Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 12 Cze 2012, 15:51 
Dołączenie:
Czerwiec 2012
Witam, nurtuje mnie jedno pytanie.

Cztery lata temu grałem w SL , miałem wtedy 11 lat. Teraz mam 15 i za rok kiedy będę miał 16 lat chcialbym dalej graj w SL . Jak mogę zmienic moja date urodzin (zmienie ją za rok , jak juz bede mial 16 lat) ? No i czy jak zmienie to będę mógł normalnie grac?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Cze 2012, 15:55 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2010
nick w SL: Nikola Genira
A mnie nurtują dwa pytania :
Wpisywałeś gdzieś swoją datę urodzenia?
Po co ją zmieniać?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Cze 2012, 15:59 
Dołączenie:
Czerwiec 2012
NikolaG napisał(a):
A mnie nurtują dwa pytania :
Wpisywałeś gdzieś swoją datę urodzenia?
Po co ją zmieniać?

1.Podczas rejestracji.
2.Bo mając 11 lat podałem ,że mam 21 lat.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Cze 2012, 16:11 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Morrigan Polanski
Jedyne wyjście to ticket do SL, ale nie wiem, czy rozpatrzą go pozytywnie, bo nieźle nadwyrężyłeś regulamin ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Cze 2012, 16:26 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Czerwiec 2012
nick w SL: Matezfired Resident
Yhym... nie wiem po co zmieniać datę urodzenia? Wysyłając ticket do SL, spowoduje tylko, że zablokują ci dostęp do konta. Dobrą nowiną dla np. Ciebie, jest to, że weryfikacja wieku obecnie działa na zasadzie "podaj dzień/miesiąc/rok" (teraz akurat podczas rejestracji jest automatyczna), co spowoduje, że możesz mieć nadzieję, że się ciebie nie uczepią i zrobić najwcześniej ją za 3 lata (twoja 18-stka), żeby być chociaż trochę uczciwym.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Cze 2012, 17:15 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: Druidamus Rau
Griffo napisał(a):
Cztery lata temu grałem w SL , miałem wtedy 11 lat. Teraz mam 15 i za rok kiedy będę miał 16 lat chcialbym dalej graj w SL .

Czyli będąc 4 lata w SL, będąc nielegalnie (łamiąc regulamin, a nawet prawo) ty dalej dziecko GRASZ w SL. Czyli nic sie nie nauczyłeś.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Cze 2012, 18:43 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Chcesz zacząć uczciwą egzystencję? Zarejestruj nowe konto na prawdziwą datę urodzenia. Do SL wejdziesz, ale z nami się za rok spotkasz, a za 3 lata dostaniesz dostęp do całego SL... Chociaż lepiej, abyś na nas już nie trafił, bo znamy prawdę. ;)

BTW. Jak znajdziesz treść Term of Service, to punkt 2 umowy (2.1 i 2.2, jeżeli się nie mylę) sobie do serca weź na przyszłość. I przy okazji będziesz wiedzieć, na czym staniesz.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Cze 2012, 19:32 
Dołączenie:
Czerwiec 2012
Jak wejde do SL, przecież jak podam ,że mam 15 lat to chyba nie będę mógł wejść bo SL jest od 16. Chyba ,że jest inaczej ??

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Cze 2012, 19:38 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Czerwiec 2012
nick w SL: Matezfired Resident
Chodziło mu, że do SL wejdziesz za rok, gdy skończysz 16 lat, czyli wtedy założysz nowe konto.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Cze 2012, 21:52 
Dołączenie:
Lipiec 2008
Wejdzie, mając 15 lat, ale... I tutaj odesłałem do ToS, aby było wiadomo, na jakich zasadach. Nawet niedawno był ten temat poruszany. I to wszystko dotyczy zmian, jakie zaszły 15 grudnia 2010 roku.

Ale fakt, lepiej poczekać do tych 16 i wtedy się w SL zobaczymy.

Dobra rada - lepiej wejdź do SL dzień po urodzinach. Takie drobne zabezpieczenie spowodowane różnicą czasową miedzy Polską a czasem serwerów SL.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 13 Cze 2012, 16:59 
Dołączenie:
Czerwiec 2012
To znaczy ,że moge teraz grać legalnie w SL?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 13 Cze 2012, 17:05 
Dołączenie:
Lipiec 2008
Tak.

Tylko że jest pewne 'ale' opisane we wspomnianych przeze mnie punktach (na forum o tym pisano nawet).

Ale doradzam poczekać do tych 16 lat, co jest prostszym rozwiązaniem.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 13 Cze 2012, 19:10 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Griffo, proszę o używanie przycisku "Odpowiedz" zamiast "Cytuj", lub o wybieranie stosownego fragmentu cytatu.
Do tej pory edytowałam twoje posty, następne będą usuwane.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 13 Cze 2012, 19:15 
Dołączenie:
Czerwiec 2012
Znalazłem te podpunkty, czy mógłby ktoś pomóc mi je przetłumaczyć ?

2.1 Age Requirements for Second Life.

By accepting this Agreement in connection with an Account, you represent that you are at least 13 years of age and you have the legal authority to enter into this Agreement. If you are at least 13 years of age and less than 18 years of age, you represent that (i) your parent or legal guardian has consented to your having an Account in Second Life, participating in the Service, and providing your personal information in connection with the Service; and (ii) your parent or legal guardian has read and accepted this Agreement on your behalf. If you are under 13 years of age, then please do not use Second Life. There are lots of other great virtual world services for you. Talk to your parents about which services are appropriate for you.

2.2 Age Requirements for Use of Areas of the Service.

(i) Users 13 to 15. If you are at least 13 years of age but less than 16 years of age, you may only use the Service if you are affiliated with a Sponsoring Organization, and your Account in Second Life is referred to as an “Affiliated Account.” A “Sponsoring Organization” means a User Organization (as defined in Section 2.4 below) that (i) maintains on the Service a “Teen Estate,” which is Virtual Land and Content that is appropriate for users between 13 and 16 and complies with the General Maturity Rating; (ii) has been approved by Linden Lab, in our sole discretion, to register Affiliated Accounts using our "Registration API" tool; (iii) limits the access of all Affiliated Accounts of users between 13 and 16 to the Sponsoring Organization’s Teen Estate; and (iv) requires all visitors to the Teen Estate to comply with the General Maturity Rating and any other rules that the Sponsoring Organization may impose as long as they are consistent with this Agreement. By accepting this Agreement in connection with an Affiliated Account, you represent that in addition to the representations of section 2.1, you are at least 13 years of age and less than 16 years of age, you agree that you will at all times comply with your Sponsoring Organization’s rules for the Teen Estate, and you acknowledge that you are only permitted to access your Sponsoring Organization’s Teen Estate and no other areas of the Service.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 13 Cze 2012, 20:16 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Google translator robi to za darmo:

2.1 wymagania wiekowe dla Second Life.

Akceptując niniejszą Umowę w związku z konta, użytkownik oświadcza, że ​​jesteś co najmniej 13 lat i masz uprawnienia do zawarcia niniejszej Umowy. Jeśli jesteś co najmniej 13 lat i mniej niż 18 lat, oświadcza, że ​​(i) rodzic lub opiekun prawny wyraził zgodę od posiadania konta w Second Life, uczestnicząc w Serwisie, a podając swoje dane osobowe w połączenia z usługą, oraz (ii) rodzic lub opiekun prawny przeczytał i zaakceptował tę umowę w Państwa imieniu. Jeśli nie masz ukończonych 13 lat, to proszę nie korzystać z Second Life. Istnieje wiele innych atrakcyjnych usług wirtualnego świata dla Ciebie. Porozmawiaj z rodzicami o jakie usługi są odpowiednie dla Ciebie.

2.2 Wiek Wymagania dotyczące wykorzystania terenów Serwisu.

I) Użytkownicy 13 do 15. Jeśli jesteś co najmniej 13 lat, ale mniej niż 16 lat, może tylko korzystać z usługi, jeśli są powiązane z organizacji sponsorującej, a Twoje konto w Second Life jest określany jako "Konto powiązana." " Sponsoring organizacja "oznacza organizację użytkownik (zgodnie z definicją zawartą w punkcie 2.4 poniżej), że (i) utrzymuje się na służbie w" Teen Estate ", która jest Wirtualna Grunty i treści, które jest odpowiednie dla użytkowników w wieku od 13 do 16 i jest zgodny z dojrzałość Ocena, (ii) został zatwierdzony przez Linden Lab, według własnego uznania, do rejestracji Affiliated Konta przy użyciu naszego "rejestracja API" narzędzie, (iii) ogranicza dostęp wszystkich zrzeszonych kont użytkowników między 13 a 16 to sponsorujących Organizacji Teen nieruchomości, oraz (iv) wymaga od wszystkich odwiedzających do Teen Estate do wykonania Walnego Ocena dojrzałości oraz wszelkimi innymi przepisami, że Organizacja Sponsoring może nałożyć tak długo jak są one zgodne z niniejszą Umową. Akceptując niniejszą Umowę w związku z afiliowanego konto użytkownik oświadcza, że ​​oprócz przedstawień sekcji 2.1, jesteś co najmniej 13 lat i mniej niż 16 lat, zgadzasz się, że będzie w każdym przypadku być zgodna z telefonem Sponsoring zasad organizacji dla Teen Estate, a użytkownik potwierdza, że ​​są dozwolone tylko do dostępu do sponsorującej firmy teen Estate i żadnych innych obszarów Serwisu.

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso