Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 04 Wrz 2013, 14:58 
Dołączenie:
Wrzesień 2013
Witam, miałam dłuższą przerwę od sl'a i niedawno postanowiłam wrócić, a w związku z tym re otworzyć mój stary sklepik na marketplace. Z powodu zmian z magic boxem, i nowej formy wrzucania produktów na mp, zrobiłam tak jak było pokazane na tutorialu ( http://www.youtube.com/watch?v=cgRtCAMyWDI )

Problem w tym ze wrzucone rzeczy cały czas pokazują się jako nie aktywne i przy próbie zmiany na aktywne dostaje jedynie komunikat : " Product state not changed: Current state cannot transition via "list" "

Ktoś miał podobny problem, bądź zna rozwiązanie ?

( uprzedzam odsyłanie do " Managing your Marketplace store " be Jeremy Linden .. kilkukrotnie przeczytany od góry do dołu i nic pomocnego tam nie znalazłam ) :-|

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Wrz 2013, 16:29 
Dołączenie:
Wrzesień 2013
Nie wiem czy to Cię ucieszy ale miałem taki sam problem :) Do tej pory go nie rozwiązałem więc przyłączam się do pytania kolegi bo jest to już trochę denerwujące.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Wrz 2013, 18:22 
Dołączenie:
Wrzesień 2013
Średnio pocieszające ;-) ale dalej mam nadzieje ze ktoś zna rozwiązanie tego problemu :->

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Wrz 2013, 08:15 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2009
nick w SL: Dex Euromat
Spróbójcie takiego rozwiązania:

1. Usuń przedmioty z marketplace (stare, wysyłane przez magicboxa)
2. Usuń przedmioty z magicboxa (samo usunięcie magicboxa może nic nie dać), potem zaktualizuj dane magicboxa.
W ten sposób rejestr danych na serwerze zostanie zresetowany.

Teraz Merchant Outbox:
1. Przenieś obiekty do sprzedaży do Merchant Outbox
2. Wyślij na serwer marketplace

Markewtplace:
1. otwórz swoje konto
2. Utwórz listing dla nowego produktu (innymi słowy aktywacja produktu od zera)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Wrz 2013, 18:28 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2012
nick w SL: PanteraPolnocy
http://community.secondlife.com/t5/Engl ... -p/1293139

Też by Jeremy Linden, ale "Marketplace Direct Delivery migration guide", a nie "Managing your Marketplace store". ;)

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso