Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 19 Sty 2012, 20:31 
Dołączenie:
Grudzień 2011
nick w SL: NOrtusia
witam , mam problem z phoenixem a mianowicie dzisiaj i zawsze wszystko ladnie dzialalo az do pewnego momentu , zaciela sie mi ta przegladarka wylączyłam no i niestety do tej pory sie nie chce wlaczyc zatrzymuje sie na : initializing texture cache po czym musze zamykac bo program nie odpowiada , reinstal byl nawet przywracanie systemu . jak wlaczam to nic sie nie dzieje tylko na dole pulpitu pokazuje ze jest wlaczone po czym musze zamykac . czy jest na to jakis sposob ? oprocz formata komputera.. bo bardzo zalezy mi na tej przegladarce , z gory dziekuje za pomoc

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Sty 2012, 20:49 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2008
nick w SL: Anka Sporg
Hej

A Cache Phoenixa próbowałaś wyczyścić ?

pozdrawiam

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Sty 2012, 21:06 
Dołączenie:
Grudzień 2011
nick w SL: NOrtusia
rozwiazalam problem . dla tych ktorym tez sie takie cos moze zdarzyc to polecam zalozenie drugiego konta na komputerze odinstalowanie viewera i phoenixa i pobranie na nowo , na drugim koncie bedzie w 100% dzialac phoenix . pozdrawiam =)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Sty 2012, 00:05 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2011
nick w SL: Konstancja Shoreland
Drugie konto w sensie uzytkownika komputera ,czy drugie konto SL ?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Sty 2012, 08:13 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
nick w SL: Nemesis Igaly
Chodzi o inny folder z preferencjami, w folderze z nazwą awatara viewtopic.php?f=5&t=7705
To co zrobiła autorka wątku to chińskie obejście tego co można zrobić normalnie. 8-)

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso