Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 08 Sie 2015, 01:38 
Dołączenie:
Marzec 2015
Czy jest możliwość ustawienia w opcjach, żeby twoi znajomi nie widzieli cię kiedy jesteś online? Od pewnego czasu zastanawiam się nad tym. Mam prawie zapełnioną listę, z czego 3/4 ludzi nie widziałem online od paru miesięcy. Tak jakby zaraz po zapoznaniu się osoba zapomniała, jak wejść do gry.
Strasznie mnie to denerwuje, bo dajmy na to, chciałbym napisać, ale głupio, bo przecież jest ciągle offline. Myślałem też, że to zależy od stref czasowych, jednak prowadzę tryb życia mieszany - czasami siedzę w nocy, czasami w dzień. Więc jestem w stanie zalogować się o każdej porze dnia. A i tak nie widzę nikogo w grze.
Jest kilku, którzy logują się codziennie i widać ich online. Drugą opcją jest, że ci offline mają swoje alty, na których aktywnie grają.

Jak działa ta lista? Może po prostu ktoś mnie wyrzucił ze znajomych, a ja mam ciągle go na liście? Chyba nie, bo raczej po wyrzuceniu taka osoba powinna zniknąć z mojej listy.
To naprawdę wygląda tak, że tego samego dnia jak osoba rozmawiała ze mną i mnie dodała postanowiła, że już nigdy nie wejdzie do gry. Da się gdzieś sprawdzić ostatnią aktywność online danej osoby?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Sie 2015, 15:10 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2012
Da się sprawdzić w grupach... jesli jestes z daną osobą członkiem tej samej grupy bedziesz w stanie widzieć ostatnie logowanie osoby poprzez grupe.

Mozna ukryć status online przed znajomymi i owszem, ale to jest troche bez sensu, ja usuwam znajomych z którymi nei rozmawiam wcale... jeśli ktoś ukrył status będziesz go mieć ciągle na lisćie ale nie zobaczysz jako online. aby to sprawzić zaloguj się na SL dashboard jeśli osoba znika z listy na dashboard, a ty masz ją ciągle w znajomych- status online jest ukryty.

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso