Odpowiedz
Autor Wiadomość
Mężczyzna
PostWysłany: 25 Kwi 2015, 10:58 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2009
nick w SL: Kuleer Kanto
Witam. Wróciłem tu po bardzo długiej przerwie i już mam problem z pewną osobą. Otóż będąc w klubie, spotkałem się z sytuacją jak jedna osoba (avatar miał 1 dzień) wypisywała naprawdę chamskie teksty do drugiej. Zwróciłem mu uwagę. Od tego czasu jestem nękany w różny sposób. Osoba ta wypisuje mi jakieś brednie o wysyłaniu trojanów na mój komputer i próbie przejęcia konta. Oczywiście nie wierzę w te bajki i zaraz blokuje takie osoby. Najlepsze jest jednak to, że ta osoba codziennie zakłada ok. 3-4 nowe konta. przez ostatni tydzień naliczyłem ich ok. 12, a z tego co się dowiedziałem to jest ich dużo dużo więcej. W czwartek ponownie przyczepił się ten koleś, aż w końcu nie wytrzymałem i powiedziałem mu co sądzę o nim i jego dziecinadzie. Następnego dnia zostało stworzone konto o moim nicku i z tego konta wypisuje bzdury do osób z którymi przebywam. Zignorowałem to, ale co jakiś czas dostaję wiadomości w których zwraca się do mnie na "kochanie" itp. Blokowanie nie pomaga gdyż za chwilę powstaje kolejne konto. Z tego co się dowiedziałem osoba ta zakłada konta o nickach podobnych do nicków osób które w sl mają bardzo długi staż. Tym których w jakiś sposób mu podpadły. Czy LL jest w stanie w jakiś sposób zablokować całkowicie taką osobę? Banowanie poszczególnych avatarów nie ma sensu gdyż wciąż powstają nowe.

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 26 Kwi 2015, 20:20 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Tak, ban permanentny obejmuje zarowno IP jak i komputer.

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 26 Kwi 2015, 22:36 
Dołączenie:
Listopad 2008
wystarczy zmienic adres MAC komputera, wygoogluj jeden z setek darmowych programow, + oczywiscie proxy na IP

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 27 Kwi 2015, 01:14 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Nie wystarczy:)

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 27 Kwi 2015, 17:10 
Dołączenie:
Listopad 2008
oczywiscie ze wystarczy bo wiele razy juz to robilem, ban na maszyne jest przypisany do jej maca

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 28 Kwi 2015, 15:24 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
też:)

Profil E-mail GGOffline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso