Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 20 Cze 2007, 18:52 
Dołączenie:
Czerwiec 2007
Mam problem. Mam 13 lat i chciałbym spróbować w teen secondlife, ale jest jeden problem, po prostu nie mogę się zarejestrować z tego co przeczytałem, a angielski trochę znam (w końcu ukończyłem 4 poziom callana :-P ) i wydaje mi się że moim problemem jest to, że second life wymaga ode mnie podania operatora telefonu komórkowego. Chętnie bym to zrobił gdyby nie to, że jak rozwijam ich liste to jest pusta. Więc czy ktoś mógłby napisać taki sam poradnik o rejestracji w teen seconlife jaki już jest w wersji dla pełnoletnich.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Cze 2007, 19:55 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Czerwiec 2007
nick w SL: Eugeniusz Gazov
A nie możesz użyć wersji dla pełnoletnich ;) ?? Fajna zabawa

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Cze 2007, 20:51 
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Ja raz probowalem na pelnoletnich i w klubah mowja o rzeczach o kturych gadaja moi rodzice i dziadkowie :-P a poza tym niechce rzeby moi rodzice zobaczyli na moim monitorze gola babke spacerujaca po ulicy :-/ .

Rzeby zarejestrowac sie na teen trzeba wypelnic te wszystkie bzdety WYBRAĆ PAYPAL
zaakceptowac te bzdury jesli wszystko jest spoko przewala cie dalej jak dojdziesz do rejestracji paypal na dole jest przycisk back kliknij go i (chyba) koniec email powinien ci przyjść ALE JA CZEKAM CZEKAM CZEKAM I NIE PRZYCHODZI WJEC Z TYM EMAILEM TO I MI POTRZEBNA POMOC BO MI ZA NIC NIE PRZYCHODZI!!! :evil: :cry: :evil:

Ps: to byl opis na konto darmowe jak ja probowalem.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Cze 2007, 00:06 
Dołączenie:
Czerwiec 2007
Też nie dostaje maila a bym pogral na teen. w doroslym za rozjezdzanie ludzi rowerkiem mnie juz pobanowali w fajnych miejscach wiec musze zmienic lokacje :mrgreen:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Cze 2007, 05:10 
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Więc jak ktoś wie co zrobić rzeby w Teen email aktywujący przyszedł albo rzeby ominąć emaila ale rzeby działało to proszę powiedziec.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Cze 2007, 12:22 
Dołączenie:
Czerwiec 2007
Musicie podczas rejestracji podac date tak aby wychodzilo 18 lat i wtedy rejestracja jest calkiem inna;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Cze 2007, 14:16 
Dołączenie:
Kwiecień 2007
ale chodzi o TEEN SL a nie SL!
TEEN SL jest dla niepełnoletnich!
Wjęc proszę o odpowiedz w ktorej bedzie napisane co zrobic rzeby przyszedl email aktywujacy na TEEN rzeby dalo sie zalogowac.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Lip 2007, 11:37 
Dołączenie:
Lipiec 2007
Witam!
Ściągnąłem sobie Second LIfe ze strony Teen Second Life. Następnie zainstalowałem. Teraz chcę się zarejestrować. Czy mam to zrobić przez program czy przez stronę Teen? Jakby co chcę grać na Teen. Z góry dziękuję.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Lip 2007, 11:57 
Dołączenie:
Maj 2007
rejestracja na teen jest raczej nie mozliwa

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Lip 2007, 12:46 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
???
Jest możliwe, czego dowodem może być liczba grających w Teen 8-)
Trzeba wypełnić wszystkie pola, niestety niezbędne jest podanie nr karty kredytowej (teoretycznie jest możliwość podania nr telefonu, ale Lindenowie jeszcze nie wiedzą, że w Polsce są komórki)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Lip 2007, 13:25 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Lipiec 2007
no taaa a jak dasz zeby pominac podawanie karty to wyskakuje komunikat ze zostales zarejestrowany i ze zostal wyslany e-mail aktywujacy ( ktory i tak raczej nie dochodzi :P )

PS. Madeline Ty wiesz o co chodzi ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Lip 2007, 13:44 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Oj wiem, wypróbowałam to na własnej skórze (i danych mojego dziecka :lol: ).
Ale wiem też, że komuś z tego forum udało się zarejestrować na teen... no i zawsze można wykorzystać sposób podany przez Jacka (karta płatnicza pre-paid).

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Lip 2007, 15:49 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
w ramach experymentu staralem sie zarejestrowac na Teen, przekierowalo mnie na stone PAYPAL, podalem prawdziwe dane, umowa z Linden LABs zostala zawarta wg Paypall, pojawilo sie okienko, ktore Madelaine zamiescila i ...... mail potwerdzajacy nie doszedl do dzis:)
Czy jest wsrod nas ktokolwiek, kto widzial na wlasne oczy Teen?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Lip 2007, 18:42 
Dołączenie:
Lipiec 2007
Chodziło mi czy rejestrować się przez ściągniętego klienta gry, czy przez formularz na stronie teen. Jaka jest odpowiedź?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Lip 2007, 18:51 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
najpierw przez strone, gdy masz juz zweyfikowane imie i nazwisko avatara plus haslo, logojesz sie przez klienta.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Lip 2007, 19:28 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Jacek napisał(a):
w ramach experymentu staralem sie zarejestrowac na Teen, przekierowalo mnie na stone PAYPAL, podalem prawdziwe dane, umowa z Linden LABs zostala zawarta wg Paypall, pojawilo sie okienko, ktore Madelaine zamiescila i ...... mail potwerdzajacy nie doszedl do dzis:)
Czy jest wsrod nas ktokolwiek, kto widzial na wlasne oczy Teen?

Czy na Paypal masz aktywowaną kartę?... Ja nie mam.

Myślę nad tym od kilku dni (czekając na mail potwierdzający z teen ;-)), żeby wystosować pismo do Lindenów, nie jako zwykły użytkownik, ale polska społeczność SL (skupiona wokół tego forum) z prośbą o pomoc w rozwiązaniu problemu. Wystarczy, żeby pojawiła się możliwość podania nr telefonu...
W tej chwili osoby poniżej 18 roku życia rejestrują się w SL "nielegalnie", bo nie mają innej możliwości.
Co Wy na to?
Ja na napisanie takiego listu za słabo znam angielski. Mogę sobie pogadać w SL, pism urzędowych nie stworzę ;-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Lip 2007, 19:32 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
jak najbardziej jestem za! znajac przemyslnosc naszych mlodszych kolegow pewnie podadza numer telefonu kolegi o nizszym glosie, ale co tam, zawsze bedzie jakis postep

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Lip 2007, 19:38 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Zaskoczyłeś mnie. Lindenowie dzwonią na podany nr?... No to tym bardziej żałuję, że nie mogłam go podać, szalenie jestem ciekawa jak wyglądałaby taka rozmowa :-)

Czy ktoś podejmie się napisania po angielsku listu w sprawie rejestracji na Teen?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Lip 2007, 20:01 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Lipiec 2007
Hm, ale to chyba logiczne, że dzwonią, bo inaczej po co by im był ten numer? I to by wyjaśniało, dlaczego z Polski na numer telefonu zarejestrować się nie da - za duże koszty takich rozmów + mętne tłumaczenia "rodzice nie mówią po angielsku".
Podanie numeru karty ma być potwierdzeniem zgody rodziców.

Można jeszcze skorzystać z Office Hours i porozmawiać z którymś z Lindenów, najbliższe dyżury są we wtorek.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Lip 2007, 20:54 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Madelaine - moge przetlumaczyc, napiszesz text po polsku?. Nie wierze w powodzenie, ale sprobowac mozna.
Jutylda zadzwonisz do nich?
Moze byc smiesznie jak zacznie sie akcja:)
a jak nic to nie da to mozemy wpasc do nich z wizyta calym forum - ACTION DIRECT:)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Lip 2007, 21:56 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Lipiec 2007
Office Hours to dyżury Lindenów w SL, zamiast telefonować wystarczy się teleportować :)
Tu jest rozpiska:
http://www.google.com/calendar/embed?sr ... 2F20070801
Pod linkami są slurl'e do biur poszczególnych osób.

Jacek, a jak długo czekasz na tego maila? I co właściwie znaczy: "podałem prawdziwe dane" - masz poniżej osiemnastki? ;)
Madeleine nie można im podać jako przykładu, bo nie podała numeru karty.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Lip 2007, 22:05 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Nie wiemy, czy Jacek podał ne karty - on też wchodził na Paypal.
Swoją drogą czy im chodzi o nr karty kredytowej czy płatniczej?... I czy może być wirtualna?

Nasz ewentualny wniosek ma o tyle sens, że Lindenowie chcą zagęścić sito podczas rejestracji - po aferze z pedofilią... Poza tym mają świadomość, że wielu nieletnich gra w SL, bo trudno sprawdzić prawdziwy wiek gracza.
Powinno im chyba zależeć na tym, żeby umożliwić rejestrację tym, którzy chcą grać w Teen.

Jacek - wstępny szkic zarysu projektu listu do Lindenów napiszę :-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Lip 2007, 22:33 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Lipiec 2007
Podejrzewam, że Lindenowie chcą mieć dupochron w postaci zgody rodziców - czy to telefonicznie, czy to przez podanie numeru karty. Żeby potem nie mieć procesu o narażenie dziecka na kontakt z pedofilem. Była zgoda rodziców, a w regulaminie jest powiedziane jasno, że nie mogą zagwarantować nieobecności dorosłych w TSL.

Wiadomo, jak narwani są Amerykanie, jeśli chodzi o pozywanie kogokolwiek o cokolwiek, i jakich odszkodowań żądają, więc wcale się Lindenom nie dziwię.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Lip 2007, 22:38 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Wcale się Lindenom nie dziwię. I jestem za tępieniem dzieci w SL. Dlatego chciałabym, żeby była realna możliwość używania Teen :-/

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Lip 2007, 22:42 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Morrigan Polanski
Zgadzam się z Wami w całej rozciągłości. Mogę pomóc w tłumaczeniu.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Lip 2007, 23:17 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Lipiec 2007
no wiadomo ze dzieciaki czasami chca sie wykazac i wyskakuja ponad wszystkich i im to nie wychodzi a przy okazji psuja innym gre :P .... ja juz rocznikowo mam 18 ale brakuje kilku miesiecy ;/..... no coz ja moge w ostatecznosci poczekac do 18stki i wtedy zaczac przygode z SL ;).... ale taka akcja pokazalaby ze Polska interesuje sie SL i probuje pomoc w ulepszeniu tego projektu :D:D

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Lip 2007, 10:54 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Lipiec 2007
Madelaine napisał(a):
Dlatego chciałabym, żeby była realna możliwość używania Teen :-/

Jak na razie czekam na odpowiedź Jacka, żeby się przekonać, czy realna możliwość istnieje, czy nie.

Bo jeśli pójdziemy do Lindenów mówiąc "Mamy taki problem, że nastolatki wchodzą na SL, bo tutaj łatwiej wejść niż na TSL", to Lindeni zastosują jedyne logiczne rozwiązanie - wprowadzą konieczność podania numeru karty przy rejestracji na SL. I problem z głowy, żadnych nastolatków w SL.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Lip 2007, 15:53 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Juz wyjasniam moja historie.
"Jacek, a jak długo czekasz na tego maila? I co właściwie znaczy: "podałem prawdziwe dane" - masz poniżej osiemnastki? ;)"
Na mail aktywujacy czekam ponad tydzien- nawet statkiem z Ameryki juz by zdazyli go dowiezc. Jak widze na forum - nie jestem jedny.
Podalem prawdziwe dane paypall, mam tam podpieta karte - wydawalo mi sie, ze logika postu na to wskazywala.
Jedna z moich nielicznych zasad w SL to ze nie rozmawiam na temat swojego RL, wiec niestety nie moge pomoc w dociekaniach na temat mojego wieku:)
Za chwile sprawdze jeszcze raz mozliwosc rejestracji, postaram sie nie dac sie przekierowac na paypall - skoro jakos im karta nie przeszkadzala, gdy brali TIER to nie powinna im przeszkadzac, gdy chce sie zarejestrowac. Jesli sie znowu nie uda - pisze maila jako zatroskany i wk..y rodzic (postaram sie nie zagladac do slownika wulgaryzmow, ktory kusi mnie okladka). Potem mozemy poprawic petycja.
Co do dzieci w SL - nie jestem az takim przeciwnikiem. Jesli chodzi o psucie umyslow SL to fraszka w porownaniu z RL:) Wlaczylem ostatnio TV o 21 i to co tam sie dzialo ech.... Powiedzmy sobie szczerze, nie chcemy dzieci bo nam przeszkadzaja - jak to dzieci. Co nie zmienia faktu, ze wole, zeby byly w TSL:-)
Dopisane po 5 minutach:
Poszlo - dokonalem rejestracji. Od paypal nie ma ucieczki, ciekawe dlaczego? Wszystko zakonczone - pojawil sie dobrze nam znany napis:
Your account HAS been successfully created, but an error occured processing your PayPal info-- so we were not able to upgrade your account or award you free Linden Dollars.

Potwierdzenia nba razie nie ma. Dam im czas do wieczora. Potem pisze maila.
godz. 22.08. Maila nie ma. Przykro mi bardzo Panowie i Panie z Linden Labs, nie mowcie, ze nie dalem wam szansy. Walke uwazam za rozpoczeta. Pisze maila.

Ostatnio edytowany przez Jacek, 22 Lip 2007, 22:11, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Lip 2007, 18:14 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Lipiec 2007
no i bardzo dobrze a nie beda leciec z ludzmi w hu** :P

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Lip 2007, 21:38 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Jacek napisał(a):
Podalem prawdziwe dane paypall, mam tam podpieta karte - wydawalo mi sie, ze logika postu na to wskazywala.

Z mojego punktu widzenia nie wskazywała - ja też podałam Paypal, ale nie mam tam podanej karty.
Jak widać po historii naszych rejestracji nie ma to zresztą znaczenia :-/
Jacek napisał(a):
Co do dzieci w SL - nie jestem az takim przeciwnikiem. Jesli chodzi o psucie umyslow SL to fraszka w porownaniu z RL:) Wlaczylem ostatnio TV o 21 i to co tam sie dzialo ech.... Powiedzmy sobie szczerze, nie chcemy dzieci bo nam przeszkadzaja - jak to dzieci. Co nie zmienia faktu, ze wole, zeby byly w TSL:-)

Tak, rzeczywiście, dzieci w SL po prostu mi przeszkadzają. Jakoś nie mam cierpliwości. Nie ten sposób postrzegania świata, nie to myślenie, nie ta ortografia :mrgreen:

Jacek napisał(a):
Poszlo - dokonalem rejestracji. Od paypal nie ma ucieczki, ciekawe dlaczego? Wszystko zakonczone - pojawil sie dobrze nam znany napis

Bo tam jest chyba wybór ograniczony tylko do nr telefonu (niedostępnego dla nas) albo Paypal.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Lip 2007, 00:07 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Lipiec 2007
Jacek napisał(a):
Na mail aktywujacy czekam ponad tydzien- nawet statkiem z Ameryki juz by zdazyli go dowiezc. Jak widze na forum - nie jestem jedny.

Odniosłam niejasne wrażenie, że jako jedyny z rejestrujących się podałeś im numer karty (pośrednio)... ale może coś przegapiłam.

Cytuj:
Przykro mi bardzo Panowie i Panie z Linden Labs, nie mowcie, ze nie dalem wam szansy. Walke uwazam za rozpoczeta.

Skąd wiadomo, że problem leży po stronie Linden, a nie Paypala?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Lip 2007, 00:07 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Lipiec 2007
no to niech ludze z Linden Lab sie teraz troszke pomecza jesli popelnili blad przez ktory nie da sie rejestrowac na TSL :P

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Lip 2007, 00:22 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Pay Pal - (wg Pay Pala) wywiazal sie z zadania, tzn podpisal z Lindenami umowe po aktywacji konta. Wyplacanie i wplacanie pieniedzy przez PayPal tez idzie jako tako z SL. Czekajmy wiec na odpowiedz.
Ciagle mnie dziwi jedno - dlaczego do przejscia na premium sa mozliwe 2 opcje - paypal i karta, a w TSL nie? Ale to trzymam jako argument w kolejnym mailu.
Na razie cisza....

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Lip 2007, 18:30 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Lipiec 2007
A jednak moje podejrzenia były niesłuszne - tu nie chodzi o zgodę rodziców, oni nie rozmawiają przez telefon, tylko wysyłają SMS-a. Im więcej czytam, tym mniej z tego wszystkiego rozumiem 0_o

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Lip 2007, 21:18 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Jutylda - ciekawe to co piszesz. Gdzie znalazlas info o SMSie? Przeciez to juz zupelnie bez sensu! Komorki maja dzieci w zlobkach - co to ma byc za weryfikacja? Nie mowiac o tym, ze w wielu krajach karty kredytowe wydaje sie mlodziezy w duzo wczesniejszym wieku niz 18 lat. Przez Paypal tego nie zweryfikuja, przez karte moze by mogli?
Odpowiedz do mnie nie dotarla. Pisze wiec zaraz nastepnego maila - tym razem chyba jednak siegne po slownik slangu i wulgaryzmow.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Lip 2007, 22:10 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Lipiec 2007
Info o SMSach w Terms of Service, punkt 2.4
I w Wikipedii

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Lip 2007, 11:53 
Dołączenie:
Lipiec 2007
Niestety też utknęłam i nie umiem sobie poradzić :(
przede wsyzstkim zacznę od tego, ze jestem kompletnym żółtodziobem, ale, wiadomo, od czegoś trzeba zacząć. Ponieważ nie mam jeszcze 18 lat, chciałam stworzyć konto na Teen Second Life. Jak już wcześniej wspomniała Hevelia Decosta chyba zmieniły się zasady przystępowania do SL, gdyż też miałam tą samą przygodę. I to samo, co powtarza większość forumowiczów: rejestracja kończy się przeniesieniem na stronę główną, bez utworzonego konta. Ale po którejśtam próbie z kolei moje imię zostało zajęte, co chyba oznacza, że konto jest utworzone. Ale ciągle nie chce mnie zalogować. Nie wpisywałam żadnego numeru konta (zwykłe lenistwo - nie chciało mi się tworzyć konta na PayPal). I w sumie nie wiem, próbowałam już kilka razy i było tak, że przechodziłam pierwszy proces rejestracji, przenosiło mnie na stronę z wyborem Community, ale wybierałam "Skip this step", potem kolejny etap z podawaniem prawdziwych danych i znowu przeniesienie na główną stronę. Potem było bez tego ostatniego, czyli z "Skip this step" przenosiło mnie na 1-szy etap rejestracji (??). Potem próbowałam wybrać jakieś Community, a tam w tej krainie powtórka z pierwszego etapu (ale ze znaczkiem danego Community), wpisuję, i konto jest już zajęte. Teraz mam to samo już na samym początku, czyli już w 1-zym etapie piszą, że konto jest zajęte. Czytałam to forum, porady dla początkujących, ale nadal nic nie rozumiem i nie umiem poradzić sobie ze swoim problemem...
Może ktoś mi pomóci powiedzieć o co chodzi?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Lip 2007, 12:38 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Mówiąc w skrócie:
żeby założyć konto na Teen musisz mieć zgodę rodziców. Lindenowie wymyślili, że autoryzować konto można na dwa sposoby - albo podając nr karty kredytowej, albo nr telefonu komórkowego.
Wychodzi jednak na to, że żaden z tych sposobów nie działa, jeżeli zakładasz konto SL w Polsce. Naszych operatorów komórkowych nie ma w spisie, a a rejestracja przez Paypal (czyli pośrednio nr karty) też się nie udaje.

Póki co Jacek zaczął korespondencję z Lindenami z pozycji wkurzonego rodzica ;-), później ewentualnie przystąpimy do działań grupowych.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Lip 2007, 19:28 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Lipiec 2007
Byłam na Office Hours. Dużo mnie to nauczyło. Pokory.
Powinnam mieć takiego niewolnika, który chodzi za mną i szepce mi do ucha "You are just a noob".

Spotkanie wyglądało tak, że było tam kilku Lindenów, którzy przerzucali się numerkami bug'ów i zastanawiali się, jak to rozwiązać, który problem jest najpilniejszy, a który może poczekać, kto może napisać patcha.
Nierozwiązanych bugów są setki.

Przebijam się przez:
http://wiki.secondlife.com/wiki/Bug_Reporting_101
http://wiki.secondlife.com/wiki/Issue_tracker
http://jira.secondlife.com

JIRA to odpowiednie narzędzie do zgłoszenia bugu z Paypalem, jeśli dużo osób zagłosuje na to issue, wtedy na pewno wezmą go pod rozwagę.
Możliwe też, że już był wcześniej zgłoszony - ale tego nie umiem powiedzieć, mózg mi się przegrzał od nadmiaru informacji i nie przyswajam.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Lip 2007, 20:05 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Brawo Jutylda! Bugi sa, wiemy wszyscy - ale czy nie mogliby zatrudnic normalnej pani sekretarki. ktora przyjmuje pisma przy kawi i paczku a przerwie uklada pasjansa na komputerze? Mam nieodparte wrazenie, ze oni po prostu nas lekko zlewaja. Jutro napisze kolejny mail. Powiem, ze moim zdaniem sami sklaniaja dzieci do grania w Second Life co mi lekko zakrawa na pedofilie, wspone delikatnie o mozliwosci rozwiazania sprawy na drodze sadowej:-) to Amerykanie, procesu boja sie jak ognia, moze to pomoze?
mam nadzieje, ze odstapicie mi krzeselko do kampu gdy mi zablokuja konto?;)
A moze ja zle pisze? czy znacie jakis inny mail do LInden Labs poza tym:
contact@lindenlab.com ?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Lip 2007, 21:03 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Lipiec 2007
Jacek, naprawdę zrobiłoby ci lepiej, gdyby paniusia kliknęła w standardową odpowiedź "Dziękujemy za sugestie, zajmiemy się tym", w domyśle "in the next millenium"?

Mam wrażenie, że w tym momencie możemy niebezpiecznie zbliżyć się do poziomu nooba wykrzykującego "Dajcie mi pracę w Second Life, ale już, bo inaczej was zaraportuję!".
Lindeni stworzyli narzędzie do reportowania bugów - korzystajmy.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Lip 2007, 21:50 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Nie ukrywam, ze nawet standartowa odpowiedz poprawila by mi samopoczucie. Staram sie byc czlowieiem myslacym logicznie. Jesli ktos podaje mail kontaktowy to pewnie po to, zeby sie z nim kontaktowac. Zakladam wiec, ze maile powinny byc czytane - zwlaszcza o ile problem dotyczy swego rodzaju zakupu produktu jakim jest TSL i do tego zwiazany jest z calym krajem, bo nie znam nikogo komu udalo sie zarejestrowac na TLS. Mysle, ze nie kupilbym domu od dewelopera, w ktorego biurze nikt nie odbiera telefonow przez cale dnie - tutaj jest podobnie.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Lip 2007, 21:59 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Tym bardziej, że "nasz" problem nie dotyczy błędów w grze, ale problemów z jej używaniem...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Lip 2007, 22:02 
Dołączenie:
Maj 2007
a nie lepiej napisac, zalozcie mi konto i podac nazwe i hasla itp. :D

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Lip 2007, 22:30 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Lipiec 2007
Jacek, może masz rację. Ja nadal przeżywam traumę po tym spotkaniu. (I widziałam Torleya! Łiiii! /me cieszy się jak kto głupi).

Madelaine, problemy z Paypalem są na liście bugów w JIRA. Jak wcześniej wspomniał Jacek, problem nie leży po stronie Paypala, tylko po stronie Linden Lab, czyli jest to bug.

sebag67 - :D

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 26 Lip 2007, 01:02 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
jutylda napisał(a):
Madelaine, problemy z Paypalem są na liście bugów w JIRA. Jak wcześniej wspomniał Jacek, problem nie leży po stronie Paypala, tylko po stronie Linden Lab, czyli jest to bug.

Nie chodzi mi o Paypal - przecież są dwie opcje do wyboru, drugą jest nr telefonu. I to też nie działa.
I niech oni to sobie uznają za bug, ja wiem swoje :-P Czym innym jest problem z działaniem gry, a czym innym niemożność zagrania w nią. Na mój - zdecydowanie babski - rozum inny dział odpowiada za to, że gra się wiesza, a inny za to, żeby podczas rejestracji uznawano operatorów komórkowych z Polski.
Może mi się wydaje, ale dla nich to chyba niestety Poland-Holland :-/ (i nie będę rozwijać tego skrótu myślowego)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 26 Lip 2007, 07:42 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Lipiec 2007
Madelaine, mamy trzy problemy:

1. Paypal nie działa, a powinien. Bug, do zaraportowania

2. Można się rejestrować tylko na podstawie Paypala, a nie telefonu komórkowego czy karty kredytowej.
To nie jest bug, to jest wybór Lindenów. Nie sądzę, żeby zrobili to ze złośliwości, jako kaprys albo przez pomyłkę, musi być jakiś powód. Nie chodzi o zgodę rodziców ani o weryfikację wieku, więc o co? Mam kolejną hipotezę:
Może chodzić o możliwość uzyskania danych osobowych użytkownika w razie procesu sądowego. Tak jak w sprawie Serpentine Stroker versus Volkov Cattaneo
http://www.secondlifeinsider.com/2007/0 ... -john-doe/
http://www.secondlifeinsider.com/2007/0 ... -identity/
Paypal podlega prawu USA, więc w razie nakazu sądowego musi ujawnić dane osobowe. Polski bank czy operator - nie podlega.
Jeśli głupio myślę, poprawcie mnie.

3. Lindeni nie odbierają e-maili. Nie mam pojęcia, jak to zgłosić, skoro nie odbierają emaili, dzwonić do nich nie będę :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 26 Lip 2007, 09:11 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
skoro juz zeszlismy na spory jezykoznawcze, jak dla mnie nie jest to zaden bug i mysle ze Wikipiedia podziela moje zdanie.
http://en.wikipedia.org/wiki/Computer_bug
Nie mozna mowic o bledzie w dzialaniu programu, jesli programu nie da sie uruchomic - na strone tez nie moge sie zalogowac. To troche taj jakby producent zrobil pudelko do gry, ktorego nie da sie otworzyc i nazwal to bugiem. Ale to akurat nie jest najwazniejsze.

Paypal ma siedzibe w Luxemburgu i podlega tamtejszemu prawu, wiec wersja o weryfikacji odpada, wiec weerja o weryfikacji na drodze sadowej odpada. Dlaczego nie mozna podac danych z karty kredytowej - gdzie informacje uzytkowniku mieliby na tacy?! Weryfikacja przez telefon... a karty pre-paid? Kazdy moze sobie kupic bez podania danych - nawet 5 latek o niskim glosie. Co to ma byc za weryfikacja?! Przykro przyznac - nic z tego nie rozumiem.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 26 Lip 2007, 09:35 
Dołączenie:
Maj 2007
nie tylko polacy maja problem z rejestracja na teen
szukajac jakijs ciekawych grup natknelem sie na jakas Global Kids costam :D
i tam bylo w opisie dla dzieci ktore nie mogly sie zapisac na teen :D

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 26 Lip 2007, 10:54 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Lipiec 2007
Jacek napisał(a):
skoro juz zeszlismy na spory jezykoznawcze, jak dla mnie nie jest to zaden bug

Ściśle rzecz biorąc pewnie masz rację, to nie jest bug, mówiłam to w sensie kategorii jaką problemy z Paypalem otrzymują w JIRA.

Cytuj:
Nie mozna mowic o bledzie w dzialaniu programu, jesli programu nie da sie uruchomic

Dlaczego? Program powinien się uruchomić, gdy zrobię to i to, ale się nie uruchamia - czyli jest błąd w programie.
Zresztą to nie ma żadnego znaczenia dla rozwiązania problemu, czy nazwiemy to bugiem czy nie bugiem.

Cytuj:
Paypal ma siedzibe w Luxemburgu i podlega tamtejszemu prawu

Teraz widzę: Paypal (Europe) ma siedzibę w Luxemburgu, a Paypal Inc. w Kaliforni. Jaka jest relacja między tymi dwoma? Czy jedna jakoś podlega drugiej, czy są osobne?

Cytuj:
Dlaczego nie mozna podac danych z karty kredytowej - gdzie informacje uzytkowniku mieliby na tacy?!

To znaczy, że musisz wtedy podać pełne dane, nie tylko numer karty?

Cytuj:
Weryfikacja przez telefon... a karty pre-paid? Kazdy moze sobie kupic bez podania danych - nawet 5 latek o niskim glosie.

Telefonów prepaid używali terroryści, dlatego w wielu krajach wprowadzono obowiązek rejestracji również dla użytkowników prepaid.

sebag67, możesz odszukać tę stronę?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 26 Lip 2007, 12:53 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
jutylda napisał(a):
Można się rejestrować tylko na podstawie Paypala, a nie telefonu komórkowego czy karty kredytowej.

Podczas rejestracji na teen trafia się na takie coś:
Cytuj:
If this is your first Basic Account, you can use your mobile phone to verify your identity.

Select your country at left to see a list of mobile phone providers. This option is only available for a limited number of countries at this time.

Wychodzi na to, że można podać ne telefonu, ale nie wszędzie.
A potem jeszcze znalazłam (pod znakiem zapytania) takie zdanie:
Cytuj:
During the registration process, you are asked for a Credit Card or PayPal account to confirm your identity.

Czyli nie tylko Paypal?...
Ale może ja głupia jestem ;-)

Podsumowując - żeby zarejestrować się na Teen z Polski, trzeba robić to przez Paypal (i mieć w Paypal podaną kartę kredytową). Ale ten sposób też w praktyce nie działa.
Przez to, że niemożliwa jest rejestracja na Teen, wszyscy młodzi ludzie, chcący grać w Second Life - a chce grać coraz więcej, bo SL jest popularnym tematem w mediach - są zmuszeni do rejestrowania się na Second Life, a więc na starcie łamią regulamin.
Do Lindenów trudno się dostać.
Więc może do FBI? ;-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 27 Lip 2007, 02:55 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
mysle nad tym i sprawa wyglada mi na paragraf 22. Pomyslmy - rejestrujac sie na TSL trzeba podac prawdziwy wiek, tj wiek nastolatka. Przechodzimy na druga chyba plansze - tam podaje sie adres kraj itd ( ciagle nastolatka), Po praej stronie mamy to niesczesne okienko z weryfikacja przez paypal. Czyj pay-pal ja sie pytam? A LL na to odpowida prosto:

Why We Ask For Credit Card or PayPal
During the registration process, you are asked for a Credit Card or PayPal account to confirm your identity.

Zwracam uwage - YOUR IDENTITY! nie YOUR PARENT IDENTITY!
A skad nastolatek mam miec PayPal account?
Podsumowujac - prawdomowny nastolatek albo poda dane rodzica od poczatku i jego konto paypal i nie zagra w TSL bo data urodzenia bedzie niepoprawna. Moze tez podac swoje dane od poczatku nie klamiac - ale wtedy by byc w zgodzie z prawda nie bedzie mogl podac swojego konta paypal, bo go po prostu nie ma!
Tak wiec w TSL nie zagra ani dorosly ani nastolatek - siedza w nim lindeni i dziwia sie dlaczego to tak malo popularna gra:) cbdu

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 27 Lip 2007, 09:20 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Lipiec 2007
Pytałam jednego z mentorów, ale powiedział:
"Mentors are not qualified to talk about billing issues or related things. Do you have a payed account you could request help through the support portal"
Nie wiedział, o co chodzi z kartą kredytową.
Ja mam Basic Account, więc nie mam pojęcia, jak działa support portal.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Sie 2007, 11:58 
Dołączenie:
Sierpień 2007
powiedzcie mi krok po roku jak mam się zarejestrowa na wersji teen i jak mam ściągnąc second life teen? pomocy! :cry:

Majulka, przejrzyj forum przed założeniem kolejnego wątku na ten sam temat. Madelaine

Ostatnio edytowany przez majulka-12, 28 Sie 2007, 12:05, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 30 Sie 2007, 15:38 
Dołączenie:
Sierpień 2007
Jak wchodzę na SL trzeba wypełnić pola: First name, Last name i password. Gdy je wypełniam pisze:
,,Login Failed. Please make super your Caps Lock key is off, and thank you have the correct account name and password. "
Nie wiem co robić... Tym bardziej, że nie znam sie za bardzo na angielskim....
Mam nadzieję, że mi pomożecie
Z góry Thank You

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 30 Sie 2007, 15:44 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Wielki Lindenie, daj cierpliwość...

Zadaję to pytanie drugi raz:
Czy zakończyłaś rejestrację? Wybierałaś avatara i dostałaś mail aktywujący konto?
Polecałam lekturę forum. Nie polega ona na pisaniu w kółko tego samego.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Wrz 2007, 18:47 
Dołączenie:
Wrzesień 2007
"The following must be corrected before continuing:
Please select an SMS Provider for your account.
Your mobile phone number must include your area code and must be exactly ten digits.
You must enter a code to match the new image each time you submit this form. "

<<< co mam zrobic ?? to wyskoczyło gdy wypełniłem wszystkie pola w rejestracji??

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Wrz 2007, 19:14 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Odpowiedź jest wcześniej w tym wątku - rejestrując się z Polski nie można podać nr telefonu, nie ma takiej możliwości. Póki co Lindenowie nie biorą pod uwagę, że w Polsce mamy komórki :-P

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Wrz 2007, 20:38 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
do tego dodam jeszcze wiadomosc - podobnbo mozna zweryfikowac konto poprzez paypal ( ale konto w paypal ma byc autoryzowane (jakos podobnie to sie nazywa). W czasie ostatniego kontaktu z Linden Labs przez Live Chat wspominalem o sprawie. mila pani obiecala przekazac wyzej - ale nei robilbym sobie wiekszych nadziei. Biurokracja wszedzie jest taka sama.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Wrz 2007, 17:01 
Dołączenie:
Sierpień 2007
Ja mam konto na teen ;D udało mi sie bez karty

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Wrz 2007, 17:53 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Brawo evilka! jestes tam jedyna chyba Polka! reprezentuj nas godnie! Powiedz jak to zrobilas? Dostalas mail potwierdzajacy?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Wrz 2007, 18:04 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Lipiec 2007
nick w SL: Krist Whitfield
Hakerka jakaś pewnie :-P
Evilka gratulacje.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Wrz 2007, 09:15 
Dołączenie:
Wrzesień 2007
czym sie rozni wersja TEEN od normalnej?? :P tylko tym, że to poprostu wersja teen??

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Wrz 2007, 09:17 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
podejrzewam tez, ze w TSL nie ma tam paru rzeczy ktore doroslych przestaja juz bawic, a bardzo interesuja dzieciaki - sex, gambling itd:)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Wrz 2007, 13:49 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
nick w SL: Kaldimir Dagger
Cóż, ja nie powiem że należe do tej grupki zwanej "bachory o zachowaniu dzieci neo, biegające na golasa po kasynach" -.- Mnie takie coś załamuje, jako iż należe do wyjątków :-P
No chyba nie powiecie że jestem jak to się zowie "escort, dancer albo hazardowiec" ? Bo ja w SL bawie się w taki sposób : budowanie, nauka języków (szczególnie ;-) ), zabawa w tworzenie ubrań, dekorowanie wnętrz i ta reszta co może mi się w RL przyda... ;-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Wrz 2007, 15:45 
Dołączenie:
Sierpień 2007
Hej wiem ze taki post już był ale tam nie ma odpowiedzi na moje pytanie chciałam się dowiedzieć jak można zarejestrowac się na teen second life i czy to wogóle jest możliwe

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Wrz 2007, 08:58 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2007
nick w SL: Noah Perinal
Napisałaś post w dobrym temacie, ale przeczytaj od poczatku wszystkie posty w tym wątku. Jest duża szansa, że odpowiesz sobie sama na pytanie. Uwierz mi. ;-)

(Nie napisała postu w tym temacie, to ja go tu dokleiłam. Na lekturę ze zrozumieniem raczej bym nie liczyła ;-) Madelaine)

Ostatnio edytowany przez Noah_Perinal, 21 Wrz 2007, 09:53, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 16 Paź 2007, 22:28 
Dołączenie:
Październik 2007
To ja chyba przeoczyłam i sama sobie na pyt. nie odpowiem.
Rejestruję się na teen i kupa. Tzn. czasem wychodzi, ale czy w takim razie jest jakiś Teen klient? Bom go nie znalazła.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 16 Paź 2007, 23:31 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
Wychodzi, ale nie wychodzi. Bo rejestracji Polaków na teen Linden Lab póki co nie przewiduje.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Paź 2007, 11:18 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Lipiec 2007
hmm, skoro mamy Polaków w supporcie, to może ktoś z Premium mógłby im wysłać pytanie, jak to jest?

Wiadomo, że potrzebne jest zweryfikowane konto Paypal, czy coś jeszcze?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Paź 2007, 16:10 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
Mam premium. Mogę spróbować.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Paź 2007, 20:10 
Dołączenie:
Październik 2007
Fajnie by było grać na teen. Gołe dupska na każdym kroku mnie nie bawią... :/

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Paź 2007, 22:53 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
Hmmm... To jakieś mity. Ja np. nie widziałam w SL gołego dupska od dawna. Wszystko zależy od miejsc, w których się przebywa.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Paź 2007, 14:50 
Dołączenie:
Październik 2007
Ja niestety na każdym kroku. Gdzie tylko nie pójdę szukać jakiegoś sprzętu, a raczej ubrania, to oprócz odzieży są też tegesy...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Paź 2007, 18:46 
Dołączenie:
Marzec 2007
nick w SL: mormir slade
ArcadiaW---> ja widzialem tylko kilka razy. i to na rurce :)
ale to tylko przez przypadek :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Paź 2007, 21:45 
Dołączenie:
Październik 2007
witam
A więc przedstawiam swój problem:

wszedłem na strone second life (normal nie teen) i klinkałem na rejestracje. Podałem imie, wybrałem nazwisko, wpisałem date urodzenia (jestem z '92) i email. Przeniosło mnie na następną stronę gdzie trzeba było pdac adres właściwy itp... Wybrałem kraj, płeć, podałem hasło, wybrałem basic account i to chyba wszystko co wpisałem. Danych dotyczących fona czy karty nie podałem, bo karty nie posiadam (a tym bardziej paypala) a w kwestii fona to nic nie dało sie wybrac wiec tego tez nie wpisywałem. Kliknąłem na submit(czy tam next, nieważne) i wyrzuciło mnie na strone główną. Sprawdziłem email, pusto. Gdy chcę się zalogowac to podaje imie, nazwisko, hasło i też nic. A przy rejestracj (juz póxniej probowałem) to pokazuje mi, że te nazwisko z tym imieniem jest juz zajete (przeze mnie). Tak więc moje pytania wyglądają tak:
- czy dostane tego maila aby móc się zarejestrować do końca?
- czy można niepodając karty ani innych tego typu własnych danych zarejestrowqać się na TSL?
- czy takie same problemy są na normalnym SL, oraz czy podanie urodzin, dających mi 18+ będzie czyms złym ( za co mogli by mnie ganiać póxniej itp.)?

Pozdrawiam andre_wj ;-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 26 Paź 2007, 07:10 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
Ehh... normal SL jest +18! Nie da rady wejść jeśli wpiszesz rocznik 1992 ;-). Zresztą jak nie jesteś pewien do dołączenia do SL (Różne niespodzianki czychają) to zostaw to w spokoju. A za false info mogą naskarżyć ludzie z poza Polski, bo oni dostają za to takie ''reward'y''. I wtedy ban i kupa ;-). Dlatego bądź z polakami!

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 26 Paź 2007, 09:10 
Dołączenie:
Październik 2007
no tak, ale to w końcu jak mam się zarejestrować jak mnie przenosi z tej strony z wpisywaniem hasła do konta na strone gł? A rejestracja na normalnym mnie nie interesuje, bo nie chciałbym byc zbanowany... Tak więc co mam zrobić żeby zacząć grać (nie mając karty płatniczej i bez podawania adresu zamieszkania itp...- jednak nie chce obcym podawać moich danych)? :?:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 26 Paź 2007, 16:36 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
Cóż. Nie pograsz? :-P Nie wiem jak to jest, bo nie mogłem się nigdy registrnąć na teen.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 26 Paź 2007, 16:40 
Dołączenie:
Wrzesień 2007
nick w SL: Justine Matfield
Słuchajcie !
no to powiedzcie czy można w końcu zarejestrowac sie na teen czy nie?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 26 Paź 2007, 16:41 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
Póki co LL nie przewiduje rejestracji na SL Teen. Pewnie nie wiedzą że już mamy komputery ;-) .

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 26 Paź 2007, 18:03 
Dołączenie:
Październik 2007
aha. Tak więc zostają mi jeszcze 2 pytania:
- czy jeśli sie zarejestruje na normalu to moga mi coś zrobić (przekombinowane dane)?
- czy na normalnym nie trzeba podawac karty ani fona?
Pozdawiam ;-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 26 Paź 2007, 18:58 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2007
Powiem tak, nie trzeba mieć karty kredytowej ani innego czegoś, by móc zarejestrować się na normalnym SL. Dotyczy to konta basic. A co ty zrobisz, co wpiszesz, to już ty za to odpowiadasz... :mrgreen:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 29 Gru 2007, 23:31 
Dołączenie:
Grudzień 2007
nick w SL: Gosiaczekk
"We were unable to verify your email address. Please enter a valid email address."

To jest napisane pod napisanym emailem podczas rejestracji, o co chodzi?:P

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 30 Gru 2007, 00:30 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
mimo wszystko radze wpisywac poprawne dane.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 10 Sty 2008, 14:10 
Dołączenie:
Styczeń 2008
1 - Czy jak podajesz nr konta lub karty kredyt. to oni Ci na pewno nic nie zabierają?
2 - Jak sie podaje dane (prawdziwe imię itp.) to trzeba podać rodzica czy swoje?
3 - Gdzie trzeba podać nr karty PayPal lub kredyt.?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 10 Sty 2008, 15:31 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
nick w SL: Krzysztof Aeon
2. No przecież, że swoje. To ty zakładasz konto.
3. Ostatni etap rejestracji - gdy podajesz dane osobiste itd. itp.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 11 Sty 2008, 00:25 
Dołączenie:
Sierpień 2007
nick w SL: Michal Gontineac
hmmm przy podawaniu nr karty jest mozliwe ze pobiora ci pewna oplate w zwiazku z tym ze musza sprawdzic czy taka karta wogole istnieje.... np u mnie jak podawalem nr karty platniczej inteligo pobrali mi z konta 1zl ( sl: jeden zlotych)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 11 Sty 2008, 07:19 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
Robią tak też w PayPAL. Ale zwracają po weryfikacji. W SL nie pobierają ŻADNYCH opłat z karty przy podawaniu danych.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 11 Sty 2008, 17:40 
Dołączenie:
Styczeń 2008
mkay napisał(a):
hmmm przy podawaniu nr karty jest mozliwe ze pobiora ci pewna oplate w zwiazku z tym ze musza sprawdzic czy taka karta wogole istnieje.... np u mnie jak podawalem nr karty platniczej inteligo pobrali mi z konta 1zl ( sl: jeden zlotych)

Ale zawsze pobieraja 1 zl? i zwrocili Ci?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 11 Sty 2008, 20:01 
Dołączenie:
Sierpień 2007
nick w SL: Michal Gontineac
nie pamietam czy mi zwrocili... bank pobral 1 zl przy rejestracji karty i tyle... pozniej przy pobieraniu oplat miesiecznych juz dodatkowych oplat nie bylo...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Lut 2008, 21:29 
Dołączenie:
Luty 2008
Witam.Przeczytałam cały temat i mam pytanie:czy w końcu udało się zarejestrować na TSL?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Lut 2008, 07:09 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
Jeśli rodzice nie mają PayPala z aktywną kartą, to nie da się.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Lut 2008, 07:22 
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Podobno ktoś z tego forum dał numer swojej karty ale i tak nie dostał emaila, a ja czekam już od wakacji :-(. I sie pytam bo na początku tego tematu parę miesięcy temu już o tym mówiono, że wyślą jakąś petycję czy coś tam. Czy nie dostaliście jeszcze przez te parę miesięcy odpowiedzi czy w ogóle nie wysłaliście???

PS: ALE Z LINENÓW CHAMY :-x

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Lut 2008, 07:42 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2007
A napisałeś do nich o swoim problemie ? Tickety można pisać już po polsku i odpowiedź też będzie w języku polskim. 8-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Lut 2008, 07:55 
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Na jakiego maila pisać po naszemu? I sie pytam czy ktoś z tego forum gra na Teen?

Edit: CZY KTOŚ GRA NA TEEN??? JEŻELI TAK TO PROSZĘ NAPISAĆ JAK TO ZROBIŁ

[ Dodano: 2008-02-23, 19:39 ]

Czy Komuś się udało już zarejestrować na Teen i zalogować się do gry? Jeśli tak to proszę napisać jak to zrobił. Jeśli nie to co z tą petycją, o której pisaliście rok temu?

TO DLA MNIE BARDZO WAŻNE

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 16 Mar 2008, 20:43 
Dołączenie:
Marzec 2008
Też bym chciała wiedzieć czy można sie logować w teen bez problemów. Oraz czy da sie zarejerstrowac nie podając numeru karty tylko jakoś inaczej?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Mar 2008, 07:08 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
@kuba: Jeśli szukasz kogoś, kto zalogował się do gry, to szukasz w złym miejscu. A poza tym ktoś na tym forum jest zarejestrowany na TSL.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 27 Mar 2008, 13:47 
Dołączenie:
Marzec 2008
piotrekn napisał(a):
@kuba: Jeśli szukasz kogoś, kto zalogował się do gry, to szukasz w złym miejscu. A poza tym ktoś na tym forum jest zarejestrowany na TSL.

Witam! :mrgreen: to gdzie mam szukac? i jesli jest kos taki to kto? Bardzo mi zalezy na zalogowaniu sie w TSL lecz niamam PayPal co mam zrobic zeby sie tam zarejestrowac? Wogule jest to wykonalne jesli niemam sie PayPal???:>

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 27 Mar 2008, 17:12 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
Nie, i nie jest to warte zachodu. Poczekaj parę lat albo nic absolutnie nie inwestuj w avatara. I tak wszystko stracisz w dniu 18. urodzin.

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso