Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 03 Lip 2012, 16:44 
Dołączenie:
Luty 2010
Mam pytanie. Znalazłam teren który nie ma właściciela ale dwóch innych rezydentów na nim użytkuje..hmm co to znaczy ? mogę na tym terenie coś wybudować ? 8-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Lip 2012, 17:14 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Nie ma ziemi bez wlasciciela, w ostatecznosci wlascicielem moze byc LL.
Najprawdopodobniej wlasciciel, ktorym jak juz mowilem moze byc takze LL, nie ustawil autoreturn. Mozesz sie wiec smialo budowac ale musisz sie liczyc z tym, ze owner w koncu powroci i zwroci Ci wszystko, co postawilas.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Lip 2012, 18:33 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Czerwiec 2012
nick w SL: Matezfired Resident
Może chodzi jej coś w tym stylu:
Image
Znalazła się grupka znajomych czyli najprawdopodobniej ci 2 simowie, którzy może płacą wspólnie Tier, współdzielą ziemię itp, czyli to oznacza, że obaj mogą być właścicielami.

Ostatnio edytowany przez Matez 03 Lip 2012, 21:16, edytowano w sumie 2 razy

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Lip 2012, 19:12 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Masz racje, co nie zmienia faktu, ze gdy zorientuja sie, iz ktos sie buduje na ich dzialce to zrobia return obiektow.
karolina99, wyslij mi LM do tego miejsca to zaloguje sie wieczorem, zobacze o co chodzi i moze podpowiem pare sztuczek, ktore ulatwia Ci zycie. Mam troche doswiadczen z slowej mlodosci jako wirtualny squater,.

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso