Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 29 Lip 2012, 12:18 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2008
nick w SL: Janusz Rau
Witam serdecznie.

Pytanie nie dotyczy bezpośrednio SL, ale jest z nim związane, bo chodzi o zarządzanie lindenami.
Czy można tak ustawić excela, by za pomocą jednego kliknięcia pokazał osoby wpłacające i wypłacające lindeny na moje konto i pokazywał zyski lub straty tychże osób?

Pozdrawiam.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 29 Lip 2012, 12:30 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Czy chodzi Ci o to, aby Excel sam logowal sie na strone secondlife.com, sciagal historie i pokazywal ją u siebie? Jesli tak, to obawiam sie, ze bez odpowiedniego oprogarmowania jest to niemozliwe.
Ja to robie recznie - czyli sciagam plik z historia z SL na twardy dysk i otwieram w Excelu.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 29 Lip 2012, 12:43 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2008
Tak, oczywiście.
Użyłem skrótu myślowego.
I oczywiście nie chodziło mi o jedno kliknięcie. :)

Zapytałem w nadziei, że może znajdzie się na forum osoba posiadająca ponad standardowe umiejętności obsługi excela.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 29 Lip 2012, 12:54 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2008
PS>
Dodam jeszcze, że kilka razy użyłem słowa "excel" i w głównym oknie forum pojawiła się reklama excela a zespół fachowców informuje , że wykorzystujemy tylko kilka procent jego możliwości. :)
To chyba nie przypadek, jesteśmy obserwowani :shock:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 29 Lip 2012, 21:08 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2008
Znalazłem na you tube coś takiego, niestety brak komentarza, ale daje nadzieje na pozytywne rozwiazanie.
http://www.youtube.com/watch?v=axcJAhSr77Q

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso