Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 16 Gru 2013, 20:59 
Dołączenie:
Grudzień 2013
Witam, mógłby mi ktoś wytłumaczyć dlaczego po kupnie tego http://oi44.tinypic.com/10o4g2w.jpg dostałem tylko [Blue Galaxian] Box o Gestures? Mój angielski jest dosyć słaby, więc w sumie mogłem się pomylić. Czy w takim razie mogę domagać się o zwrot L$? Proszę o pomoc gdyż nie chciałbym stracić bezsensownie 40 zł ( około tyle wyszło na smsy).

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Gru 2013, 01:32 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2012
nick w SL: PanteraPolnocy
Wygląda jak pełny awatar, cena też adekwatna. Sprawdź, czy nie masz gdzieś _folderu_ z nim w inventory, nie szukaj tylko obiektu (paczki).

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Gru 2013, 13:05 
Dołączenie:
Grudzień 2013
No niestety ale nigdzie tego nie mam, według tego https://status.casperdns.com/?transacti ... 1387222670 wszystko zostało dostarczone ale ja mam tylko pudełko z gesturami. Wychodzi że bezsensownie wywaliłem 40 zł ;/. Mógłby ktoś zatem wytłumaczyć łopatologicznie gdzie znajduje się ta "Blue galaxian feline"? Wole już sam nie kombinować bo znowu wywalę kasę w błoto.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Gru 2013, 13:51 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Mnie jedno na myśl przychodzi... Otworzyć pudełko i wypakować zawartość. Może to będzie rozwiązanie problemu?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Gru 2013, 16:52 
Dołączenie:
Grudzień 2013
To była pierwsza rzecz jaką zrobiłem. Oczywiście w środku były gesty.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Gru 2013, 18:57 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2012
nick w SL: PanteraPolnocy
Merchant: Ash Soyinka
Poproś w takim razie o redelivery. Możliwe, że region miał czkawkę i dosłał tylko część.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Gru 2013, 19:09 
Dołączenie:
Grudzień 2013
Umm, a co dokładnie miałbym napisać? Tylko poprosić o ponownie dostarczenie i ewentualnie podać numer transakcji ? Musze zaplanować wcześniej rozmowę bo mój angielski jest dosyć słaby xd.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Gru 2013, 19:57 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Dear Ash Soyinka,
As you can see in your SL transaction history I purchased Blue Galaxian Feline box on (wstaw date) of December. Unfortunately I received only [Blue Galaxian] Box o Gestures and not the rest of the items.
May I kindly ask you to redeliver this item to me so that I could enjoy all its functionality?
Kind Regards

Nie ma za co.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Gru 2013, 14:47 
Dołączenie:
Grudzień 2013
Wielkie dzięki :-D . Narazie nie ma odpowiedzi, wiec pozostaje cierpliwie czekać.

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso