Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 20 Gru 2010, 16:21 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Po co im do tego Second Life? Nie mogą sobie znaleźć lepszego miejsca?

Second Life jest dla osób mających więcej niż 16 lat. NIE WIDZĘ POWODU, dla którego osoby młodsze miały się tam pakować. A tym bardziej nie widzę powodu, żeby im to w jakikolwiek sposób ułatwiać.
Jestem raczej za utrudnianiem i wyrzucaniem z SL tych, którym się mimo wszystko dostać udało.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Gru 2010, 16:32 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Powiem tak. Skoro jest regulamin, trzeba go przestrzegać. Zatem skoro osoby od 16 roku życia mogą wchodzić do SL, to po co łamać zasady i wpuszczać tam 14-latka? Proste.

Poza tym mamy już doświadczenia z dziećmi w Second Life. Chociaż zdarzają się inteligentne przypadki, to są jednak rzadkością pośród morza typowych nastolatków, których nie powinno tam być, a czasem nawet nie powinny mieć one dostępu do komputera. Serio. Są takie osoby.

Zatem lepiej poczekać, aż będzie to 16 lat + 1 dzień i wtedy się pchać do Second Life.

nie my ustaliliśmy zasady, lecz Linden Lab. A z nimi nie warto się kłócić. Chyba, że masz odpowiednie argumenty, to możesz spróbować.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Gru 2010, 18:43 
Dołączenie:
Grudzień 2010
Co z tego, że dostał byś się do SL, ja mając 17 lat nie mogę wchodzić na większość polskich landów. Więc (nie popieram tego) lepiej wpisać inną datę urodzin niż mieć ograniczone "pole manewru".

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Gru 2010, 23:03 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
Kogut napisał(a):
Co z tego, że dostał byś się do SL, ja mając 17 lat nie mogę wchodzić na większość polskich landów. Więc (nie popieram tego) lepiej wpisać inną datę urodzin niż mieć ograniczone "pole manewru".

Tylko podając inna datę urodzin nie tylko oszukujesz LindenLab za co leci BAN aż do osiągnięcia pełnoletności (trzeba wtedy im skan dowodu osobistego przesłać np. ticetem) ale też samego siebie mimochodem

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Gru 2010, 00:36 
Dołączenie:
Sierpień 2009
a co to za problem jak taki "mlodzik" zrobi weryfikacje na ojca, lub starszego brata czy tam kolege?....

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Gru 2010, 00:42 
Dołączenie:
Lipiec 2008
złamie ToS oraz Big6, czyli regulaminy i zasady Second Life, oraz narazi się na potencjalne zagrożenie. Tam można w wielkim uproszczeniu przekazać to, co Linden Lab nam przekazuje.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Gru 2010, 20:03 
Dołączenie:
Sierpień 2009
projekt napisał(a):
złamie ToS oraz Big6, czyli regulaminy i zasady Second Life, oraz narazi się na potencjalne zagrożenie. Tam można w wielkim uproszczeniu przekazać to, co Linden Lab nam przekazuje.

a w jaki sposob udowodnisz ze taki "mlodzik" nie ma 18 i ta weryfikacje ma na osobe trzecia?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Gru 2010, 20:06 
Dołączenie:
Lipiec 2008
Ja nie jestem od tego, by udowadniać. więc to pytanie nie do mnie, tylko do pracowników Linden Lab.

Oczywiście na forum padły odpowiedzi na Twoje pytanie i to wielokrotnie padły.

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso