczę poradnik moim pytaniem. W projekcie Dragons & Princesses skąd można pobrać tego huda? Jakoś na stronie earn2life nie mogę znaleźć tej informacji. Jeszcze jedno. Wykonywał ktoś ofertę WEB OFFERS?
Ja próbowałem zrobić to dziś. Wyświetliła mi się nakieta w której musiałem odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących mojego auta (jaki model i marka, czy kupiłem nowy czy używany,itp). Po odpowiedzeniu na kilka pytań pojawił się komunikat że nie zakwalifikowałem się do ankiety i dziękują za chęci. Przecież wypełniłem ankietę. Na czym to dokładnie polega?

EDIT:

kwestię huda już rozwiązałem. Pozostaje drugie pytanie

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 11 Sty 2012, 16:54 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2009
Niestety.
Brak kwalifikacji do badania głównego - według systemu Web Offers E2L, oznacza brak wypełnienia ankiety.

Pozdrawiam
DexterianG / Dex Euromat

Profil E-mail GGOffline
Nie podano
PostWysłany: 12 Sty 2012, 09:07 
Dołączenie:
Luty 2011
"Po odpowiedzeniu na kilka pytań pojawił się komunikat że nie zakwalifikowałem się do ankiety i dziękują za chęci. Przecież wypełniłem ankietę. Na czym to dokładnie polega?"

Hey,
nie zakwalifikowałeś się do grupy docelowej, do której skierowana jest ankieta/test/oferta. Zdarzyło mi się to również kilka razy. Spośród wielu ofert (regular offers) jakie były dostępne zakwalifikowałem się do dwóch. Pierwsza dotyczyła banków i ich produktów a druga piwa, ale co ciekawe? Po skończeniu pierwszej otrzymałem komunikat o wysokości wynagrodzenia i pytanie czy chcę przystąpić do drugiej ankiety. Po zgłoszeniu udziału wypełniłem ją (nudna, długa i kompletnie bez sensu), ale już nie dostałem za nią L$. Nie drążyłem tematu.

Jeszcze coś dla przestrogi. W premium web offers pojawiła się oferta pod nazwą Congratulations You WIN!!! zawierająca w naszym języku, a jakże, ankietę z informacja o kuszącej wygranej. Otóż ostrzegam, że jest to znana "organizacja" freelotto, która pod pretekstem możliwości uzyskania oszałamiającej wygranej wyciąga wszelkie dane osobowe w wiadomym celu.

Q

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 12 Sty 2012, 13:41 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Kiedyś przy ofertach Pay4Pick zdarzały się przypadki, że komuś zabierano kasę, a potem się okazywało, że właściciel regionu po prostu dane miejsce usunął i osoba mająca je w Picks nawet o tym nie wiedziała, jak również E2L. Zatem trzeba uważać na każdą ofertę, jaką dają.

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 21 Wrz 2012, 14:50 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2009
AKTUALIZACJA TEMATU
Stan na dzień dzisiejszy: 21.09.2012

Oferty PAY 4 PICKS - Nie funkcjonują

Rejestracja nowych użytkowników
Nie jest wymagana rejestracja na stronie (konto tworzone automatycznie po uruchomieniu HUD'a)
Aktywacja konta - pierwsze logowanie
Załóż HUD, Naciśnij HELP.
Wybierz WEB ACCOUNT
Użyj podanego LOGIN i HASŁA do logowania na stronie.

Sposoby zarabiania - dodatkowo uruchomione

PAY 4 OBSERVE
Pisanie recenzji miejsc z robieniem zdjęć (w języku angielskim).
Minimalna długość: 300 znaków.
Minimalna ilość zdjęć: 3
Minimalna ilość słów kluczowych: 5
Płatność od 50L$ w górę

HELPDESK CHAIR
Camping w siedzibie Earn2Life. 2L$ / 15 minut
Nie można być AWAY. Możliwe, że zostanie się poproszonym o pomoc.
Ta możliwość funkcjonuje od początku, ale nie wszyscy o niej wiedzą :)

GAB - GROUP ACTIVITY BOOSTER
Nowość w Earn2Life. Co 30-40 minut na grupowy czat jest wysyłana odpowiedź w postaci ciągu liczb: XXX-YYY.
Aby otrzymać 3L$ (bezpośrednio na konto SL) należy teleportować się blisko maszyny, kliknąć w nią i wpisać odpowiedź w białym polu w okienku.

PAY 4 SURF
Również istniejąca od początku możliwość zarobienia 1L$ (bezpośrednio na konto SL).
Wystarczy kliknąć na maszynie i przez 30 sekund oglądać 2 strony w internecie.
Limit: 3 oferty / dzień

Pozdrawiam
DexterianG / Dex Euromat

Profil E-mail GGOffline
Nie podano
PostWysłany: 25 Wrz 2012, 17:56 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2011
A co z możliwością zarabiania poprzez tłumaczenia bazy wiedzy Earn2Life?

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 26 Wrz 2012, 12:35 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2009
Oczywiście coś takiego istnieje - E2L Wiki.
Jednak tam obowiązują te same zasady co na Wikipedii.
Jak nie masz dobrze podlinkowanych wszystkich słów kluczowych - artykuł nie przejdzie.

Pozdrawiam
DexterianG / Dex Euromat

Profil E-mail GGOffline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso