Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 26 Sty 2012, 19:27 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2009
nick w SL: Kuleer Kanto
Mam pytanie dotyczące ustawiania radia na własnej ziemi. Kiedyś trafiłem na pewną piaskownice na której w kółko odtwarzana była jedna piosenka. Oto link jaki był ustawiony w opcjach dźwięku na tej ziemi:

http://hotakyi.d2zhongguo.com/my_way.mp3

I teraz pytanie. Jak mogę zrobić coś takiego? chciałbym wrzucić na taką stonkę kilka swoich ulubionych mp3, ustawić na swojej ziemi ten właśnie URL i żeby były odtwarzane nawet gdy mam wyłączony komputer. Tak bowiem to działało na tamtej ziemi.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 26 Sty 2012, 20:07 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2009
nick w SL: Adamus Inglewood
Da się :) Wystarczyło przecież spróbować. Problem polega na tym, że można odtwarzać tylko jeden utwór - nie zadziała to (chyba) z playlistą, ale upewnię się jeszcze co do tego w wolnej chwili - czy odtwarza pliki pls. Jeśli chcesz mieć więcej utworów należy skleić je w jedną całość np za pomocą Audacity i wrzucić na serwer jako jeden plik z np pięcioma piosenkami.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 27 Sty 2012, 15:36 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2009
nick w SL: Kuleer Kanto
tak po prostu wrzucam na serwer samą mp3? Nie instaluje żadnych wtyczek ani innych rzeczy? dziś sobie popróbuję.

EDIT
Pięknie.
Od samego rana uczyłem się jak założyć własną stronę nie mając o tym pojęcia. W końcu po przeczytaniu setek poradników, for, udało się to zrobić. Wszystko działa jak powinno.
Dzięki Adamus.
Mimo wszystko wywaliłem póki co tą stronę. Muszę się dowiedzieć jak będzie wyglądać sprawa z prawami autorskimi itp bo teraz aż strach :)

Tak na marginesie żeby nie pisać nie na temat, jeśli ktoś ma opanowane php fusion 7.02.03 lub ma stronke na yoyo.pl i znajdzie chwilkę na odpowiedź na kilka pytań to proszę o kontakt

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso