Odpowiedz
Autor Wiadomość
Mężczyzna
PostWysłany: 01 Sie 2007, 23:09 
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Daedalus Sheridan
Temat ten powstał aby zapobiec pojawianiu się się co chwilę nowych tematów związanych z rejestracją.

Proszę o pytanie w tym temacie i nie zakładanie nowych wątków z tym związanych bo będą one usuwane!

Jeśli ktoś ma jakieś istotne informacje związane z rejestracją (porady) do dodania i chce aby były widoczne w tym pierwszym pościę to proszę o PM mnie albo moderatora.

================ JAK SIĘ ZAREJESTROWAĆ W SL ? ===================

Wchodzimy na stronę http://www.secondlife.com/ i klikamy na czerwony button JOIN NOW.
Oczywiście znamy język angielski i wypełniamy wszystkie pola prawidłowo i nie mamy problemów. Jeśli jednak na tym etapie wystąpią problemy to proces rejestracji jest opisany na naszym forum tutaj: http://www.secondlife.pl/viewtopic.php?t=268

Jeśli nie masz 18 lat to zakładasz konto z tej strony: http://teen.secondlife.com/

================ RODZAJE KONT ================================

Obecnie Second Life posiada trzy typy kont graczy:

-Pierwsze podstawowe (ang. First Basic) – konto darmowe
-Dodatkowe podstawowe (ang. Additional Basic) – każde kolejne konto podstawowe kosztuje 9,95 dolarów jednorazowej opłaty.
-Premium – konto płatne. Posiadacze tego konta mogą być właścicielami ziemi w grze (na koncie podstawowym można jedynie wynajmować ziemię, bądź budynki), dodatkowo dostają co tydzień stypendium w wysokości 400 L$ (Linden Dollar – jednostka monetarna w grze) oraz 1000 L$ jako premię startową przy rejestracji. Opłaty za konto Premium zależą od wybranego sposobu płatności:
Opłata co miesiąc: 9,95 dolarów
Opłata co 3 miesiące: 22,50 dolarów (7,50 dolara za miesiąc)
Opłata roczna: 72 dolary (6 dolarów za miesiąc)

Jeżeli podczas rejestracji podstawowego konta podamy dane naszej karty kredytowej, bądź informacje w systemie PayPal, otrzymamy jednorazowe stypendium w wysokości 250 L$. Jest to jednak wymaganie opcjonalne. Na dziś aby zarejestrować się w grze wystarczy podać jedynie poprawny adres e-mail.

================= INFORMACJE DODATKOWE =======================

- Istnieje ograniczenie ilośći kont jakie może posiadać jedna osoba.
- Do gry w SL bardzo się przydają języki obce przy czym angielski to praktycznie obowiązkowo trzeba znać.

===========================================================

Jeśli jednak nie możesz obie poradzić z procesem rejestracji to proszę pytaj w tym wątku.

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 02 Sie 2007, 11:27 
Dołączenie:
Lipiec 2007
nick w SL: Elyon Merlin
Mam problem z uruchomieniem rejestracji na Second Life Teen. Jak włączam, żeby się zarejestrowa to pokazuje mi się to dla dorosłych. Co mam robic?

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 02 Sie 2007, 11:38 
Dołączenie:
Luty 2007
Wchodzisz na stronę: http://teen.secondlife.com/ i tam klikasz FREE BASIC ACCOUNT Click here for FREE lifetime Basic account >>

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 02 Sie 2007, 11:42 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
A po kilku nieudanych próbach idziesz do wątku: http://www.secondlife.pl/viewtopic.php?t=797
Niestety, póki co rejestracja na Teen z Polski jest raczej niemożliwa :-(

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 12 Sie 2007, 01:03 
Dołączenie:
Sierpień 2007
Mam problem z zarejestrowaniem sie na Teen Second Life. Gdy wypełniam wszystkie potrzebne pola i zakańczam rejestracje wyświetla mi sie strona startowa. E - mail nie dochodzi, a gdy probuje sie zalogować pisze ze pomyliłem nazwę użytkownika lub hasło. Pomóżcie... :cry:

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 12 Sie 2007, 09:56 
Dołączenie:
Luty 2007
gugol napisał(a):
Mam problem z zarejestrowaniem sie na Teen Second Life. Gdy wypełniam wszystkie potrzebne pola i zakańczam rejestracje wyświetla mi sie strona startowa. E - mail nie dochodzi, a gdy probuje sie zalogować pisze ze pomyliłem nazwę użytkownika lub hasło. Pomóżcie... :cry:

A przeczytaj post który znajduje się bezpośrednio nad twoim i wszystko powinno stać sie jasne.

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 12 Sie 2007, 11:43 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Daedalus, on nie mógł przeczytać postu nad - założył nowy wątek, który tu dokleiłam.

Gugol, polecam Ci przede wszystkim lekturę tego wątku: http://www.secondlife.pl/viewtopic.php?t=797
A na przyszłość... uważne przejrzenie forum przed założeniem nowego tematu...

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 14 Sie 2007, 18:09 
Dołączenie:
Sierpień 2007
Witam.

Mam taki problem: otóż wypełniłam formularz rejestracyjny (jedna strona, na której wybrałam imię i nazwisko, podałam swoją datę urodzenia oraz adres e-mail) po czym kliknęłam "continue" i tyle, teraz czekam (chociaż mogę się nie doczekać, bo czekam tylko dlatego że domyślam się o co chodzi, ale nie do końca) aż przyślą mi to hasło na maila, ale nie jestem pewna czy tak się stanie... Bo może coś zrobiłam źle? Może hasło samemu się wybiera (tylko ja nie wiem gdzie bo coś sknociłam)? Wiem mało o tej grze więc nie mam pojęcia co mam zrobić.
A bardzo chciałabym grać.
Więc proszę, powiedzcie mi, jak to jest z tym hasłem? Czy jakoś podaje się je przy rejestracji, czy może oni przesyłają je na maila (lub jeszcze coś innego)?

Bardzo proszę o odpowiedzi (za które z góry dziękuję) :-)

(Monik - poszukaj na forum zanim założysz nowy wątek. Madelaine)

Ostatnio edytowany przez Monik, 14 Sie 2007, 18:24, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 14 Sie 2007, 18:26 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Lipiec 2007
Monik: Po "Continue" powinna sie wyswietlic strona "Select an Avatar", gdzie wybierasz awatar poczatkowy - kobiete albo mezczyzne, w jednym z szesciu stylow. Po wybraniu awatara - dluzsza ankieta gdzie miedzy innymi wybierasz swoje haslo.
Jaki ekran zobaczylas po kliknieciu "Continue"? Moze wybralas imię, które juz ktos zajął?

W rzeczywistości mężczyźni i kobiety różnią się od siebie o wiele bardziej, niż mogą to sobie wyobrazić. Można powiedzieć, że nasz świat zamieszkują dwa rodzaje narkomanów, którzy biorą bardzo silne psychotropy o bardzo zróżnicowanym działaniu.

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 14 Sie 2007, 18:34 
Dołączenie:
Sierpień 2007
jutylda napisał(a):
Monik: Po "Continue" powinna sie wyswietlic strona "Select an Avatar", gdzie wybierasz awatar poczatkowy - kobiete albo mezczyzne, w jednym z szesciu stylow. Po wybraniu awatara - dluzsza ankieta gdzie miedzy innymi wybierasz swoje haslo.
Jaki ekran zobaczylas po kliknieciu "Continue"? Moze wybralas imię, które juz ktos zajął?

Nikt nie zajał tego imienia bo sprawdzałam.
Po kliknięciu "continue" wyświetlił się jakiś tekst, i coś o wyspie (Island), oraz jakieś "Skip this step". Nie pamiętam o co to chodziło.

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 14 Sie 2007, 18:46 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Powtórzę, chociaż ten link jest w poście o kilka oczek wyżej. Przeczytaj ten wątek: http://www.secondlife.pl/viewtopic.php?t=797

Albo rejestrowałaś się na http://www.secondlife.com nie mając 18 lat, albo na teen.secondlife.com nie podając nr karty kredytowej.
Może jest trzecia możliwość, ale wątpię.

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 14 Sie 2007, 18:57 
Dołączenie:
Sierpień 2007
Madelaine napisał(a):
Powtórzę, chociaż ten link jest w poście o kilka oczek wyżej. Przeczytaj ten wątek: http://www.secondlife.pl/viewtopic.php?t=797

Albo rejestrowałaś się na http://www.secondlife.com nie mając 18 lat, albo na teen.secondlife.com nie podając nr karty kredytowej.
Może jest trzecia możliwość, ale wątpię.

Rejestrowąłam się na Teen, ale tam w ogóle nie było nic o karcie. Teraz spróbowałam i jest tak samo: po wypełnienu tych danych co wcześniej mówiłam kliknełam na dole "continue" i pisało tam: Want to meet someone interesting? Communities are a great way to meet other like-minded Residents. Feel at home in a welcoming social environment. Thousands of real-life friendships, romances, and business partnerships have started in Second Life. Below are a few communities you can join today. Take a look, pick one, and start exploring Second Life with some ready-made friends. If you would like to start on Linden Lab's Orientation Island, click the "Skip This Step" button, or just take me to Linden Lab's Orientation Island.

Want to participate in a voice-enabled orientation experience? Click here to go to Linden Lab's Voice-enabled orientation.

I były takie różne prostokątne obrazki do wyboru (jakieś światy czy coś?).

Więc nie wiem o co chodzi.

[ Dodano: 2007-08-14, 19:37 ]
Ok, to co wyżej już nieważne, wybrałam jeden ze światów, zarejestrowałam się, dostałam hasło na maila.
Tylko że nie robiłam swojego awatara.
To w takim razie jak to będzie? Gdzie mam to "nadrobić"? ;-)

[ Dodano: 2007-08-16, 19:59 ]
Teraz mam kolejny problem.
Jest już wszystko ok, mam swojego avatara itd., ale w tej grzenic się nie dzieje! Ludzi jest może 10, kilka wysp z domami i sklepami (i to takich malutkich wysp) i tyle. Praktycznie zero zycia. Wyobrażałam sobie, że to będą jakieś większe miasta czy coś na których będzie dużo ludzi (w końcu jest ok. 8 milionów użytkowników) a tu co? Pusto! Czy na tym to polega? Że nie można prawie nic robić i prawie z nikim gadać? Czy może jestem np w jakimś niezaawansowanym poziomie i trzeba przejść dalej?
Aha, jakby co, to jestem w L Word.
Błagam, pomóżcie!

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 16 Sie 2007, 21:32 
Dołączenie:
Sierpień 2007
Jakim sposobem udało ci się zarejestrować na teen? Jakie informacje wyświetliły się i co wypełniałaś, że poskutkowało? Tobie też chciałbym pomóc, ale na razie raczej nie mam jak, a wszystko przez tę idiotyczny system rejestracji na teen... :(

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 16 Sie 2007, 21:36 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Monik napisał(a):
Jest już wszystko ok, mam swojego avatara itd., ale w tej grzenic się nie dzieje! Ludzi jest może 10, kilka wysp z domami i sklepami (i to takich malutkich wysp) i tyle. Praktycznie zero zycia. Wyobrażałam sobie, że to będą jakieś większe miasta czy coś na których będzie dużo ludzi (w końcu jest ok. 8 milionów użytkowników) a tu co? Pusto! Czy na tym to polega?

Monik, wybacz, ale rozbrajają mnie takie uwagi...
Czego się spodziewałaś? Second Life nie jest grą w pełnym tego słowa znaczeniu - nie masz tu zadań do wykonania. Jest odwzorowaniem życia, a to oznacza, że dzieje się tu tyle, ile sama chcesz zrobić. Skorzystaj z wyszukiwarki, na pewno trafisz do wielu miejsc. Otwórz sobie mapę i zobacz, gdzie jest dużo zielonych punkcików - tam jest najwięcej ludzi. Chcesz rozmawiać? Rozmawiaj, staraj się poznać innych.
Ale nie spodziewaj się, że ktoś poda Ci atrakcje na tacy...

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 17 Sie 2007, 10:06 
Dołączenie:
Sierpień 2007
witam wszystkich bardzo serdecznie,

od kilku dni czekam na e-mail od secondlife.com i nie moge sie doczekac a jak probuje sie zalogowac to SL podaje ze takie konto nie istnieje. czy ktos moglby mi pomoc?? konto e-mail mam na gmail. czy moglby byc ktos tak mily i zarejestrowac mnie na SL jako Nerot Forder?? PLEASE

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 20 Sie 2007, 16:36 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Monik - ja jestem nieco ciezko myslacy i nie zrozumialem - czy naprawde udalo Ci sie zarejestrowac i wejsc na Teen Second LIfe? Jesli tak, to wiedz, ze jestes jedyna osoba z Polski , ktorej sie to udalo! Gazety i forum czekaja na twoje pierwsze relacje!

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 21 Sie 2007, 10:53 
Dołączenie:
Sierpień 2007
Niestety nie. Mnie też się to nie udało. Zróbcie coś z tyym, cała polska młodzież na was liczy :(:)

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 22 Sie 2007, 04:53 
Dołączenie:
Sierpień 2007
nick w SL: Faalagorn Serevi
Po pierwsze – witam na forum. Nie myślałem, że w ogóle zarejestruję się tutaj, no, ale sytuacja zmusiła mnie to zasięgnięcia porad i wraz z czytaniem tematu zechciałem dodać również moją opinię. A skoro mam już konto, to całkiem możliwe, że nie będzie to mój ostatni post ;).

Już wyjaśniam sprawę. Otóż chodzi tu oczywiście o (znaną i NIE-lubianą) niemożność rejestracji na TSL. Zastanawiałem się, czy swoją „przygodę” z rejestracją konta zamieścić tutaj, czy może w tym temacie, ale jako, że ten temat zawiera bardziej aktualne odpowiedzi, napisałem to tutaj. Dodam tylko, że i tak przeczytałem obydwa tematy w całości :-P.

Sprawa ma się tak: podobnie jak cała reszta z piszących próbowałem się dzisiaj zarejestrować na TSL. Mimo, iż „rocznikowo” mam już 18 lat (jak jeden z przedmówców ;)), ale 18. urodziny obchodzę dopiero w grudniu, a nie chciałem podawać fałszywych danych, podałem prawdziwą datę urodzenia. Po wybraniu swojego imienia i nazwiska w SL i podaniu innych podstawowych informacji wybrałem opcję pominięcia wyboru świata (jako, że chciałem na razie dopiero zapoznać się z grą). W następnym kroku byłem na stronie rejestracji TSL. Jako, że tymczasowy brak dostępu do „pełnego” SL w niczym mi nie przeszkadzał, dopisałem resztę prawdziwych danych (no, pomijając polskie litery :-P).
Po kilku nieudanych próbach skorzystania z opcji via telefon udało mi się „zarejestrować” z odznaczonym polem. Później (oczywiście) odesłało mnie do strony głównej SL i żadnego maila aktywacyjnego nie dostałem.

Cóż, nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, bo nie tylko ja mam problemy z rejestracją, ale ciekawi mnie to, co zresztą opisywało już kilka osób przede mną, że konto jako-tako istnieje. Gdy chciałem utworzyć nowe konto (bo myślałem, że może np. popełniłem błąd, albo sesja wygasła), to okazało się, że imię jest już zajęte. Ja jednak nie mogłem się nijak zalogować ani do gry, ani na stronie. Próbowałem WSZYSTKIEGO. Ściągnąłem klienta i logowanie też nie działało... Próbowałem wpisywać moje prawdziwe imię i nazwisko, wpisywałem tylko pierwsze imię postaci... nic. Ani na stronie, ani w grze.

Najciekawsze jest jednak to, że przy próbie odzyskania hasła pokazuje mi się informacja, że konto nie istnieje :/...

Teraz mam dodatkowy szkopuł, bo imię które mi się spodobało jest teraz zajęte... Powiedzcie, czy w ogóle nieużywane konta w grze są kasowane, jeśli nikt się na nie nigdy nie logował? Cóż, wolałbym zostawić sobie to imię i nazwisko...

W każdym razie może analiza moich wypocin dostarczy jakichkolwiek informacji w celu rozwikłania problemu, bo jeżeli sprawa ma się mieć tak dalej, to chyba po prostu nagle 'postarzeję się' o jeden rok i założę konto w normalnym SL... Tak w ogóle, to ciekawe, czy ktoś doczytał ten post do końca :).

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 22 Sie 2007, 08:43 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
No cóż... ja doczytałam :-)
Jeżeli chodzi o formę - z rosnącym zachwytem :-)

Jeżeli chodzi o treść... Tak, mnie też zastanawia, co dzieje się z "martwymi duszami", czy tylko poprawiają statystykę SL?...
Czytałeś tamten wątek dotyczący rejestracji na TSL więc wiesz, że Jacek pisał do Lindenów w tej sprawie. Skądinąd wiem, że coś się wokół tematu rejestracji z Polski na TSL dzieje, więc może wreszcie uda się cokolwiek wywalczyć.
Jacek wraca we wrześniu, chociaż na pewno wcześniej też się tu pojawi, przy okazji trzeba go zapytać jak działania :-)

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 22 Sie 2007, 09:55 
Dołączenie:
Sierpień 2007
Mam problem z zainstalowaniem gry SL.....:(

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 22 Sie 2007, 10:26 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Kasia, z zainstalowaniem czy z rejestracją? Napisz może trochę więcej...

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 22 Sie 2007, 11:35 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
nick w SL: Maras Zehetbauer
wczoraj zarejestrowałem się na secondlife (nie pokazało rzadnych błędó tylko progatulowało że się udało), niestety nie dostałem potwierdzenia o rejestracji na podanego maila. Zalogować się też nie mogę. Pytanie: Jak długo trzeba czekać na weryfikację? Nigdzie nie znalazłem informacji na ten temat.
pozdrawiam

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 22 Sie 2007, 11:59 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Warwara, jeżeli nie dostałeś maila potwierdzającego nie zarejestrowałeś się. Polecam uważniejszą lekturę tego wątku. A także tego:

http://www.secondlife.pl/viewtopic.php?t=797

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 22 Sie 2007, 14:29 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
nick w SL: Maras Zehetbauer
Madeline problem w tym że jak chcę założyć nowe konto (z takim samtmi danymi) dostaję odmowę, ponieważ "jest limitowana ilość kont dla użytkownika". Dodam że zakładałem konto podstawowe... podejrzewam, że jak zapłacę to wtedy z powodzeniem założę konto, czy się mylę?

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 22 Sie 2007, 15:33 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2007
nick w SL: Noah Perinal
Mylisz się. Bo komu chcesz i za co płacić ?
Za rejestrację się nie płaci, bez wzgledu na rodzaj przyznanego konta.
Do tej pory się nie wypowiadałem na temat rejestracji na teen SL, bo nie mam wiedzy na ten temat, ale uważam, że Linden nie dopracowało systemu rejestracji. Nie ma z kim na ten temat porozmawiać. Dlaczego Polacy, a zwłaszcza polscy nastolatkowie nie są wiarygodni dla Linden?
Czyż nie pieknie by było dostawać autoryzację w SL teen za pomocą operatorów sieci telefoni komórkowej ?
Masz umowę z telefonią na powiedzmy 2 lata. Płacisz reguralnie rachunki. Twój operator to potwierdza Lindenowi i masz otwarte konto w SL teen. :-D Czyz nie pięknie to brzmi ??
Wiadomo za takie potwierdzenie płacisz przy rachunku za telefon symboliczne 5 zł, by operator też coś tego miał.
Ukłony w kierunku naszych rodzimych operatorów. 8-) A może np. "PLAY" się weźmie za to ?? Ma wyspę już w SL...

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 22 Sie 2007, 15:51 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Myślę, że w sprawie rejestracji na Teen zaczniemy działać za dwa tygodnie. To będzie nasza kampania wrześniowa ;-)

A co do pytania o płacenie - zrozumiałam, że chodzi o zapłacenie za możliwość rejestracji drugiego avatara na tego samego użytkownika.
Co też jest do obejścia. Wystarczy podać drugie imię i np. adres babci w miejsce swojego...

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 22 Sie 2007, 16:52 
Dołączenie:
Sierpień 2007
nick w SL: Faalagorn Serevi
Cóż, muszę się przyznać, że ja zabrnąłem w tej kwestii o krok dalej. Dzisiaj wysłałem do Linden „support ticket”, na który, o dziwo bardzo szybko, dostałem odpowiedź. Poniżej zamieszczam całą treść:

Cytuj:
Ticket Summary
Ticket #: 4051-4236870
Status: Solution Provided
Date Created: 8/22/2007 5:49 AM PDT
Date Updated: 8/22/2007 6:00 AM PDT

Ticket Description
Summary: Unable to create Teen SL Account from Poland, but the name is reserved
Ticket Type: Special Questions - Basic account or Guest Login
Basic or Guest Access - only a few ticket types allowed: I can't create an account
Contact Email address: faalagorn[antyspam]o2.pl
Operating System: Windows
Web Browser: Firefox 2.0.0.6
Registration Date: 8/22/2007
Details: I live in Poland and I tried to register a new account on Second Life. I entered my birth date and selected my avatar name and since I'm not yet 18 years old, the registration process redirected me to Teen Second Life account creation page. I entered all the information needed, and since the phone activation did not worked I had to continue without it. The registration process redirected me to the main page, but I didn't get any confirmation e-mail and I could not log-in nor into the secondlife.com nor to the Second Life game. When I tried to recover my password, the system won't let me do it, but when I tried to register an account again, it says that the name isn't availible.
Type of issue: Account problem
Attachment:

Solution
Solved:
(8/22/2007 6:00 AM PDT)

Hello

Thanks for your inquiry.

The registration for your account has not been completed. I have sent a
reminder notice which includes a link that will allow you to complete
the registration process for "Faalagorn Serevi" account.

Teen Registration - If you are trying to register for Teen Second Life,
we require that your parents provide billing information and a secondary
email during account creation. You will not be able to join the Teen
Second Life without this information, as we require parental
permission for registration.

Registering with PayPal as the payment type - This is generally the most
common issue. Linden Lab has very strict requirements for using
PayPal. We can only accept Verified PayPal accounts. For users in most
countries, the account must have a bank account as the primary funding
source and a credit card as secondary. However, other countries have
different requirements. In the UK, verified accounts require a bank
account and a Solo/Switch card be provided as the primary and secondary funding sources, but do not regulate which is primary. You can find out the requirements in your area by logging into your PayPal account and click the Unverified link on the Account Overview page. This link brings up a checklist of what you must do to become Verified.

Regards

Migyeong Linden

Jeśli wszystko dobrze zrozumiałem, to żeby utworzyć konto w TSL, muszę mieć zweryfikowane i aktywne konto w PayPal – czyli kartę kredytową. Co prawda zarejestrowałem się na PayPal-u, dodałem do niego kartę ale ostatni krok – weryfikacja – wymaga ode mnie pozwolenie obciążenia karty o 6,50 zł i wpisania numeru z wyciągu, który przyjdzie za ok. miesiąc. A ja po pierwsze nie chcę, żeby mi cokolwiek pobierali z karty, ani nie mam ochoty czekać miesiąc na wyciąg -_-...

Dodam jeszcze treść e-maila, który do mnie doszedł:
Cytuj:
Return-Path: [antyspam]wayne.lindenlab.com>
Received: by o2.pl (o2.pl mailsystem) with LMTP;
Wed, 22 Aug 2007 14:59:45 +0200
Received: from wayne.lindenlab.com [66.150.244.167]
by mx9.go2.pl with ESMTP id 118778758499064894
for [antyspam]o2.pl>; Wed, 22 Aug 2007 14:59:45 +0200
Received: by wayne.lindenlab.com (Postfix, from userid 33)
id EED503626EA4; Wed, 22 Aug 2007 05:59:42 -0700 (PDT)
To: faalagorn[antyspam]o2.pl
Subject: Try Second Life today!
From: no-reply[antyspam]secondlife.com
X-Priority: 3 (Normal)
Mime-Version: 1.0
Content-Type: text/plain; charset=us-ascii
Content-Transfer-Encoding: 7bit
X-Mailer: PHP/Mailv1.3
Message-Id: <[message-id][antyspam]wayne.lindenlab.com>
Date: Wed, 22 Aug 2007 05:59:42 -0700 (PDT)
X-o2-Trust: 2, 67

Hello Faalagorn Serevi,

Thank you for your email communicating your problems in
registering for a Second Life account. We noticed that you
have not yet in fact completed registration and wanted to
assure you that your Second Life name is waiting for you.
Once you have done this, you will recieve a confirmation
email from Second Life. Click this link to resume
registration today and start attending events, shopping,
racing motorboats or building secret laboratories
immediately:

http://secondlife.com/join/index.php/Choose-Name/[numer]

Your first Second Life Basic Account is FREE! Once you've
finished registration and downloaded Second Life, you'll
have full and free access for a lifetime. If at any time
you decide you don't want to continue with Second Life, you
can cancel your account by going to:
https://secondlife.com/account/account-cancel.php. Is there
a reason not to join this exciting alternate world?

We look forward to seeing you in Second Life!

You have been sent this email because you signed up for a
Second Life account under the login name Faalagorn
Serevi. If you do not complete your registration,
you should not receive further emails regarding this
account. To unsubscribe, change your membership plan, or
cancel this membership, please visit the My Account page
at:

https://secondlife.com/account/membership.php

Sincerely,

The Second Life Team

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 22 Sie 2007, 17:39 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Llorando Runo
Ffalagornie, te 6,50 zł z PayPalu to oni oddają po weryfukacji, a po drugie nie trzeba czekać do końca miesiąca, bo ja po kilku dnia poszedłem i w terminalu bankowym sprawdziłem sobie historię transakcji (i był tam ten nr potrzebny do weryfikacji PayPala). Podejrzewam że tam gdzie nie ma treminali bankowych umożliwiających taką opcję można po prostu w kasie zażyczyć sobie wyciąg z historią.

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 23 Sie 2007, 11:24 
Dołączenie:
Sierpień 2007
kasia481@ napisał(a):
Mam problem z zainstalowaniem gry SL.....:(
Nie wiem co zrobic sciagnelam 2 pliki a przy uruchomieniu setup wystepuje blad

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 25 Sie 2007, 20:34 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
wyglada wiec na to, ze sprawa sie nieco przejasnia. Konto na Paypal musi byc zweryfikowane i w tym sie kryje cala sztuczka! Ciekawi mnie tylko dalczego nie bylo o tym informacji na stronie? Ale we wrzesniu spokojnie zweryfikuje paypal i zobaczymy czy sie uda.

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 26 Sie 2007, 18:18 
Dołączenie:
Sierpień 2007
Madelaine napisał(a):
Myślę, że w sprawie rejestracji na Teen zaczniemy działać za dwa tygodnie. To będzie nasza kampania wrześniowa ;-)

Jacek napisał(a):
wyglada wiec na to, ze sprawa sie nieco przejasnia. Konto na Paypal musi byc zweryfikowane i w tym sie kryje cala sztuczka! .

Nawet jeśli przy aktywnym PayPalu rejestracja jest możliwa, to raczej nie zachęci to wielu polskich nastolatków, by dołączyć do gry i w efekcie polskie grono TSL będzie raczej maluteńkie... Dlatego oby celem tej kampanii było umożliwienie rejestracji przez podanie numeru komórki. ;]

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 26 Sie 2007, 22:10 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
nick w SL: Kaldimir Dagger
wiem że zrobie bardzo beee, ale zostane już w tym SL. Tutaj mi się udało zakorzenić ;-) a znacie mnie przecież... Nie chodze tam gdzie nie powinnam ;-)

http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/dastingo.png

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 28 Sie 2007, 09:28 
Dołączenie:
Sierpień 2007
Nie wiem co kliknąc żeby się zerejestrowac na second life teen :-( pomóżcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 28 Sie 2007, 09:56 
Dołączenie:
Sierpień 2007
Aktualnie rejestracja na teen jest możliwa tylko przez PayPal - trzeba więc taką kartę posiadać. Wielcy tego forum (:PP) chcą coś z tym zrobić we wrześniu.

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 28 Sie 2007, 13:40 
Dołączenie:
Sierpień 2007
Witam
Po przeczytaniu paru artykułów na temat gry postanowiłam się skusić.Niestety problem pojawił się już na początku.Nie mogę się zarejestrować.Na końcu każdej proby pojawia mi się tekst: Linden Lab reserves the right to limit the number of Second Life accounts an individual may have. If you feel you've reached this message in error, please visit our support pageIlluina Aya, You are unable to create an account at this time.
Zanm angielski i wiem co to oznacza ale nie znam przyczyny odmowy.
Czy ktoś może mi pomóc?
Pozdrawiam

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 28 Sie 2007, 16:07 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
nick w SL: Solve Arai
Było to już poruszane na forum. Proponuję jeszcze raz od początku założyć konto na inny adres e-mail z nowym nazwiskiem oczywiście.

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 28 Sie 2007, 17:43 
Dołączenie:
Sierpień 2007
Witam
Dziękuję Ci bardzo Solve_Arai za odpowiedź ale niestety nowa operacja ( z nowymi danymi) nic nie dała...:(
Jak widać widocznie nie chcą urodzonych 13 w piątek :)
Szkoda........ :(

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 28 Sie 2007, 17:47 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Illuina, zanim przykleję ten wątek do innego na ten sam temat (trzeba było najpierw poszukać...), zaproponuję Ci, żebyś spróbowała się zarejestrować podając inne dane. Np. drugie imię i adres zamieszkania cioci ;-)

Czy od pierwszej rejestracji pojawiał Ci się taki komunikat?
Czy masz skończone 18 lat?

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 28 Sie 2007, 17:57 
Dołączenie:
Sierpień 2007
Witam
Dzięki za odpowiedź.Przeczytałam już chyba wszystkie posty na tej stronie! serio.....I oczywiście próbowałam logować się na różne sposoby( korzystając z różnych danych, z różnych adresów mailowych (włączając firmowy..) ) I NIC...
A problem owszem,pojawia mi się od pierwszej próby zarejestrowania.
Chyba jednak nie lubią urodzonych 13 w piątek :)
Aaa...co do liczby latek..Zdecydowanie więcej niż 18....a szkoda...... :)
Dzięki jeszcze raz za odpowiedź.Jeśli potrafisz i masz chęć pomóc-będę wdzięczna
Pozdrawiam

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 29 Sie 2007, 12:49 
Dołączenie:
Sierpień 2007
Hey ;-) pierwszy raz weszłam na stronkę Second Life i nie wiedziałam co robić ale po czasie znalazłam temat na którym jest opisane jak się zalogować na tym świecie... Tylko mam problem... Ja nie mam takich kroków jak tam są opisywane... Wogóle nie mam avatara do wyboru... nie mam żadnej karty... nie wiem co mam robić... najpierw mam ściągnąć tą gre na komputer czy najpierw się zarejestrować? Pomoże mi ktoś?

[ Dodano: 2007-08-29, 12:55 ]
Hey ;-) pierwszy raz weszłam na stronkę Second Life i nie wiedziałam co robić ale po czasie znalazłam temat na którym jest opisane jak się zalogować na tym świecie... Tylko mam problem... Ja nie mam takich kroków jak tam są opisywane... Wogóle nie mam avatara do wyboru... nie mam żadnej karty... nie wiem co mam robić... najpierw mam ściągnąć tą gre na komputer czy najpierw się zarejestrować? Pomoże mi ktoś?

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 29 Sie 2007, 12:56 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Czy masz skończone 18 lat?
Jeżeli nie, polecam lekturę tego wątku:
http://www.secondlife.pl/viewtopic.php?t=797

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 29 Sie 2007, 13:23 
Dołączenie:
Sierpień 2007
nie mam skończone i czytałam tesh tamto ale nawet wg tego nie potrafię się zarejestrować... Nawet jak wpisałam że mam skończone... :-| i nie wiem co mam zrobić

[ Dodano: 2007-08-29, 13:24 ]
i na jakiej wyspie jest najwięcej polaków?

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 30 Sie 2007, 11:51 
Dołączenie:
Sierpień 2007
Nie wiem jak się wchodzi na grę.... Zainstalowałam już nią ale i tak mi nie wchodzi... To znaczy wchodzi ale jak wpisuje swoje dane to mi nie chce wejść.... Pisze coś tam password i coś tam jeszcze...

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 30 Sie 2007, 12:03 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Czy dokończyłaś rejestrację? Wybrałaś avatara i dostałaś mail aktywujący?

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 31 Sie 2007, 19:20 
Dołączenie:
Sierpień 2007
Z tego co widzę nadeszła pomyłka w rejestracji... Gdy chciałam zarejestrować sie ponownie to nie mogłam.... Wszystko było poprawne oprócz kodu aktywującego. To z nim są problemy... ODPISZCIE I POMóżCIE !!! z góry thank you :)

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 05 Wrz 2007, 20:54 
Dołączenie:
Wrzesień 2007
Mam taki sam problem jak Illunia, czy ktoś wie co z tym zrobić?

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 16 Wrz 2007, 10:24 
Dołączenie:
Wrzesień 2007
nick w SL: Yrek Drevenerussky
Chciałbym sie dowiedziec ile czasu upływa po zarejestroaniu sie na Sl żeby można było zacząć już grę??
I dni może potrwać przyjscie maila???

Chciałbym zacząc gre od zaraz ale nie moge sie zalogowac:(

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 16 Wrz 2007, 11:14 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2007
To jest różnie. Mail aktywujący konto może przyjśc w ciagu kilku godzin, czasami natychmiast. Cierpliwości ! Ważne, by wyłączyć opcje antyspamowe !

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 16 Wrz 2007, 12:56 
Dołączenie:
Wrzesień 2007
Cześć to mój pierwszy post.
Rejestruje się na Teen i wyskakuje z tym mobile phone i źle wpisanym kodem a wpisuje z 20 razy! Przeczytałem na forum że na teen w polsce się nie da zarejestrować. To rejestruje się na zwykłym second life i te same pola do wpisania co w teen. Wasz poradnik mi nie pomógł bo nie wszystkie pola są tam opisane. Nie moge założyć konta pomocy!

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 16 Wrz 2007, 13:04 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2007
Krecik jesli masz mniej niz 18 lat, a podajesz właściwą date urodzenia, to sie nie zarejestrujesz. Właściwy swiat SL (nie teen) jest dostępny dla osób powyżej 18. :->

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 17 Wrz 2007, 17:21 
Dołączenie:
Wrzesień 2007
nick w SL: Karlola
Zobaczyłam poradnik Krisa i postępując według niego nie zadziało mi.Wogle przy rejestracji mam inne obrazki.I przeszłam ją jakoś.Ale w rejestracji nie zrobiłam awatara bo nic mi sie nie wyswietliło związanego znim a email nie dochodzi. juz przez godzinę

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 17 Wrz 2007, 17:27 
Dołączenie:
Wrzesień 2007
nick w SL: ladusia91
no wlasnie ja mam ten sam problem co mam zrobic??

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 17 Wrz 2007, 18:09 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Lipiec 2007
nick w SL: Krist Whitfield
Karlola, masz inne obrazki pewnie dlatego, że ja w pierwszym kroku kliknąłem "skip this step".
Podczas tworzenia poradnika nie zakładałem kolejnego konta, więc mogłem coś pominąć ale myślę, że nie. Nie obraź się ale może po prostu jesteś za młoda na SL.

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 18 Wrz 2007, 12:58 
Dołączenie:
Wrzesień 2007
nick w SL: Nataly Noyes
Mam do was dwa pytania!
:?: Czemu usuwacie moje posty?
:?: Czy ktoś w końcu mi pomoże? Już dwa dni nie dostaję listu aktywacyjnego. Pomoc!
-----------------------
Gdy tylko usłyszałam o Second Life to odrazy wyszukałam tą stronę i się zajerestrowałam. Czytałam o SL 4 godziny. Wszystkiego prubowałam. Zarejestrowałam się wg podręcznika. Tylko mi nie wyświetla Avatara. Dlaczego?
POMOCY :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Twój post (nie posty) nie był usunięty, tylko po prostu nie zaakceptowany - ponieważ zamieściłaś go w złym dziale i w złym wątku. Polecam lekturę forum. I mała uwaga - jeżeli masz 12 lat to jesteś za młoda nawet na to, żeby próbować rejestrować się na Teen SL. Madelaine

Ostatnio edytowany przez kara_1995, 18 Wrz 2007, 13:06, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 18 Wrz 2007, 17:10 
Dołączenie:
Wrzesień 2007
Jestem tutaj nowy, no więc zarejestrowałem się na stronie http://www.secondlife.com i przeczytałem na tej stronie w poradniku ze trzeba poczekać po zarejestrowaniu na E-Mail aktywujący konto. Czekam już 2 dni :cry: proszę powiedzcie co zrobić bo chcę sobie w to pograć.

Z GÓRY DZIĘKUJĘ

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 18 Wrz 2007, 17:36 
Dołączenie:
Wrzesień 2007
nick w SL: Ajs Mighty
Podpowiem , możliwe że podałeś adres email na którym działa filtr antyspamowy - z praktyki wiem , że konto na WP działa. Może jakieś inne dane podajesz złe ? Np wiek ...

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 18 Wrz 2007, 18:34 
Dołączenie:
Wrzesień 2007
Zarejestrowałam się według instrukcji... Włączam grę wpisuje login i hasło .... ... a tu wyswietla mi się coś takiego: "Login Failed. Please make sure you Caps Lock key is off, and that you have the correct account name and password" Zarejestrowałam się drugi raz i to samo o co chodzi?

Ostatnio edytowany przez Agusienkeczka, 18 Wrz 2007, 18:57, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 18 Wrz 2007, 18:47 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
A czy proces rejestracji zakończyłaś wyborem awatara i czy dostałaś mail aktywujący?
Bo jeśli nie, to przeniosę te posty do innego wątku...

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 18 Wrz 2007, 19:06 
Dołączenie:
Wrzesień 2007
nic z tych rzeczy nie miałam ... przedcheilą przeczytałam że na onet nie przychodzą .... teraz czekam na wp ale tego avatara nie miałam :-(

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 18 Wrz 2007, 19:09 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
To oznacza, że z jakiegoś powodu nie dokończyłaś rejestracji.
I podejrzewam z jakiego.
Masz skończone 18 lat?

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 20 Wrz 2007, 21:40 
Dołączenie:
Wrzesień 2007
nick w SL: Nolan
Cześć, jestem tu nowy i mam następujący problem:
Po (jak myśle) poprawnym założeniu konta i po dostaniu e-maila aktywacyjnego podczas logowania wyświetla mi się następujący komunikat:
,,Unable to connect. Login packet never received by login serwer. Please try again in a few minutes..." na tyle co kapuje z tego to mój login nie zostaje przyjęty i mam spróbować później ale nie wiem czemu, czy coś źle zrobiłem?

Z góry dziękuje za pomoc.

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 21 Wrz 2007, 00:44 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
login jest OK. Tzn nie wiedomo, bo nie mozesz sie polaczyc z serwerem. Stawiam na problemy z polaczeniem.

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 21 Wrz 2007, 03:42 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2007
nick w SL: Ayumi Cassini
Albo firewall. Używasz McAfee Firewall?

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 21 Wrz 2007, 07:36 
Dołączenie:
Wrzesień 2007
Davidoff Gregan, You are unable to create an account at this time.

Linden Lab reserves the right to limit the number of Second Life accounts an individual may have. If you feel you've reached this message in error, please visit our support page

mi z koleji pokazuje się coś takiego... Zatem moje pytanie brzmi: Gdzie tkwi błąd? :-/

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 21 Wrz 2007, 07:47 
Dołączenie:
Wrzesień 2007
David , a czemu próbujesz zarejestrować ponownie sie na ten sam adres email ?? :)
Jedno konto nie wystarcza?

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 21 Wrz 2007, 07:51 
Dołączenie:
Wrzesień 2007
no tak jakby nie bardzo :evil: bo rejestrując się za pierwszym razem wyskoczyło mi to samo :/ i nie wierze w to że ktoś przede mną próbował się rejestrować na mój mail... co tu jest za przeproszeniem popieprzone w tej rejestracji? Dlaczego za pierwszym razem nie otrzymałem informacji że na mój e-mail zostanie wysłany link aktywujący konto czy coś w tym stylu? :?: :?:

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 21 Wrz 2007, 07:52 
Dołączenie:
Wrzesień 2007
Używam Keri firewall, mam małą prośbe: może mógł by się ktoś do mnie zgłosić a ja podałbym nick i hasło mojej postaci, chciałbym wiedzieć czy problem tkwi w mojej postaci czy w kompie.

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 21 Wrz 2007, 08:10 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2007
Problem tkwi w połaczeniu z internetem. Firewall blokuje porty, jesli możesz, to wyłącz go i próbuj uruchomić grę.

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 21 Wrz 2007, 08:11 
Dołączenie:
Wrzesień 2007
Właśnie chciałem napisać że to zrobiłem :-) ale dzięki za pomoc, wszystko teraz jest ok.

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 21 Wrz 2007, 08:15 
Dołączenie:
Wrzesień 2007
David , a probowałeś innego adresu email użyć?

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 21 Wrz 2007, 08:54 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
problem Davida nie musi wynikac z podawania tego samego maila. LIndeni mogli go juz po IP namierzyc - ostatnio jakos wzieli sie za to.

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 21 Wrz 2007, 13:03 
Dołączenie:
Wrzesień 2007
tak próbowałem już na 4 inne adresy i to samo :-x

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 21 Wrz 2007, 13:48 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
idz do kolegi, on ma inne IP i sprawdz, jesli Ci sie uda tzn ze twoje IP jest juz na czarnej liscie i bedzimy myslec co robic dalej

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 21 Wrz 2007, 14:00 
Dołączenie:
Wrzesień 2007
ok dzięki za radę. A jak będę się rejestrował u kolegi to podać któryś z maili które już podawałem na swoim komputerze czy muszę stworzyć sobie nowego maila? I z jakiego powodu moje ip znalazło się na czarnej liście skoro za pierwszym razem postępowałem zgodnie z instrukcjami podanymi na waszej stronie? :-|

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 21 Wrz 2007, 14:19 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
podaj nowego maila i nei szukaj logiki w SL:-) z jednego IP zakladales kilka kont - to wystarczy, zeby podpasc:)

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 21 Wrz 2007, 16:25 
Dołączenie:
Wrzesień 2007
nick w SL: margola
a ja z kolei mam problem by dalej wejść,bo ciagle mnie odsyła tutaj.Jak dalej wejsć?

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 21 Wrz 2007, 16:35 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
co znaczy TUTAJ? Na forum Cie odsyla? Moze i dobrze?

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 21 Wrz 2007, 20:04 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2006
nick w SL: Jaroslaw Uggla
O! Lindeni nas zaczęli promować? :-)

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 21 Wrz 2007, 20:47 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
adminie nie zblizaj sie do nich zbyt blisko bo Ci sie udzieli - zaraz bedziesz chcial weryfikacji naszego wieku, numeru prawa jazdy itd. A moi rodzice trzymaja wszytsko w zamknietej szufladzie:(

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 21 Wrz 2007, 21:35 
Dołączenie:
Wrzesień 2007
nick w SL: Jedrzej Hirano
Jacek a ty jesteś nielegalnym emigrantem, adoptowanym dzieckiem z Czeczeni że się boisz? ;]

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 22 Wrz 2007, 15:57 
Dołączenie:
Wrzesień 2007
juz sie zarejejstrowalam na SL. tyle ze nie znam hasla na swoje konto niestety jeszcze nie dostalam e-maila na moje konto ;/;/ co mam zrobic pomurzcie... po jakim czasie ma przyjsc potwierdzenie e- mail ??

(Prosiłam, żebyś przeczytała kilka wątków. Należało od razu dopisać się tutaj zamiast zakładać nowy. Madelaine)

Ostatnio edytowany przez Magdzia 22 Wrz 2007, 16:13, edytowano w sumie 2 razy

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 22 Wrz 2007, 19:05 
Dołączenie:
Wrzesień 2007
Witajcie !

wszystko szlo poprawnie przy rejejstracji ale na koncu po wypelnieniu roznych rzeczy i po kliknieciu Submit pojawlo sie to ---->> " Linden Lab reserves the right to limit the number of Second Life accounts an individual may have. If you feel you've reached this message in error, please visit our support page " ... niestety znam tylko podstawy angielskiego i nie wiem o co tu chodzi... :( czy cos zrobilam nie tk :( ;/ ??

z gory dziekuje za wasza pomoc ;)

(Po raz kolejny proszę - pisz posty w odpowiednich wątkach zamiast zakładać nowe. Madelaine)

Ostatnio edytowany przez Magdzia, 22 Wrz 2007, 20:30, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 22 Wrz 2007, 19:10 
Dołączenie:
Wrzesień 2007
Na twoich danych osobowych lub mailu już rejestrowano konto.
(Lub próbowano rejestrować)

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 22 Wrz 2007, 19:12 
Dołączenie:
Wrzesień 2007
czesc wszystkim:D:D

Jestem tu nowy i chcialbym prosic aby ktos pomogl mi w rejestracji.. Po podaniu maila pod spodem jest jeszcze cos do wpisania i nie wiem o co tam chodzi.... tylko to mi przeszkadza w zarejestrowaniu sie..

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 22 Wrz 2007, 19:18 
Dołączenie:
Wrzesień 2007
luckass : ciekawy nick , nacechowany pozytywnie i wulgarnie poniekąd .. no aa co do twojego problemu, czy znasz język angielski ???? Bo jeśli nie to szczerze odradzam ci granie w gry online ... ponieważ one głównie opierają się na 3 językach Angielskim ,Japońskim i Chińskim ...
Anglojęzyczne gry są u nas najpopularniejsze i SL jest właśnie jedną z takich gier.

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 22 Wrz 2007, 19:21 
Dołączenie:
Wrzesień 2007
kurde nie mozliwe dopiero zrobilam poczte ;/ lipaaaaaaaa :( moze dlatego ze prubowalam robic inne postacie ale mi nie wychodzilo ;/ ok sprubuje jeszcze raz ;D kurcze jak mi sie nie uda to sie zalamie :((((

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 22 Wrz 2007, 19:25 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2007
nick w SL: Merlin Janick
Bądźże cżłowiekiem elthair!! :-D

Jesli chodzi ci luckass o podobne okienko, ale z napisem "Enter again for verification:" to trzeba tam powtórzyć adres email, aby uniknąć pomyłki w podaniu adresu.
No proszę, ja też mogę komus pomóc!! :lol:

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 22 Wrz 2007, 19:38 
Dołączenie:
Wrzesień 2007
no o to mi chodzi..:D tylko jak podaje tam maila i daje continue to nic dalej nie idzie.. a podaje jakies tam imie, wybieram nazwizko, date potem maile i nic..ani o mililmetr dalej..cos zle robie??

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 22 Wrz 2007, 19:42 
Dołączenie:
Wrzesień 2007
luckass , podaj dokładnie komunikat - często jest on napisany czerwoną czcionką w pobliżu pola które zdaniem LL jest błędnie wypełnione.
Ponawiam pytanie , jak twoja znajomość angielskiego ?
(Znasz podstawy i umiesz korzystać ze słowniczka? )

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 22 Wrz 2007, 19:44 
Dołączenie:
Wrzesień 2007
problem z mailem rozwiazany.. tylko chyba cos nie tak z moim imieniem..

The following must be corrected before continuing:

* Someone has already chosen the Second Life name Lucas Alvord. Please choose another Second Life name. To see if "Lucas" is available with any other last names, click "Check for availability" below.
Mam taki komunikat.. i co z tym robic??

[ Dodano: 2007-09-22, 20:02 ]
co do mojej angielszczyzny czy jak to sie mowi:P to nie jest tak zle ale i nie rewelacyjnie.. chialbym aby SL byl dla mnie taka troche odskocznia od rzeczywistosci, ktora mnie dobija:(

[ Dodano: 2007-09-22, 20:12 ]
Udalo sie!!! hura!! teraz czekam na maila:D:D

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 22 Wrz 2007, 20:14 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
na zalamannie zawsze bedzie czas, najpierw idz do kolezanki i zobacz czy uda sie z jej komputera, bo mozliwe ze lindeni zalozyli blokade na twoje IP.
Jesli z komputera kolezanki uda ci sie zalozyc konto, to wroc do siebie i sprawdz czy da sie na nim pograc.

Ostatnio edytowany przez Jacek, 22 Wrz 2007, 20:35, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 22 Wrz 2007, 20:26 
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Deso Ersetu
Ja stawiam że przyczyna to
- IP
- Imie/Nazwisko (to w danych z RL)

Możliwe, że któraś z nieudanych prób, była jednak udana ?

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 22 Wrz 2007, 20:33 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
udana czy nieudana - Wielki Linden wszystkie proby loguje . O tym moge was - niestety - z cala pewnoscia zapewnic.
I jeszcze jedna rada - jesli przy rejesracji wpisujecie bezsensowne dane osobowe ( co jest oczywiscie niezgodnie z TOS) to zapiszcie je gdzies sobie na kartecze i schowajcie do sejfu zeby nie zginely. Moga sie przydac

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 20 Paź 2007, 16:47 
Dołączenie:
Październik 2007
nick w SL: mary christmas
Witam wszystkich mam problem z zalozeniem konta na http://www.secondlife.pl przez 3 dni nie przychodzi mi uaktywnienie konta wiec nie moge grac :cry: co mam robic?????

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 20 Paź 2007, 17:02 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Aga, tradycyjnie polecam lekturę forum, najlepiej tego właśnie wątku, w którym napisałaś ;-)

Możliwe, że mail aktywujący trafił do kosza jako spam.
Możliwe, że nie masz 18 lat, a próbowałaś zarejestrować się na SL zamiast na Teen.
Możliwe, że próbowałaś zarejestrować się na Teen, co jest z Polski, mówiąc oględnie, trudne.

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 20 Paź 2007, 17:12 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
nick w SL: WoodPaker Barbosa
Ja tu czegos nierozumiem. Konto na secondlife.pl? To jak Ty wogole piszesz posty skoro nie masz konta? :-P :-P :-P
Dobra teraz udam, ze zrozumialem, a tamto na gorze to taka zlosliwosc z mojej strony. poprostu nie moglem sie powstrzymac. LL (Linden Lab) pisali, ze jakies konta pocztowe sa z leksza mowiac "zbanowane" co oznacza, ze podajac wlasnie to konto i rejestrujac sie wlasnie na tym koncie (mam na mysli konto pocztowe) nie dostalas i nie dostaniesz maila. Niestety nie pamietam ktora to domena pocztowa byla taka. Ale moze pan LLS sie wypowie skoro pochodzi od boga :-P(albo nam sie tylko wydaje, ze pochodzi)

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 21 Paź 2007, 11:28 
Dołączenie:
Wrzesień 2007
nick w SL: inanizwy
mam problem kto sie za mnie zaloguje?? prosze:(

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 21 Paź 2007, 13:02 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Inna, po pierwsze następnym razem sprawdź, w jakim wątku zamieszczasz post. Ten powinien od razu znaleźć się tutaj.

Po drugie - napisz, na czym polega problem z rejestracją.

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 22 Paź 2007, 20:34 
Dołączenie:
Wrzesień 2007
mam wielki prolem wszytko zaktywowolam tylko na e-maila nie chce przyjsc z sl aktywcja xcos robie zle?

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 18 Lis 2007, 07:36 
Dołączenie:
Kwiecień 2007
LL przez tyle czasu nie napisało NIC o rejestracji z Polski.
Ci co tam pracują w LL to nawet nie proboja tego naprawic, a wystarczylo by tylko zeby udostepnili Polskie telefony, a tak niszcza umysły młodych graczy, którzy zamiast do TSL wchodza do SL. :-( :-( :-( ((O(O_(O_O(O_O)O_O)_O)O))

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso