Odpowiedz
Autor Wiadomość
PostPost został usunięty przez Madelaine 05 Sie 2009, 19:06.
Powód: post nie na temat
Nie podano
PostWysłany: 29 Paź 2009, 12:06 
Dołączenie:
Październik 2009
Witam . JEstem nowa i kolezanka namówiła mnie na SL.
Chciałam załozyc sobie konto na SL ale wyswietla mi taki komentarz.
"Registration is unavailable at this time.Try again later or visit our Support page to contact Customer Support."
Pomóżcie dlaczego nie moge przejsc do formularza rejestracji ?

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 29 Paź 2009, 12:15 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Taki komunikat pojawia się kiedy są problemy po stronie LL. Z tego co widać na stronie głównej forum, w tej chwili Second Life nie działa, najprawdopodobniej dlatego nie można się też rejestrować.

Jedyne, co mogę zalecić to cierpliwość ;) Za kilka godzin powinno być ok.
Z braku dostępu do SL polecam lekturę forum, przyda się na przyszłość 8)

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 29 Paź 2009, 12:17 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Lipiec 2009
nick w SL: Ann Xurina
Raija napisał(a):
Witam . JEstem nowa i kolezanka namówiła mnie na SL.
Chciałam załozyc sobie konto na SL ale wyswietla mi taki komentarz.
"Registration is unavailable at this time.Try again later or visit our Support page to contact Customer Support."
Pomóżcie dlaczego nie moge przejsc do formularza rejestracji ?

Ogólnie od jakiejś godziny parę osób ma problemy z zalogowaniem się do SL, nie tylko nowi. nie przejmuj się i próbuj dalej =] albo może jutro się coś poprawi....

Profil E-mail Offline
PostPost został usunięty przez Madelaine 29 Paź 2009, 12:39.
Powód: post pod postem, neregulaminowy
Nie podano
PostWysłany: 20 Lis 2009, 16:10 
Dołączenie:
Listopad 2009
cześć jestem tu nowa i od dawna myślałam o zarejestrowania się na secondlife lecz dopiero ostatnio podjełam o tym decyzje a jednym z czynników skłaniających mnie do tego było to iż moja profesor na uczelni dała nam takie zadanie (jestem studentką 1 roku filologi ang) za każdym razem jak próbuję się zarejestrować wyskakuje mi taki komunikat:

Registration is Unavailable
Linden Lab limits the number of accounts any household or individual may create.
You appear to have exceeded this limit.Try again later or visit our Support page to contact Customer Support.

nie jestem głupia i wiem co on znaczy ale za to nie jestem informatykim z tego co dla mnie jest jasne to tylko tyle że jest ograniczona liczba możliwie założonych kont czy jakoś tak tłumacząc na chłopski rozum no i ze ja ten limit przekroczyłam, problem w tym ze ja niemam jeszcze żadnego konta założonego już niemówiąc o tym żeby mi wysłali na e-maila linka aktywującego niewiecie może jak to ominąć a i napewno nie chodzi o wiek bo mam już 19 lat :) byłabym wdzięczna za jakąkolwiek pomoc

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 20 Lis 2009, 17:01 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Trzeba było poczekać. Mail aktywujący przychodzi czasami natychmiast (tak jest z gmailem), czasami później, czasami ląduje w spamie (tak bywa z wp.pl).
Odczekaj 24h i spróbuj jeszcze raz. Powoli i cierpliwie :)

Profil E-mail GGOffline
Nie podano
PostWysłany: 20 Lis 2009, 17:13 
Dołączenie:
Listopad 2009
poczte mam na g-mailu a pierwszy raz próbowałam się zarejestrować wczoraj rano i nic mi nie przyszło do tej pory... :/

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Lis 2009, 17:21 
Dołączenie:
Październik 2009
Prawdopodobnie nie chodzi o mail z aktywacją, a o IP np. w sieci osiedlowej. Jeśli jest on współdzielony i kilka osób już zarejestrowało się w SL to jesteś traktowana jako osoba próbująca założyć kolejne konto ponad limit.
Moim zdaniem krotki mail do LL powinien załatwić sprawę.

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 20 Lis 2009, 17:21 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Witam.

Wiem, że to dziwne pytanie, ale... Masz zmienne zewnętrzne IP?

Domyślam się, iż to może nie mieć związku, ale...

Edit: tilted w tym samym czasie napisał o tym, o czym ja myslę.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Lis 2009, 17:33 
Dołączenie:
Listopad 2009
dzięki wielkie zaraz wyślę im wiadomość :) informatyk ze mnie kiepski dlatego potrzebowałam małej pomocy :)

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 20 Lis 2009, 19:53 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Podam prostsze rozwiazanie. Zajrzyj z wizyta do zaprzyjaznionej osoby o innym IP, zaloz u niej konto a potem korzystaj z niego u siebie. Powinno sie udac.
Pozdrow przy okazji pania od angielskiego i przekaz od nas podziekowania za krzewienie SL wsrod studentow.
Offtopicowo dodam, ze nie kazdy wykladowca na uczelni to profesor ( tak jak w szkole sredniej:)

Profil E-mail GGOffline
Nie podano
PostWysłany: 20 Lis 2009, 21:17 
Dołączenie:
Październik 2009
Jacek napisał(a):
Podam prostsze rozwiazanie. Zajrzyj z wizyta do zaprzyjaznionej osoby o innym IP, zaloz u niej konto a potem korzystaj z niego u siebie. Powinno sie udac.

Jest to z pewnością rozwiązanie inne ale czy prostsze to już zależy od tego czy "zaprzyjaźniona osoba" nie mieszka na 2 końcu miasta, wtedy wysłanie maila będzie o wiele efektywniejsze.
Tak czy inaczej mam nadzieję, że Ci pomogliśmy mala.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Gru 2009, 21:52 
Dołączenie:
Grudzień 2009
Witam.
Ja również mam problem z zarejestrowaniem się do SL. Czytałam cały ten temat, ale nie znalazłam odpowiedzi:( tak więc wchodze na stronę http://www.secondlife.com i daje join i wyskakuje mi strona rejestracji... wpisuje wszystkie dane poprawnie, wybieram imie i nazwisko, wpisuje słowa, naciskam create account... i wyświetla mi po raz kolejny stronkę którą przed chwilą wypełniłam z tym, że bez hasła... próbowałam miliony różnych haseł i nic:( a nie pojawia się żaden komunikat na temat błędu...

wszystko co czytałam na internecie wskazuje na to, że strona rejestracji powinna wyglądać inaczej... no ale link do strony jest taki sam jak podany np. u Was...

Pozdrawiam

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 12 Wrz 2010, 20:19 
Dołączenie:
Wrzesień 2010
Cześć. :)
Chciałabym założyć konto w SL ale przy rejestracji cały czas jest jakiś błąd z imieniem i nazwiskiem. Cały czas wyskakuje mi taki napis "Names can contain only letters and numbers." Próbowałam już różnych kombinacji i mienia i nazwiska i nic to nie daje. Czy ktoś mógłby mi pomóc. :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Wrz 2010, 20:21 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2009
"Names can contain only letters and numbers."
Zastosuj się do komunikatu.
Co wpisujesz jako imię?

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 12 Wrz 2010, 20:22 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
nick w SL: Nemesis Igaly
Ludzie, na litość boską - od czego jest google traslate? Przecież podaje Ci co powoduje błąd!

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 12 Wrz 2010, 21:06 
Dołączenie:
Wrzesień 2010
Co znaczy Ten komunikat to ja wiem. I stosowałam sie do niego. Najpierw wpisywałam samo imie i nazwisko, a potem próbowałam to samo tylko z cyframi tak jak tam pisze. Ale nic to nie daje.

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 12 Wrz 2010, 22:19 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2008
nick w SL: Anka Sporg
hej

A imię i nazwisko było może ze spacją po imieniu? Bo jeżeli tak to w tym tkwi błąd. Znak spacji to nie jest ani litera ani cyfra. O ile mi wiadomo wpisuje się tylko imię avatara. Nazwisko wybiera się z dostępnej puli. No chyba, że coś uległo zmianie przy zakładaniu konta.

pozdrawiam

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 12 Wrz 2010, 22:30 
Dołączenie:
Wrzesień 2010
Dzięki :) Zadziałało :)

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso