Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 05 Lip 2008, 10:34 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Wątek archiwalny - obecnie Teen nie ma, istnieje tylko Second Life, dla osób powyżej 16 roku życia.
Madelaine

--------------------------------------------------------------

Second Life przeznaczone jest dla osob pełnoletnich i jeśli nie skończyleś 18 lat to naprawdę nie warto się tutaj rejestrować. Dlaczego? Jeśli Linden Lab w wyniku kontroli (a są takie) dojdzie do wniosku, że nie jesteś dorosły, to zablokuje Ci konto i adres komputera. Stracisz wszystko – pieniądze, znajomych, możliwość dalszej zabawy.
W ‘dorosłym’ Second Life są też rzeczy, z którymi nastolatek nie powinien mieć do czynienia. Wiem, że zakazane kusi - ale co jeśli Twój rodzic zajrzy Ci kiedyś przez ramię? Miesięczny ban na komputer to minimum!
W zaufaniu powiem Ci jeszcze jedną rzecz – w zwykłym Second Life jest nudno! Czy lubisz chodzić na imieniny u cioci, gdzie wujkowie rozmawiają o polityce i meczach, a ciocie o lekarzach i problemach z dziećmi? Tak właśnie wygląda dorosłe SL.
Ale nie martw się, Linden Lab stworzyło też wersję dla nastolatków, gdzie możesz się naprawdę zabawić, poznać ludzi z całego świata z którymi porozmawiasz na interesujące Cię tematy.
Nazywa się to Teen Second Life i jest przeznaczone dla osób od 13 do 18 lat. Oto link:
http://teen.secondlife.com/
Rejestracja jest zupełnie darmowa i opisana tutaj: http://www.secondlife.pl/viewtopic.php?t=3348
Jest jednak pewien haczyk - Linden Lab musi zweryfikować czy naprawdę jesteś nastolatkiem i musisz podać dane karty bankowej twojej lub twoich rodziców.
Domyślam się reakcji rodzica, którego poprosisz o numer karty ale nie martw się – jest wyjście!
Większość banków oferuje karty pre-paid (bezpieczna karta, wirtualna skarbonka). Rodzic po prostu wykupi Ci taką kartę i wpłaci na nią tyle pieniędzy, ile uzna za stosowne. (karta jest bezpieczna – nie można wydać więcej, niż się na nią wpłaciło, więc nie ma się czego obawiać) Rodzic zazwyczaj musi mieć konto w banku, w którym wykupuje kartę prepaid.
Dla przykładu – ING Bank Śląski oferuje taka kartę w cenie 24 zl na 2 lata.
http://www3.ingbank.pl/u235/navi/34520
Taka karta, poza umożliwieniem rejestracji na Teen, ma jeszcze przynajmniej jedną zaletę - jest bezpiecznym miejscem na przechowywanie kieszonkowego.

Drugie wyjście, wymagające więcej zachodu, to założenie samemu konta i otrzymanie własnej karty. Jednym z banków, który daje taką możliwość jest mBank. Po otrzymaniu zgody rodziców (dobrze jeśli pomogą Ci w formalnościach) będziesz miał swoje własne darmowe konto i prawdziwą kartę bankową! Niezły czad, co?
http://www.mbank.pl/indywidualny/rachun ... index.html
Jeśli karta nie zostanie uznana przez Linden Lab, bo czasem tak się zdarza, to zarejestruj się na http://www.paypal.pl , połącz swoją kartę z kontem na paypal i przy rejestracji podaj dane z paypala.
Do dzieła i wkraczaj w drugi świat!

Ostatnio edytowany przez Jacek, 05 Lip 2008, 11:24, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Lip 2008, 13:54 
Dołączenie:
Lipiec 2008
Dzięki, pomogło mi to troszke :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 16 Lip 2008, 12:08 
Dołączenie:
Lipiec 2008
A oni nie pobiorą pieniędzy z tej karty jak im podam numer?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 16 Lip 2008, 12:12 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2008
nick w SL: Anulka Zimminy
Nie pobieraja bez Twojej zgody albo polecenia.. jesli kupisz nia L$ to pobiora.
Jak to z pieniedzmi.. miej swiadomosc tego co robisz..
I na karcie trzymaj 1 ZL.

Jeszcze raz aby bylo jasne.. NIE ZABIORA ANI ZLOTOWKI.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 02 Sie 2008, 13:28 
Dołączenie:
Sierpień 2008
a własnie jezeli im sprzedam L$ to mam niby dostac kase to wpłacą mi na ta karte?mam 13 lat jakbym mial karte pre paid to byłoby?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 02 Sie 2008, 13:48 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2008
"Im" to znaczy komu ?
Zarobiles L$ swiadczac prace, uslugi, sprzedajac wlasne produkty ? Zamieniasz L$ na US$ i jak rozumiem, tą wartoscią, po przeliczeniu na walutę w ktorej jest prowadzona karta, Twoja karta zostanie uznana. Po pobraniu prowizji przez LL ale to inna bajka.
O szczegoly poprosilabym Jacka ktory taka mozliwosc był odkrył, pewnie zna wiele wiecej detali.

Ostatnio edytowany przez AnulkaZ, 02 Sie 2008, 13:59, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 02 Sie 2008, 13:57 
Dołączenie:
Sierpień 2008
Dzieki bardzo :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Lut 2009, 13:34 
Dołączenie:
Luty 2009
nick w SL: Oskar Frimon
Czy czasami PayPal też nie jest od 18 lat?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Lut 2009, 18:11 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
nick w SL: Private.
Jest.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Lut 2009, 20:46 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Nie jest:-P
Paypal jest od tylu lat, od ilu mozna miec karte, czyli od 13. Na karte prepaid takze mozna robic wplaty i tym samym zarobione w SL lindeny zamienic na dolary, przelac na paypal, wymienic na zlotowki, wyyplacic i kupic np ptasie mleczko, ktore jest najlepsza rzecza na swiecie.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 10 Lut 2009, 14:25 
Dołączenie:
Luty 2009
nick w SL: Oskar Frimon
Z regulaminu PayPal:
2.1 Warunki zakwalifikowania.Aby być uprawnionym do korzystania z Usług, trzeba mieć ukończone 18 lat lub, w przypadku osób nie mieszkających w Polsce, być osobą pełnoletnią oraz mieszkańcem jednego z krajów wymienionych na stronie PayPal na świecie. Niniejsza Umowa obowiązuje jedynie Użytkowników zamieszkałych w Polsce. Osoby zamieszkałe w innym kraju mogą uzyskać dostęp do umowy je obowiązującej w witrynie lub witrynach PayPal we własnym kraju (jeśli dotyczy).

hmm?

Jacku, racja ptasie mleczko ;-)

Oskar.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 10 Lut 2009, 19:32 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Macie swieta racje, a ja mylilem sie straszliwie.
/me sie czerwieni ze wstydu, ze nie sprawdzil umowy Paypal:(
Prostuje wiec, poprzedni post:
Paypal jest od 18 lat, wiec by byc w zgodzie z prawem trzeba uzyc karty rodzicow, na nia wycofac zarobione dolary i liczyc ze rodzice oddadza kase, albo sami nam kupia ptasie mleczko.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Maj 2009, 18:35 
Dołączenie:
Sierpień 2008
A jak oni wykryją (Linden Lab) że nie ma się ukończonych 18 lat?
I czy do Teen SL służy ten sam program co do normalnego SL?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Maj 2009, 17:54 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Linden Lab ma rozne metody, chociazby obserwacja rozmowy, informacja od innego avatara albo po prostu pewnego dnia zrobia ci kontrole konta bez powodu i poprosza o przeslanie scana dowodu. Jesli im nie przeslesz - zablokuja cie i przepadnie wszystko - LS, obiekty, kontakty itd.
Program do obslugi SL jest ten sam.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Maj 2009, 22:23 
Dołączenie:
Sierpień 2008
Dzięki za odpowiedź bo po prostu jestem ciekaw jak to funkcjonuje.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Cze 2009, 08:21 
Dołączenie:
Maj 2009
nick w SL: Tomek Qork
A jak rodice nie pzwalaja na te karte to mozna w jakis inny sposób pokazac że ma sie 13 lat?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Cze 2009, 09:54 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2008
Nie rodzice nie pozwalaja na karte, Posiadanie przez nastolatka karty nie jest zadnym obowiazkiem. To rodzice musza miec karte i tej swojej kary uzyc przy rejestracji.
Chodzi o to, by Lindenom okazac, ze rodzice, ponoszacy prawna odpowiedzialnosc za poczynania swoich dzieci, wiedza i przyjmuja do wiadomosci, ze ich dziecko bedzie na TeenSL sie bawic.
To w dalszym ciagu nie pociaga za soba zadnych kosztow, karta jest tylko sprawdzania ale nie sa z niej pobierane zadne pieniadze. Bodaj na okres 2 tygodni zostaje 6 zlotych zablokowane a potem odblokowane. Nawet 10 groszy nie zabieraja.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Cze 2009, 10:08 
Dołączenie:
Maj 2009
nick w SL: Tomek Qork
Ale jak uzyc jej?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Cze 2009, 11:07 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2008
Wystarczy postepowac godnie z podana w czasie rejestracji instrukcja, Rodzic na pewno da sobie rade, to jest proste.. przeszukaj tez forum, byl opis procedury bodaj przez Jacka podany.. Google tez cos wygrzebia.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Cze 2009, 15:49 
Dołączenie:
Maj 2009
nick w SL: --------
Chcac tylko powiedziec ze zakladajac konto mojemu kuzynowi na secodnlife teen , uzylem mojej karty, rejerstracja przez paypal i nagle po paru godzinach zniklo mi z karty ponad 300funtow co sie puzniej okazalo kto sobie kupil buty w kanadzie a w kanadzie nie bylem butow nie kupywalem czy to nie dziwne?

musialem czekac 2 dni az bede mogl wyciagnac wydruk z banku zeby bank zwrocil mi moje pieniadze (przeciez 300funtow na drodze nie lezy) i sprawdzic co sie stalo ze tych pieniedzy nie bylo i jak sie na koncu okazalo ze to jednak paypal

chcialem tylko powiedziec zebyscie uwazali :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Cze 2009, 16:01 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2008
Szadze, z duza doza prawdopodobienstwa, ze zadnego zwiazku z Second Life ten fraud nie mial. Oprocz tego, ze fraud na kazdej, ale to kazdej, operacji karta sie moze zdazyc szczegolnie gdy ta karta jest przez bank nie zabezpieczona, a na komputerze z ktorego wykonywano operacje, az roi sie od wszelakich programai szpiegowskich czy wirusow.
To nijak sie ma do SL, rejestracji i tak dalej, To dotyczy przezornosci w poslugiwaniu sie kartami platniczymi w transakcjach internetowych wogole.
Porzadny bank w transakcjach ktore odbiegaja od normy, taka transakcje przytrzymuje i dzwoni do posiadacza karty z prosba o jej potwierdzenie. Porzadny a nawet byle przecietny bank wystawia karte z ktorej kazda transakcja jest monitorowana poprzez wyslanie SMS-a w ktorym pisze co i gdzie sie kupuje, a posiadacz takiej karty ma 24-48 godzin na jej zatrzezenie.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Cze 2009, 16:04 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
O paypal pisalem juz nie raz, i zawsze niepochlebnie. Jaesli jednak nagle zniknie wam z konta jakas suma, nalezy MATYCHMIAST zadzwonic do swojego banku i sprawe zglosic. Transakacje chyba uda sie przyblokowac.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 16 Paź 2009, 14:08 
Dołączenie:
Październik 2009
A jak ktoś nie ma karty i nie ma możliwości jej założenia ze względu na rodziców a rodzice nie pozwolą nam użyć danych swojej kary???

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 16 Paź 2009, 14:25 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
To pozostaje cieszyć się, że Second Life nie jest obowiązkowe.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 02 Lis 2009, 20:00 
Dołączenie:
Listopad 2009
A ta druga opcja? Mobile Phone? Myślicie że zadzwonią do mnie? xD

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 02 Lis 2009, 21:41 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2008
Nie zadzwonią do Ciebie bo to Ty masz do nich sprawę a nie ONI do Ciebie. Możesz skorzystać z telefonu komórkowego do rejestracji jeżeli mieszkasz w Stanach Zjednoczonych lub Kanadzie.
490

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Lis 2009, 15:00 
Dołączenie:
Listopad 2009
Czyli jedyne wyjście to PayPal? I nie ma innego? A możecie mi powiedzieć, czemu oni tak się zabezpieczają?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Lis 2009, 16:33 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Morrigan Polanski
Zabezpieczają się, bo poczynania nieletnich w internecie powinny być kontrolowane przez rodziców, szczególnie jeśli chodzi o wydawanie/zarabianie pieniędzy (waluta SL może być wymieniana na realne pieniądze lub za nie kupowana). Prawo w USA jest w tej kwestii bardziej restrykcyjne niż w Polsce.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Lis 2009, 16:48 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Od razu napisze, iż to nie oni się zabezpieczają, ale oni zabezpieczają nastolatków, by nie stykali się z dorosłymi i tym, co jest dla dorosłych. Ochrona nieletnich i tyle. Przy okazji Twoi rodzice mogą kontrolować to, co robisz w Second Life, by być pewni, iż nie stykasz się z nieodpowiednimi treściami.

Z drugiej zaś strony LL robią sobie alibi, jakby jednak nieletni zetknęli się z nieodpowiednimi treściami, ponieważ podzielili SL na to dorosłe i to dla nastolatków.

Więcej to chyba na ten temat nie udzielę informacji, bo też niewiele wiem.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Lis 2009, 17:55 
Dołączenie:
Listopad 2009
O dzięki :) Takiej wyczerpującej odpowiedzi oczekiwałem :) Dzięki wielkie :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 02 Gru 2009, 16:13 
Dołączenie:
Grudzień 2009
A ja mam pytanko, czy jak bede miał już tą karte pre-paid to bede mógł sie zarejestrować w SL teen i jak bede w SL zarabiał to te pieniadze beda sie znajdowały na tym koncie ale ze nie mam 18 lat tylko 14 tylko nie bede mogl ich wyplacic tak? a czy istnieje mozliwosc zebym ta kase z SL prelac np na konto mamy?
I czy jak bede miec to konto todostane karte ktora moglbym placic normalnie w sklepie?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 02 Gru 2009, 20:07 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Jesli bedziesz mial karte prepaid to mozesz prawie wszystko. Mozesz wplacac pieniadze do SL, wyplacac na te karte, przelewac z karty na inne konto ( to juz nie zawsze) placic w sklepie ( zawsze) wyplacac z bankomatu ( prawie zawsze).
Polecam wizyte w WBK SA - sprzedaja tam karty na okaziciela, na ktorych mozna wpisac dowolne dane i dzialaja dobrze. Nie mozna z nich tylko przelewac na inne konto bankowe ( wyplacac z bankomatu i placic w sklepach mozna)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 02 Gru 2009, 22:53 
Dołączenie:
Grudzień 2009
Moja mama ma konto w BGŻ ale jak tam założyć to konto prepaid?
Pomóżcie

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 02 Gru 2009, 22:59 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Mama albo tata idzie do szedziby banku i mowi, ze chce kupic karte prepaid na okaziciela. Kupuje, wplaca na nia nieco pieniedzy i oddaje Tobie. Ty w zamian za to sprzatasz mieszkanie w weekend:)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 02 Gru 2009, 23:16 
Dołączenie:
Grudzień 2009
Dziękuje bardzo Jacek,teraz mam tylko nadzieje że mamusia da sie namówić :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Gru 2009, 17:09 
Dołączenie:
Lipiec 2009
Witam jak to jest. Bo się troszkę zgubiłem. Przeglądam forum od czasu do czasu ( za jakimś newsem w sprawie Teen SL ). Będę miał właśnie taką kartę pre-paid i czy to aby nie trzeba przy rejestracji podać numer konta pay-pal? Jeżeli wyjściem jest ta karta pre-paid i dostane e-mail aktywujący, było by super. Bo z tego co czytałem problemem jest ten e-mail aktywujący. Tak więc czekam na odp.

Pozdrawiam Piotrek

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Gru 2009, 18:20 
Dołączenie:
Lipiec 2008
Problemem zapewne sam e-mail nie jest. Najlepiej na gmail.com założyć e-mail i użyć właśnie go. Jest wtedy większa pewność, iż wiadomości dot. Second Life dotrą.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Gru 2009, 20:18 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
O ile pamietam konto w TSL mozna zarejestrowac na dwa sposoby - paypal i podanie numeru karty. Jesli karta jest ok to nie bedzie problemu i mozna isc ta droga ( w banku zapytac czy karta na 100 procent jest do transakcji internetowych, sprawdzic czy z tylu ma 3 cyfrowy kod, osobiscie polecam VISA, MAESTRO najlepiej sie sprawdza w NIemczech, bo oni jakos lubia ten system i tylko go uznaja). Linden Lab namieszalo ostatnio cos u siebie, i czasem najlepsze z mozliwch kart nie dzialaja:(
Jesli karta nie dziala, trzeba zalozyc konto na paypal i podpiac pod niego karte. Weryfikacja na paypal wyglada tak, ze paypal zciaga jakies groszy i w tytule sciagniecia podaje magiczne cyferki, ktore potem trzeba wpisac na ich stronie. Jezeli nie mozna sprawdzic historii konta, to numerka nie odczytamy i z weryfikacji nici. Kupujac wiec karte trzeba sie o to dowiedziec.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Gru 2009, 18:39 
Dołączenie:
Lipiec 2009
No to w tym miesiącu spróbuję. Mam pytanie czy ktoś z osób niepełnoletnich zalogował już się w TSL?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Gru 2009, 01:36 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Morrigan Polanski
Był tu taki jeden Pan, któremu się udało przypadkiem. Skończył 18 lat i założył konto w SL tego samego dnia rano. Cały bajer polegał na tym, że USA jest 9 godzin za nami i tam był jeszcze poprzedni dzień. Automagicznie zalogowało go w Teen SL.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 30 Gru 2009, 15:51 
Dołączenie:
Grudzień 2009
Stracisz wszystko... - pieniądze , znajomych i zablokują ci adres komputera

coś tam napisałeś

Co to znaczy ? Bo kolega z neta się zarejestrował podał że ma 18lat a ma 17.
Zabiorą mu kasę z konta , znajomych i przyjadą po komputer xD ?
Czy o co chodzi ?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 30 Gru 2009, 17:40 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Zabiora kase z konta w SL, znajomych tez z SL. Komputer zablokuja realny ale nie przyjda po niego, tylko bedzie ban na IP:)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 07 Mar 2010, 22:10 
Dołączenie:
Marzec 2010
Mam problem z rejestracją - mianowicie za każdym razem gdy kliknę Create Account otrzymuje error 404.
Wszystkie dane prawdziwe, pod paypal podpięta i aktywowana karta kredytowa. Na moje oko to jakiegoś bana dostałem...

Kilka miesięcy temu również próbowałem się zarejestrować z tym samym skutkiem. Co prawda w piątek poprawnie przeniosło mnie na stronę paypala, ale wtedy karta nie była jeszcze podpięta i rejestracja skończyła się na niczym.

Jest tak we wszystkich przeglądarkach (FF, Chrome, Konqueror)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 08 Mar 2010, 00:13 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Image
Sry, nie moglem sie powstrzymac:(

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 08 Mar 2010, 00:37 
Dołączenie:
Lipiec 2008
Error 404 - File Not Found

Wystarczy w Google wpisać i wyskoczy. Zapewne na stronie PayPal coś robią i odwołanie URL kieruje do nie istniejącego pliku... Albo cache przeglądarek wymaga przeczyszczenia.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 08 Mar 2010, 08:28 
Dołączenie:
Marzec 2010
http://pl.wikipedia.org/wiki/HTTP_404#Fa.C5.82szywe_b.C5.82.C4.99dy_404
:-)

Nie jestem taki tępy, żeby nie wiedzieć czym jest error 404...

Edit:
Byłem chyba zbyt podejrzliwy z tym fałszywym 404, było to spowodowane przez znak ukośnika w haśle. Po jego usunięciu błąd nie występuje. Teraz po kliknięciu "Create Account" przekierowuje na stronę PayPal'a, tam prosi mnie o akceptację regulaminu a następnie powrót do strony rejestracji, gdzie wita mnie jakże piękny napis "Registration is Unavailable"

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Mar 2010, 11:40 
Dołączenie:
Marzec 2010
jak mam w to grać jestem zalogowany i zarejstrowany i nie moge wejść!!!HELP

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Mar 2010, 12:41 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Gdzie jesteś zarejestrowany i zalogowany - na secondlife.pl, czy secondlife.com?
Zakładałeś konto na secondlife.com? Dostałeś maila aktywującego i potwierdziłeś rejestrację?
Jeżeli tak, to jaki komunikat pojawia się kiedy "nie możesz wejść"?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Maj 2010, 21:34 
Dołączenie:
Maj 2010
Witam.
Otóż chcę zrobić sobie konto na Teen Second Life, jednak jest problem..
W opcjach jest tylko Moblie Phone i PayPal - nie ma numeru karty ani nic podobnego..

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Maj 2010, 23:15 
Dołączenie:
Lipiec 2008
Z telefonu nie skorzystasz, chyba że mieszkać w USA i masz tamtejszą komórkę.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Maj 2010, 01:57 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2009
Pozostaje PayPal, dziś pisali dużo na ten temat, wystarczy poczytać. Potem podpiąć kartę rodzica.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Maj 2010, 14:31 
Dołączenie:
Maj 2010
A czy na paypal'u bez podpięcia karty będzie dało się zweryfikować?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Maj 2010, 18:01 
Dołączenie:
Marzec 2010
Po wypełnieniu formularza rejestracji, zalogowaniu na PayPal'u (z podpiętą kartą) i potwierdzeniu płatności otrzymuję to:
Image
To samo jest od kilku miesięcy...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Lip 2010, 23:44 
Dołączenie:
Lipiec 2010
Reasumując .
TSL jest za darmo dla nastolatków od 13 do 18 roku życia .
Aby się zarejestrować trzeba pokazać karrtę rodziców bądź swoją ,,świnke skarbonke''
konta osobiste na Mbank są darmowe (izzyKONTO )
Admini mogą w każdej chwili zrobić co im się żywnie podoba z naszym kontem
Adminie nie mogą ruszyć naszej kasy .
Chyba to wszystko ...
Jeżeli coś przeoczyłem bądź się nie zgadza piszcie

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Lip 2010, 08:23 
Dołączenie:
Lipiec 2008
Trafne podsumowanie. Chyba najbardziej przejrzyste, jakie tutaj spotkałem.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 01 Lis 2010, 15:30 
Dołączenie:
Listopad 2010
Witajcie , a jeżeli mam np. 16 lat i za dwa lata będę miał 18 ? To co usuną mi konto ?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 01 Lis 2010, 17:45 
Dołączenie:
Lipiec 2008
Aktualnie podobno przenoszą z TSL na SL, ale jeżeli dojdzie do połączenia gridów, to pewnie będziesz mieć wstęp do większej ilości regionów... Jeżeli dobrze rozumiem to, co tutaj o łączeniu gridów piszą.

Ja bym dopadł jakiegoś Lindena i się po prostu spytał.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 31 Gru 2010, 11:53 
Dołączenie:
Grudzień 2010
Mam pytanie, czy nie można po prostu podac numer swojego peselu ?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 31 Gru 2010, 13:26 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
Teen obecnie jest od 16 lat i pewnie ciągle trzeba karty kredytowej / karty pre-paid aby rodzice twoi mogli widzieć na co ich pociecha wydaję kasę

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 31 Gru 2010, 14:55 
Dołączenie:
Grudzień 2010
nick w SL: Nie mam narazie
mógłby ktoś podac jeszcze raz linka do teen?Bo jak klikam na tamten to mnie wywala na główną

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 31 Gru 2010, 20:36 
Dołączenie:
Grudzień 2010
tak ale jak weszłam przełaczyło mnie na zwykłą strone second life a jak wejde z neta jest biała kartka :-x

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 31 Gru 2010, 20:55 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Ten wątek już nie jest aktualny, ponieważ Teen Second Life nie istnieje: viewtopic.php?f=1&t=7000

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 01 Sty 2011, 02:04 
Dołączenie:
Lipiec 2008
A ja po raz n-ty napiszę: Teen został połączony z Second Life. Rejestracja przez główną stronę normalnego SL,a nie TSL.

Czy naprawdę tak trudno odszukać informację o tym?

Mad, banuj tych, co będą o TSL pytać. Będzie łatwiej.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 08 Mar 2011, 14:20 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Ponieważ Teen Second Life już nie istnieje, wątek zostaje zamknięty.

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso