Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 29 Kwi 2012, 08:28 
Dołączenie:
Lipiec 2011
Weszłam na swojego alta i widziałam siebie normalnie, na moim koncie też, ale kilka osób zwróciło mi uwagę, że jestem chmurką. Zalogowałam się ponownie i wszyscy widzieli mnie poprawnie. I stąd pytanie. Czy da się samemu sprawdzić, czy przypadkiem nie jestem chmurą lub jajkiem? (niezaładowany awatar) Nie chcę za każdym razem pytać ludzi, czy widzą mnie normalnie.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 29 Kwi 2012, 10:09 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: Druidamus Rau
Ja lubię być chmurką :) jak obok stoi sympatyczna osoba, zawsze można ją "obtoczyć" swoją chmurkowatościa po całości ;).

A tak naprawdę, raczej nie da się. (chyba). Nieraz jako chmurkę widzi się samego siebie - inni widza normalnie i na odwrót, siebie się widzi normalnie inni widza jako chmurkę. Jeśli mój avatar się nie załaduje, ja się tym nie przejmuje. Po prostu tłumaczę sytuację jak wyżej. A jeśli ktoś mi zwróci uwagę, że avatar jest chmurką, lub sam to widzę kombinuję z opcjami poniżej.

Czasem pomaga odświeżanie tekstur "Ctrl Alt R", czasem wejście po prostu w ustawienia wyglądu, czasem taka głupota jak wpisanie literki np a w szafie i przeszukanie obiektów o tej nazwie, czasem relog, a w najgorszym wypadku powrót do wyglądu newbie (noob jak ktoś woli) czyli TEST MALE/FEMALE

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 29 Kwi 2012, 11:36 
Dołączenie:
Lipiec 2011
Druidamus napisał(a):
Ja lubię być chmurką :) jak obok stoi sympatyczna osoba, zawsze można ją "obtoczyć" swoją chmurkowatościa po całości ;).

Ehh, mi niestety nie przypadł do gustu wygląd chmurki. :-D
No nic, spróbuję nie przywiązywać do tego aż tak wielkiej wagi, albo po prostu pozostanę przy męczeniu ludzi ciągłymi pytaniami. :twisted:
Dziękuję za odpowiedź. :-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 29 Kwi 2012, 14:20 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2011
nick w SL: Konstancja Shoreland
Troche na wyrost zmartwienie ,
w praktyce zdarza sie bardzo rzadko ze inni widza nas jako chmurki

To zalezy od jakosci polaczenia internetowego

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Maj 2012, 11:17 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2012
nick w SL: Wolfius Dagger aka Wolfi
Nie ma się co martwić jeśli dla innych jesteśmy chmurą to dość szybko ktoś nam to powie. No i zgadzam sie z Druidamusem - fajnie jest "obchmurkowywać" innych xD

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Maj 2012, 18:39 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Co do chmurek to ostatnio zauważyłem jeszcze inną metodę odchmurkowywania. Przed parę dni nie było widać mojego awatara. W pewnym momencie sprawdziłem, co mam na siebie założone. Brakowało jednej rzeczy... shape był zdjęty, co chyba jest ciut trudne. Założyłem shape i awatar przestał być chmurką, tylko gostkiem w garniturze i ciemnych okularach.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Maj 2012, 18:52 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2012
OMG założyłeś shape i zmieniłeś się w Talibka Toxxa??? o.o

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Maj 2012, 19:04 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Nie, jeszcze takiego przypadku nie miałem... chociaż 5 lat temu po półrocznej przerwie mój awatar był niską kobietą, chociaż zostawiłem go w męskiej formie.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Maj 2012, 22:13 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2012
O proszę.. zmiana płci jeszcze mi się nie przytrafiła, natomiast zmianę gatunku miałem 2 razy po crashach. Ale mimo wszystko chyba wolę chmurkowatość :P

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 27 Maj 2012, 04:34 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Morrigan Polanski
W nowszym viewerze czasem działa otwarcie zakładki "worn" w "outfits".

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 27 Maj 2012, 13:13 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2012
nick w SL: PanteraPolnocy
Czasem działa też avatart health => character test, które wymusza nałożenie domyślnego układu shape'a/ubrań - tylko trzeba się potem chwilę pomęczyć, żeby własny ponownie nałożyć.

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso