Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 02 Lis 2013, 12:31 
Dołączenie:
Listopad 2013
Wyszperałam, brzydko mówiąc, informacje o istnieniu Polish Community...
Bardzo mnie to ucieszyło, bowiem od czasu do czasu bardzo chętnie robiłabym sobie przerwę od treningów języka angielskiego i komunikowała się za pomocą ojczystego.
Sęk w tym, że przegapiłam możliwość wyboru tejże wyspy podczas rejestracji. :-/ .
Czy istnieje możliwość odblokowania, a co za tym idzie i dostępu, już będąc zarejestrowanym użytkownikiem, np. podczas rozgrywki?
Jeżeli tak, bardzo wdzięczna będę za opisanie procesu udostepniania Polish Community.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 02 Lis 2013, 13:06 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Wyspa Polish Community nie istnieje od lat.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 02 Lis 2013, 13:43 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Dziewczyno,
nie wiem jakiego viewera uzywasz, wiec nie powiem ci dokladnie jak to zrobic, ale moge dac rade ogolna.
Jesli chcesz cos znalezc w Second Life to w programie ktorego uzywasz do obslugi naszego swiataposzukaj opcji Search ( albo okienka do wpisywania slow kluczowych). Wpisz to, co chcesz znalezc, np Polish community, orgy room, Podex, i rozwinie sie lista, podobnie jak w google. Klikasz na teleport i juz tam jestes.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 02 Lis 2013, 15:26 
Dołączenie:
Listopad 2013
Madelaine, Jacku bardzo dziękuje Wam za pomoc.
Pozdrawiam serdecznie. :-D

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 02 Lis 2013, 15:49 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: wredna Jantarka Balczo
Dziewczyna5 napisał(a):
Wyszperałam, brzydko mówiąc, informacje o istnieniu Polish Community...
Bardzo mnie to ucieszyło, bowiem od czasu do czasu bardzo chętnie robiłabym sobie przerwę od treningów języka angielskiego i komunikowała się za pomocą ojczystego.
Sęk w tym, że przegapiłam możliwość wyboru tejże wyspy podczas rejestracji. :-/ .
Czy istnieje możliwość odblokowania, a co za tym idzie i dostępu, już będąc zarejestrowanym użytkownikiem, np. podczas rozgrywki?
Jeżeli tak, bardzo wdzięczna będę za opisanie procesu udostepniania Polish Community.

Dziewczyna5 - Polish Community nie ma już od 2 czy 3 lat, ale od 2 miesięcy istnieje inny polski sim dla Polaków - Virtual Poland. Ciągle się rozwijamy i poszukujemy chętnych do współpracy, z pewnością spotkasz tutaj rodaków.

Zapraszam ! :)
---> VIRTUAL POLAND

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso