Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 07 Mar 2014, 16:03 
Dołączenie:
Luty 2010
Posty: 15
Stworzyliśmy z koleżanką klub, z landem rekreacyjnym. Zrobiliśmy grupę, którą podpisaliśmy do landu, dopasowałem odpowiednio przywileje do wszystkich funkcji/rang. Mimo, że podpisałem wystawianie i tworzenie obiektów tylko ownerom i menegerowi to i tak wszyscy mogą wystawiac i tworzyc obiekty gdy zaznaczona jest funkcja budowanie i nowe obiekty w opcjach landu. Jak to naprawić? albo chociaż czy owner landu może dać prawo budowania jakiejś osobie poza grupa?


Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 07 Mar 2014, 21:05 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Posty: 4035
nick w SL: Jacek Shuftan
Mozliwe, ze to wina przednówka i oslabienia wiosennego, ale nie bardzo rozumiem, wiec nie moge tez pomoc.
Pozwole sobie zgadywac.
Dzialka przepisana jest na grupe i chcialbys, zeby na niej mogli budowac wylacznie czlonkowie grupy, a ludzie spoza niej juz nie? Jest to zrobienia ale trzeba zmienic ustawienia parceli.
Jesli to zrobisz to nie mozesz dac prawa do budowania nikomu spoza grupy. Jesli chcesz jednak to umozliwic 'obcemu' to mozesz go na chwile przyjac, on zbuduje co ma zbudowac, a potem go usuniesz. Mozesz tez na chwile pozwolic na budowanie wszystkim, a potem wylaczyc te opcje.


Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

OdpowiedzKto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

Panel
Góra
Skocz do:  
cron
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso