Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 29 Lis 2012, 08:14 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2012
nick w SL: Wolfius Dagger aka Wolfi
Piszę, bo mam taki mały problem - mianowicie mam 2 sculptowe obiekty copy,mod,no trans od tego samego creatora i chciałbym teksturę z jednego sculpta nałożyć na drugi, ewentualnie zamienić mapy sculptów. Czy coś takiego jest wykonalne? (mam na myśli sposób w miarę legalny nie wymagający kopiowania tekstur na kompa i ponowny upload na sl)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 29 Lis 2012, 09:06 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2012
nick w SL: PanteraPolnocy
A kroplomierz z okna wyboru tekstur nie działa?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 29 Lis 2012, 09:42 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2012
nick w SL: Wolfius Dagger aka Wolfi
Niestety nie - bo zdaje się, że żeby go użyć musiałbym mieć daną teksturę w inventory.
Chyba, że o czymś nie wiem?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 29 Lis 2012, 12:46 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: wredna Jantarka Balczo
Wolfi napisał(a):
Niestety nie - bo zdaje się, że żeby go użyć musiałbym mieć daną teksturę w inventory.
Chyba, że o czymś nie wiem?

Dokladnie tak. Niestety, jesli masz obiekty no trans ktore sa MOD i COPY to jedyne co mozesz z nimi zrobic to edycja obiektu poprzez sklowanie, obracanie, zmiana odcienia oryginalnej tekstury. Jesli ja zmienisz, niestety juz nie odzyskasz. Aby moc nalozyc tekstury musisz je miec w inventory - jak sam slusznie zauwazyles. Kopiowanie na dysk tekstury ktorej nie masz w inv, kojarzy mi sie z ripowaniem, a to juz niedozwolone zabawy :) Oczywiscie jest jeszcze opcja stworzenia wlasnorecznie podobnej tekstury - ale to bardzo czasochlonne. Najprosciej moim zdaniem zapytac kreatora obiektow czy bylaby mozliwosc zamiany tekstur. Czasem sie udaje, jesli sa sklonni do rozmow (a to niestety rzadkosc).powodzenia.

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso