Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 01 Kwi 2008, 22:18 
Dołączenie:
Kwiecień 2008
Mam problem ponieważ gdy prubóję się zarejestrować na teen pierwsza wersje darmowa i gdy już wszystko wypelnie powracam do strony głównej second life.
Musze wypełniać wszystkie dane o paypalu gdy biorę darmowe na miesiąc?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 01 Kwi 2008, 22:28 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2008
nick w SL: Dawidlgt Flatley
o ile sie nie myle to zeby sie zarejestrowac na tenns trzeba podac nr karty kredytowej lub pay pall.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 02 Kwi 2008, 05:43 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
nick w SL: Krzysztof Aeon
tylko PayPal. Ale musi mieć aktywną kartę kredytową i chyba na inne dane osobowe niż avatar...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 02 Kwi 2008, 13:31 
Dołączenie:
Marzec 2008
No ii jest taki wal ze bez Play Pala nie da rady zarejestrowac sie na Tenns!!. :evil:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 02 Kwi 2008, 14:28 
Dołączenie:
Kwiecień 2008
A jak podam nr. karty kredytowej to mi kase zabierze? ale jachcialem pierwsza darmowa.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 02 Kwi 2008, 14:44 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
o ile pamietam- nie wystarcy zwykle konto na paypal, musi byc do tego ZWERYFIKOWANE.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 02 Kwi 2008, 19:15 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
Może się to tak nazywa, po prostu trzeba mieć aktywną kartę kredytową. Do tego tak, zabierze ci 1 zł, ale tylko po to, żeby ci w jak najkrótszym czasie zwrócić - sprawdzają konto. Jesli istnieje, to przelew się odbędzie.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Lip 2008, 12:56 
Dołączenie:
Lipiec 2008
Cześć, odrazu mówie jestem nie pełnoletnia i chciałabym pograć w SL Teen tylko że wydaje mi się że to jest niemożliwe. Jak możne się zarejestrować na SL Teen??

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Lip 2008, 13:08 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
http://www.secondlife.pl/viewtopic.php?t=2978

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Lip 2008, 13:35 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: Nie mam
Madelaine napisał(a):
http://www.secondlife.pl/viewtopic.php?t=2978

tak ale to nie działa :( :evil: :evil:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Lip 2008, 13:38 
Dołączenie:
Lipiec 2008
No właśnie mi też nie działa.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Lip 2008, 14:08 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Fakt, nie działa. Przepraszam. Możliwe, że to była jakaś wersja testowa rejestracji, nie wiem. Tak właściwie to Seba67 powinien się wypowiedzieć, może nadal tam bywa.

Pozostaje Wam rejestracja z podaniem nr karty kredytowej. Tak, karty kredytowej należącej do rodziców. Rodzice mają dostęp do danych waszego konta, mogą sprawdzać, czy nie rozrabiacie na SLowskim podwórku 8-)

W niektórych krajach można weryfikować konto podając nr telefonu komórkowego, niestety nie z Polski.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Lip 2008, 14:12 
Dołączenie:
Lipiec 2008
No i super ani SL nie dla mnie i SL Teen też nie bo moi rodzice nie posiadają takiej karty. Ja, mam karte swoją osobistą. Rodzica dane też tam są czy też bym mogła podać tą??

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Lip 2008, 14:15 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Jeżeli to jest karta kredytowa, to tak.

Swoją drogą...

SL-owi starcy, pamiętacie? Mieliśmy działać i doprowadzić do tego, żeby rejestracja na Teen była z Polski prosta, łatwa i przyjemna... a zwłaszcza możliwa.

Ostatnio edytowany przez Madelaine 04 Lip 2008, 14:20, edytowano w sumie 2 razy

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Lip 2008, 14:17 
Dołączenie:
Lipiec 2008
No i właśnie rozchodzi się o to że to jest karta oszczędnościowa NIESTETY.

Madeline: musze Ci powiedzieć że masz ciekawego bloga ;-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Lip 2008, 14:21 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Zacytuje samego siebie:
Cytuj:
mam taka propozycje dla naszych drogich niepelnoletnich. O ile pamietam w TeenSL wymagana jest karta kredytowa i nie ma od tego ucieczki. Nie podejrzewam,, zeby rodzice dali wam swoja ale moze zrobic tak:
Byc grzecznym przez 2 dni, posprzatac mieszkanie i naciagnac ich na karte prepaid (wiele bankow takie sprzedaje, moj z pewnoscia - nie bede go reklamowal bo jest dziadowski) Oplata za nia to jakies 2 zlote miesiecznie. Ta karta daje takie same prawa jak kredytowa - mozna nia placic w necie i zarejestrowac sie na TeenSL. Nie mozna jednak z niej wyciagnac wiecej niz sie na nia wplaci - jest wiec bezpieczna i rodzice nie powinni sie bac, ze ktos im oskubie konto. Wplacic na nia jakies 5 zlotych ( bo mozliwe ze Lindeni sciagna dolara, ktorego potem podobno oddaja) i mozna szalec w SL TEEN

bo nie wydaje mi sie, zeby LL uruchomilo weryfikacje telefoniczna specjalnie dla Polakow:(

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Lip 2008, 14:24 
Dołączenie:
Lipiec 2008
Cóż będzie ciężko, ale spróbuje
Tylko jest mały mankament, jeżeli moi rodzice będą mieli już tą karte to na jakiej stronie mam się zarejestrować??

Ostatnio edytowany przez Elizabeth, 04 Lip 2008, 14:26, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Lip 2008, 14:27 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
http://teen.secondlife.com

Działa, sprawdzałam przed chwilą.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Lip 2008, 14:30 
Dołączenie:
Lipiec 2008
Acha, no sprawdzimy dzięki.

[ Dodano: 2008-07-04, 15:42 ]
Tak wszystko ok tylko dlaczego to ode mnie nie chcialo zadnych numerów niczego, a teraz karze mi instalowac SL. (chciałam sprawdzić jak to mniej wiecej wygląda)

[ Dodano: 2008-07-04, 18:43 ]
Jest mam. Normalnie przez strone na strona klikam w to co do rejestracji i mi wyskakuje cała strona do rejestracji wpisujesz wszystko na legalu i nastepna strona juz do karty paypala wyskoczyla no to sie wycofalam ale mam zrzut ekranu jak mniej wiecej to wyglada.

[img=http://img112.imageshack.us/img112/1686/zrzpp0.th.png]

To zatwierdzenie kartą:

[img=http://img98.imagemg98/1566/beztytuule6.th.png]shack.us/i

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Lip 2008, 20:47 
Dołączenie:
Lipiec 2008
Witam !
Przeczytałem cały temat i niestety jestem załamany iż nie da się zarejestrować na teens ;/
Lecz może znalazłem sposób na to by się zarejestrować :D
Można spróbować z metodą telefoniczna ..lecz tu pojawia się problem w Polsce nie jest to możliwe :evil: Ja zrobiłem tak : Wybrałem jako mój kraj US (taki mały przekręt) opcja telefoniczna staje się dostępna ;) dostajemy pełną sieć operatorów komórkowych lecz niestety to na dużo się nie zdaje gdyż nie znamy żadnego numeru pasującego do ich telefonii ;(
Jeżeli komuś udało by się załatwić takowy numer lub układ ich numerów dało by się zarejestrować ..... Być może nikomu się nie przyda to co napisałem ale wole to przekazać na forum ;)
Pozdrawia Bulwapl

P.s Udało się dojść mi do kolejnego kroku wpisują numer 5553334444 wybierając T-Mobile lecz w kolejnym kroku trzeba wpisać Kod otrzymany w SMS :shock: i tu mam problem :-P
Oto screen : Image

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Lip 2008, 21:14 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Taaaak, a ktoś w USA dziwi się, co za kod dostał smsem.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Lip 2008, 22:31 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Czerwiec 2008
nick w SL: Mike19 Lorefield
Madelaine napisał(a):
Taaaak, a ktoś w USA dziwi się, co za kod dostał smsem.

hehehe masz racje Madelaine xD

Niezle gosciu nakombinowales xD

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 08 Lip 2008, 18:57 
Dołączenie:
Lipiec 2008
No cóż może kombinowałem ale warto spróbować xD
I jeszcze jedno czy ktoś zna datę dodania Polski do tej listy telefonicznej ?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 08 Lip 2008, 18:59 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Cytuj:
I jeszcze jedno czy ktoś zna datę dodania Polski do tej listy telefonicznej ?

Nie ma zadnego oficjalnego info. Ale jeszcze jeden program, tym razem sugeruje Polsat, i bedzie nas wiecej niz Amerykanow lacznie z Niemcami.:)

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 19 Lip 2008, 17:36 
czaderak napisał(a):
Mam problem. Mam 13 lat i chciałbym spróbować w teen secondlife, ale jest jeden problem, po prostu nie mogę się zarejestrować z tego co przeczytałem, a angielski trochę znam (w końcu ukończyłem 4 poziom callana :-P ) i wydaje mi się że moim problemem jest to, że second life wymaga ode mnie podania operatora telefonu komórkowego. Chętnie bym to zrobił gdyby nie to, że jak rozwijam ich liste to jest pusta. Więc czy ktoś mógłby napisać taki sam poradnik o rejestracji w teen seconlife jaki już jest w wersji dla pełnoletnich.

dla tego że dorosła osoba odpowiada za nie właściwe za chowanie no i wraże złamana prawa to administrator portalu może tą osobę zaskarżyć a dziecko nie może na administracji portalu obowiązuje przekać prawo.nie straszę cię tylko tłumaczę dla czego tego od osoby admin. może domagać a nie od dziecka przepraszam że w ten sposób ale tylko wyjaśniam o co chodzi może w krótce wymyślą taki serwer dla dzieci. ponądź cierpliwy. Stellina6591
    :mrgreen:

[ Dodano: 2008-07-21, 12:03 ]
kuba9519 napisał(a):
Więc jak ktoś wie co zrobić rzeby w Teen email aktywujący przyszedł albo rzeby ominąć emaila ale rzeby działało to proszę powiedziec.
:roll:

[ Dodano: 2008-07-21, 12:07 ]
Madelaine napisał(a):
???
Jest możliwe, czego dowodem może być liczba grających w Teen 8-)
Trzeba wypełnić wszystkie pola, niestety niezbędne jest podanie nr karty kredytowej (teoretycznie jest możliwość podania nr telefonu, ale Lindenowie jeszcze nie wiedzą, że w Polsce są komórki)

poczekam na wersję polską może ktoś w padnie na pomysł że by ten serwer Tenn SL wersji polskiej z koro jest na terenie Polski obywatel Stellina6591
    :?:

Nie podano
PostWysłany: 30 Lip 2008, 19:13 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2007
nick w SL: SpaceBurak Zenovka
To jak lindeni traktuja TSL wyglada jak kiepski zart. Podobno chca zabezpieczyc zwykle SL przed ludzmi ponizej 18-tki. W takim razie dlaczego utrudniaja im zarejestrowanie sie na TSL?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 30 Lip 2008, 23:39 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
I tutaj bład. Linden Lab poprzez Teen Second Life chcą chronić nieletnich przed dorosłymi. Sam osobiście się o tym dowiedziałem od jednej zagranicznej Second Life Mentor.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Paź 2008, 13:01 
Dołączenie:
Październik 2008
To mój drugi post (pierwszy to powitanie) więc jak gdzieś jest ta sprawa, albo źle coś napisałem to sorki.

Zarejestrowałem się na PayPall, wszystko fajnie. Kliknąłem wróć do strony SL, czy coś takiego i strona nie chce się załadować. Już 3 dzień próbuje. Dlaczego tak się dzieje? Może serwer jest przeciążony i ktoś wie kiedy może się uda?

screen:
Image

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 11 Lis 2008, 12:54 
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Sory, że odświeżam. Jeszcze w wakacje się próbowałem na teen zarejestrować i też miałem ten problem ;/ to znaczy, że od wakacji nie zdążyli poprawić rejestracji??? To już trochę denerwuje. Czekam już ponad ROK żeby w teen zagrać :cry:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Mar 2009, 09:11 
Dołączenie:
Marzec 2009
nick w SL: Bodziak11
Cześć Wszystkim !
Właśnie się rejestruje na second life , bo gre sciagnełam juz ale aby zacząć trzeba się zalogować . Więc jestem w drugim etapie rejestracji .

Czy trzeba podawać te jakieś płatności itd. ? Czy za granie w second life trzeba płacić ? Czy ma ktoś już jakieś konto które by mi oddał ??

PS. POMOCY !

[ Dodano: 2009-03-28, 09:33 ]
Registration Unavailable
You must be 13 or older to create a Second Life account.

^^ a dałam date urodzenia 1980 :/

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Mar 2009, 10:04 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2008
nick w SL: Anulka Zimminy
1. nie klam
2. czytaj.
3 czytaj i szukaj.
4 wroc do 1

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Mar 2009, 18:30 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2007
nick w SL: SpaceBurak Zenovka
Czyżby kolejna fala dzieci neo?

Profil E-mail Offline
PostPost został usunięty przez Madelaine 18 Wrz 2009, 19:13.
Powód: spam
Nie podano
PostWysłany: 25 Wrz 2009, 15:10 
Dołączenie:
Wrzesień 2009
Witam jestem nowy i wlasnie sie dowiedzialem o sl chciałbym pograć ale jak tu ser zarejestrować bez paypal??
proszę o odpowiedź
z gury dziekuje

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Gru 2009, 22:57 
Dołączenie:
Grudzień 2009
z kad oni wiedza ze ja nie mam 18 o0

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Gru 2009, 23:49 
Dołączenie:
Lipiec 2008
Podczas podawania daty urodzenia (prawidłowej najlepiej) skrypt sprawdza, czy ma się ukończone 18 lat. Taki fajny bajer na stronie internetowej.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 01 Sty 2010, 23:08 
Dołączenie:
Styczeń 2010
stive7 napisał(a):
z kad oni wiedza ze ja nie mam 18 o0

Wystarczy spojrzeć jak piszesz :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Sty 2010, 16:11 
Dołączenie:
Styczeń 2010
Hm... mam pewien problem a właściwie pytanie :-P nie mam konta w banku. Mam ukończone 13 lat i próbuje sie zarejestrować na Teen Second Life. Nie udaje sie. Wpisuje prawdziwe dane ale nie mam konta bankowego, to znaczy że nie moge "grać" w Second Life ?
Jeśli to nie jest odpowiednie forum na to pytanie lub już to było i spamuje to z góry przepraszam :-P
Pozdrawiam !

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Sty 2010, 16:43 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Było, było, lekko licząc koło 100 raz ;)

O tym, jak zdobyć kartę, pisał Jacek: viewtopic.php?f=9&t=3357

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Sty 2010, 21:28 
Dołączenie:
Styczeń 2010
Cześć! Chciałem dzisiaj zarejestrować się na Teen SL no i wszystko przebiegało fajnie, kiedy przekierowało mnie na PayPal podałem maila i hasło, ładnie sie zalogowałem, zaakceptowałem transakcję, PayPal pokazał mi że wszystko ładnie dokonano natomiast po ponownym przekierowaniu na stronę SL wyskoczyło mi Registration is unavailable this time. Czy tak często się zdarza? Ile zazwyczaj trzeba czekać na to żeby rejestracja dobrze działała?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 26 Sty 2010, 14:01 
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Próbowałem się rejestrować półtora roku temu i miałem coś podobnego (tzn. "zresetowano połączenie" czy coś takiego), widać nie zdążyli naprawić. Jeżeli jednak uda Ci się zarejestrować to napisz mi PW :D.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Lut 2010, 12:05 
Dołączenie:
Luty 2010
:-( :-? :-x :cry: Proszę o szybką pomoc, od 5 dni codziennie przez całe dnie próbuje się zarejestrować na Teen Second Life i mam dość po wpisaniu daty urodzin, pojawia się rubryka Select ID method wybieram paypal(specjalnie się zarejestrowałem !!!) i pisze że trzeba wybrać kartę, błagam pomóżcie.
Rodzice mi konta bankowego nie założą, a dostępu do swoich też mi nie dadzą. :!: :!: :!: :cry: :cry: :cry:
TA REJESTRACJA NA Teen Second Life DLA POLSKI JEST CHORA :-x

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Lut 2010, 13:46 
Dołączenie:
Listopad 2008
nick w SL: Zalozmy ze juz mnie tam nie ma.
To sie nie rejestruj? jakie wy problemy macie to sie w "pale" nie miesci D-:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Lut 2010, 13:51 
Dołączenie:
Luty 2010
Ale ja chcę w to pograć. A z tego co wiem to bez rejestracji się nie zaloguje.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Lut 2010, 14:03 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Po pierwsze - są znacznie ciekawsze gry od Second Life (które nawet wg jego twórcy grą nie jest).
Po drugie - kartę, którą można podpiąć pod Paypal, można zdobyć nie mając konta bankowego. Pisał o tym Jacek (karta pre-paid), ja dorzucę jeszcze coś takiego jak karta internetowa (kartainternetowa.pl).

Profil E-mail Offline
PostPost został usunięty przez Madelaine 22 Lut 2010, 14:23.
Powód: post pod postem
Nie podano
PostWysłany: 22 Lut 2010, 14:15 
Dołączenie:
Luty 2010
do wszystkiego potrzebna zgoda rodziców :-/

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Lut 2010, 14:24 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Porozmawiaj z nimi - taka karta to dobry sposób na kieszonkowe. Może się zgodzą.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Lut 2010, 14:25 
Dołączenie:
Luty 2010
Pogadam, dzięki

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Lut 2010, 17:06 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
Madelaine napisał(a):
ja dorzucę jeszcze coś takiego jak karta internetowa (kartainternetowa.pl).

Ta karta akurat jest nierejestrowalna na PayPalu. Choćby dlatego, że do powiązania z kontem PayPal możliwa jest jedynie karta kredytowa, a ja posiadam właśnie kartę internetową o której wspominasz...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Lut 2010, 18:25 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Ja również ją mam, jest jak najbardziej rejestrowalna na Paypalu, najlepszym dowodem jest to, że ją pod paypall podpięłam ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Lut 2010, 19:21 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
Co mnie dziwi, ponieważ przy próbie wpisania mojej dostaję komunikat, że bank kartę odrzucił. Chyba, że to jest sposób na powiedzenie "Nie masz 6,50, więc cię nie zarejestrujemy".

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Lut 2010, 21:47 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
A masz 6,50? 8)
Pobierają, żeby sprawdzić czy karta jest prawdziwa. Po tygodniu oddają z powrotem. To taki wielki problem?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Maj 2010, 12:12 
Dołączenie:
Maj 2010
Witajcie! Mam problem, mianowicie pokazuje mi, że nie mam 13 lat lub więcej... Moja data urodzenia to 03.12.1996.
Aha i jeszcze jedno, jeżeli podam konto paypal mojego taty, to czy będę musiał przelać jakieś pieniądze?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Maj 2010, 13:05 
Dołączenie:
Lipiec 2008
Na ostatnie odpowiem tak, jak to na forum wielokrotnie pisano: na jakiś czas zostanie zablokowana mała suma pieniędzy, ale nic z konta nie zostanie zabrane. Zatem o pieniądze na PayPal nie trzeba się martwić.

Ostatnio edytowany przez projekt, 03 Maj 2010, 13:33, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Maj 2010, 13:26 
Dołączenie:
Marzec 2010
nick w SL: Pavlo Boucher
Cytuj:
na jakiś czas zostania zablokowana małą suma pieniędzy,

Choć ja wiem co masz na myśli za cholerę nie zrozumiałem coś tu napisał Projekt. Czasami warto skorzystać z czegoś innego niż tylko z "wbudowanej poprawności pisowni w przeglądarce". ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Maj 2010, 14:09 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Paypal zmienil swoje zdradzieckie metody i teraz przy aktywacji przesyla dwie niewielkie sumy na konto. Trzeba je potem wpisac aby miec konto zweryfikowane.
Przy podlaczaniu karty nie zmienilo sie nic - blokuja srodki na koncie.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Maj 2010, 14:10 
Dołączenie:
Maj 2010
No dobra, już sobie poradziłem teraz ten paypal... wg. mnie to wszytko jest bez sensu, taki paypal powinien być właśnie dla tych, który mają powyżej 18 lat, żeby to potwierdzić...
Czy na tym koncie muszą być jakieś pieniądze?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Maj 2010, 15:27 
Dołączenie:
Maj 2010
Ktoś by mi założył konto ? :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Maj 2010, 20:46 
Dołączenie:
Kwiecień 2010
nie da sie tak...

na forum bylo o tym co najmniej z 5 tematow o tym...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Maj 2010, 20:50 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2009
Znaczy, dać się da ale TOS zabrania, który musisz osobiście zaakceptować.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Lip 2010, 10:28 
Dołączenie:
Lipiec 2010
nick w SL: Bart Fright
Witam
Wiem, że wątek trochę nieaktualny, ale czy komuś kiedykolwiek się udało zarejestrować na Teen Second Life, oprócz tego Pana, co z powodu innej strefy czasowej został zarejestrowany na Teen?

Pozdrawiam

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Lip 2010, 11:21 
Dołączenie:
Lipiec 2008
Z tego, co wiadomo, to na forum wypowiadają się osoby, które mają z TSL problemy. Jenak wychodzi na to, że o wiele więcej młodych ludzi dostaje się bez żadnych problemów do TSL i stąd żaden się jeszcze nie wypowiedział... Albo mała garstka.

Zatem się okazuje, że problemów nie ma, tylko mało kto czyta, jak to się robi poprawnie dla naszego kraju.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Lip 2010, 15:09 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Morrigan Polanski
projekt, a info że się jednak dostają masz z pierwszej ręki, czy to tylko domysły?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Lip 2010, 15:22 
Dołączenie:
Lipiec 2010
nick w SL: Bart Fright
Jeśli chodzi o potwierdzenie Morrigan , to mi się udało zarejestrować na Teen :-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Lip 2010, 15:44 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Morrigan Polanski
No to świetnie :) Postnij może jakieś zdjęcia, bo nigdy tam nie byłam i nie mam szans, a jestem ciekawa :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Lis 2010, 11:29 
Dołączenie:
Listopad 2010
jakimi metodami sprawdzają wiek?CZy moge jako niepełnoletni zarejestrowac się na second life?
Czy wiek sprawdzają przez e-maila?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Lis 2010, 11:34 
Dołączenie:
Czerwiec 2010
second_life napisał(a):
Czy wiek sprawdzają przez e-maila?

Nie, przez numer buta. :mrgreen:

cookies w przegladarce sprawdzaja, i ogolnie tam filtruja to co na czacie sie pisze i na im itd

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Lis 2010, 11:40 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Użytkownicy mają możliwość wysłania raportu, jeżeli wiedzą, że ktoś nie ma 18 lat (lub podejrzewają, że nie ma).
LL może zażyczyć sobie przesłania skanu dowodu osobistego, blokując przedtem konto.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Lis 2010, 11:51 
Dołączenie:
Listopad 2010
"Mxx" i "Madelaine"
Na rejestracji w Teen wymaga jest karta , a w Second nie.Ale w samym second life są osoby niepełnoletnie.
Czyli jak bede gral w samym Second life i bede sie tam normalnie zachowywal jak dorosly to mnie nie zweryfikują?
A kiedy proszą o scan dowodu.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Lis 2010, 11:59 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
second_life napisał(a):
Na rejestracji w Teen wymaga jest karta , a w Second nie.

Karta RODZICA. Rodzcie (lub opiekunowie) mają wgląd w poczynania użytkownika Teen Second Life.

second_life napisał(a):
w samym second life są osoby niepełnoletnie.

Wbrew przepisom. Rejestrując się zgadzasz się na regulamin, który nie pozwala rejestrować się w SL osobom poniżej 18 roku życia.

second_life napisał(a):
jak bede gral w samym Second life i bede sie tam normalnie zachowywal jak dorosly to mnie nie zweryfikują?
A kiedy proszą o scan dowodu.

Teoretycznie są szanse, że nie zweryfikują. Ale wystarczy, że ktoś kiedyś wyśle AR z podejrzeniami co do Twojego wieku i ryzyko zamknięcia konta wzrasta... oj wzrasta.
Wtedy możesz zostać poproszony - na ogół po rozmowie telefonicznej (Ty dzwonisz do nich, nie odwrotnie), o skan dowodu.

A tak na marginesie - w co chcesz grać w SL? 8)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Lis 2010, 12:03 
Dołączenie:
Listopad 2010
"Madelaine"
Chcę grać w SL tak legalnie, ale proszę cię abyś mi odpowiedziała jak mam się zachowywać w dorosłym SL
aby mnie nikt nie podejrzewal.Jakoś tych dzieciaków tam nikt nie podejrzał.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Lis 2010, 12:11 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Nie bardzo rozumiem, co mogłabym Ci napisać - jestem dorosła od wielu lat, nie wydaje mi się, żeby był jakiś przepis na "dorosłe" zachowanie. Zwłaszcza, że dorośli rzadko zachowują się poważnie.

Dziecko dość łatwo poznać w rozmowie. Nie chodzi tylko o słownictwo ale także sumę doświadczeń.

Second Life nudne jest 8)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Lis 2010, 12:14 
Dołączenie:
Listopad 2010
nie bede nachalny!
jeszcze raz powiem. bo w teen trzeba mieć koniecznie kartę, a co jesli nie moge jej zrobić bo mi nie pozwolili czy coś?
w second life karta nie jest potrzebna.
a poza tym jak przebiega weryfikacja wieku?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Lis 2010, 12:34 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2009
nick w SL: Ankh Boa
Weryfikacja polega na podaniu pewnych danych z własnych dokumentów tożsamości. Czasem też polega na wysłaniu skanu dowodu osobistego.
Owe szczegóły są porównywane z danymi osobowymi. które podajemy podczas rejestracji i jak się wszystko zgadza, to jest OK.

Warto przypomnieć, że posługiwanie się cudzymi dokumentami jest przestępstwem.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Lis 2010, 16:16 
Dołączenie:
Lipiec 2008
A ja dodam od siebie, że nie da rady przebywać legalnie w Second Life będąc osobą niepełnoletnią.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Lis 2010, 16:23 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2008
nick w SL: ogrish nagy
wiecie...jeśli ów "second_life" tak bardzo chce się tam dostać, to uważam, iż nic go od tego nie odwiedzie.
nawet, a może zwłaszcza, wasze posty. :D
ale jeśli się już tam znajdzie(pewnie już jest) :P to oby nie ku utrapieniu dorosłych. ;)

ależ dydaktycznie pojechałem, a co! :mrgreen:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Lis 2010, 22:34 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Oczywiście, że nie da się go powstrzymać - ale przynajmniej jest ostrzeżony ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Gru 2010, 15:30 
Dołączenie:
Grudzień 2010
Wydaje mi się, że temat można zamknąć od teraz 16-sto latkowie mogą się rejestrować do SL.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Gru 2010, 15:38 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Wydaje mi się, że drugi moderator nie jest potrzebny.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Gru 2010, 13:58 
Dołączenie:
Wrzesień 2010
nick w SL: W OpenSim Grid-Mikel Mikel
Wczoraj chciałem zobaczyć jak wygląda rejestracja do SL po zmianach. Wpisałem moją datę urodzenia i resztę. Kliknąłem create account i wyskoczyło, że muszę mieć 16 lat (wcześniej było 13, ale z paypalem). I czy są sposoby na dostanie się osób powyżej 13 roku życia??

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Gru 2010, 14:13 
Dołączenie:
Czerwiec 2010
oszustwo, jedyny sposob.
ale po co ci to.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Gru 2010, 14:25 
Dołączenie:
Wrzesień 2010
Ale jakieś organizacje zostaną w sl i może na ich stronach, by się dało?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Gru 2010, 14:31 
Dołączenie:
Czerwiec 2010
nawet jesli to nie wyjdziesz poza ich wyspy...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Gru 2010, 14:33 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2010
nick w SL: Nikola Genira
mikel96 napisał(a):
Wczoraj chciałem zobaczyć jak wygląda rejestracja do SL po zmianach. Wpisałem moją datę urodzenia i resztę. Kliknąłem create account i wyskoczyło, że muszę mieć 16 lat (wcześniej było 13, ale z paypalem). I czy są sposoby na dostanie się osób powyżej 13 roku życia??

Nie dość że możesz wejść na sl ( a masz 14 lat ) to jeszcze pościągasz kumpli poniżej 13tego roku życia?? Litości...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Gru 2010, 14:38 
Dołączenie:
Wrzesień 2010
MxX: wiem
NkolaG: to jak mam wejść? I kumpli nie będę ściągać poniżej 13 lat.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Gru 2010, 15:00 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2010
Nie mam pojęcia jak masz wejść do sl, myslę że to zrządzenie losu - musisz poczekać do pełnoletności :)
Osobiście nie mialam problemu z zalogowaniem się bo miałam te 18naście lat ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Gru 2010, 15:11 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2009
nick w SL: Artur Zobovic
mikel96 napisał(a):
to jak mam wejść?

Nie wchodź. SL to nie facebook, nie musisz mieć konta i nie zostaniesz przez to zepchnięty na margines społeczeństwa :lol: .

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Gru 2010, 15:14 
Dołączenie:
Wrzesień 2010
Wiem, że to nie jest obowiązkowe, ale jak ktoś chce z tego korzystać. To czemu nie??
Ale co mam zrobić, by się dostać??

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Gru 2010, 15:33 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2009
mikel96 napisał(a):
Wiem, że to nie jest obowiązkowe, ale jak ktoś chce z tego korzystać. To czemu nie??
Ale co mam zrobić, by się dostać??

Dlatego, że nie możesz z tego korzystać ponieważ nie spełniasz wymagań regulaminu. A czemu nie wpuszczają dzieci do SLa to sobie sam odpowiedz....

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Gru 2010, 15:51 
Dołączenie:
Wrzesień 2010
W IMVU dzieją się gorsze rzeczy i nic nie zwraca na to uwagi.
Wiem, bo sam gram.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Gru 2010, 16:11 
Dołączenie:
Lipiec 2008
Nie zauważyłem, aby w IMVU było gorzej. Ja tam nie narzekam na te wirtualne światy. Ale to, co się na moim OpenSimie dzieje, to jest po prostu katastrofa. Takiej różnicy w architekturze to na świecie nie ma. to jest dopiero skandal.

Każda aplikacja czy serwis oparty na społecznych relacjach robi czasem problemy, by się tam dostać. Chodzi głównie o to, by w tych społecznościach można było pogadać, rozerwać się (petardy kosztują), odsapnąć od codziennych spraw.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Gru 2010, 16:34 
Dołączenie:
Wrzesień 2010
Wiem po co są wirtualne światy, a SL jest z nich numerem 1. Na pewno są organizacje na których przebywają 13-15 latkowie. Może ktoś zna te nazwy organizacji?? A po za tym coś musi się coś stać z kontami 13-15 latków po połączeniu gridów.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Gru 2010, 18:16 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2009
mikel96 napisał(a):
Na pewno są organizacje na których przebywają 13-15 latkowie. Może ktoś zna te nazwy organizacji??

Np. Związek Harcerstwa Polskiego, Polski Czerwony Krzyż czy Młodzież Wszechpolska

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Gru 2010, 18:33 
Dołączenie:
Wrzesień 2010
Chodzi mi o SL.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Gru 2010, 19:06 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2010
Wydaje mi się, że tu nie dostaniesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania :)
Nikt nie chce dzieciaków w SL :) Zostaje Ci IMVU (dobrze napisałam?) ;D
Powodzenia :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Gru 2010, 15:43 
Dołączenie:
Wrzesień 2010
Czemu nikt ich nie chce??
A IMVU napisałaś dobrze.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Gru 2010, 15:45 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2010
Odpowiedź jest w tym poście. Uczepiłeś się czegoś i upominasz, co tylko irytuje ludzi :)
Takie są dzieci, wiem bo kiedyś byłam :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Gru 2010, 15:47 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
mikel96 napisał(a):
Czemu nikt ich nie chce??

Bo dorośli nie lubią się bawić z dziećmi. Rozmowa również raczej się nie klei, z braku wspólnych tematów. Na przykład: mam 38 lat, a Ty 14, o czym mamy rozmawiać? O lekcjach? O książkach, które czytam, a które na pewno nie są lekturą szkolną? Czy mam poczekać, aż do komputera podejdzie któreś z rodziców? 8)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Gru 2010, 15:59 
Dołączenie:
Wrzesień 2010
Tak, ale chodzi mi o to, że nastolatek rozmawia z nastolatkiem.

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso