Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 08 Gru 2013, 01:49 
Dołączenie:
Listopad 2013
mam ubuntu od baardzo niedawna, i chciałabym sobie zainstalować secondlife oczyfko :) jednak z tego co wyczytałam na innych forach (a znalazłam w sumie 2 tematy o tym) musiałabym zostać chyba jakimś hakerem, żeby to ogarnąć, czyli innymi słowy: czarna magia :P czy mógłby ktoś miły opowiedzieć mi dokładnie, językiem jakim posługiwałby się mówiąc do przedszkolaka, jak to dokładniej zrobić? plik pobrałam z secondlife.com i chyba wypakowałam na pulpit. i co dalej? z góry dzięki za pomoc :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 08 Gru 2013, 18:15 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
nick w SL: Nemesis Igaly
Nie widzę w tym żadnej magii. Wchodzisz na stronę http://www.firestormviewer.org/ ściągasz Firestorma, klikasz w archiwum, rozpakowujesz i klikasz w Firestorm. Możesz też kliknąć w install.sh, ale Firestorm jest tak często aktualizowany, że ja po prostu trzymam 2 ostatnie wersje w folderze z grami i tam je odpalam.

Może się zdarzyć, że kliknięcie w Firestorm nic nie da albo otworzy Gedit z zawartością pliku. Wtedy trzeba wejść do ustawnień Nautilusa (domyślnego explorera plików w Ubuntu) i w drugiej zakładce (Zachowanie) kliknąć przy Wykonywalne pliki tekstowe - pytaj za każdym razem.

Jeżeli masz 64 bitowe Ubuntu trzeba doinstalować biblioteki 32 bit - http://wiki.phoenixviewer.com/ia32-libs-in-ubuntu-13-10 patrz pod Fresh install.

I wszystko. Oczywiście potrzebujesz sterowników do karty graficznej, te domyślne mogą ale na 99% będą działać źle.

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso