Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 27 Paź 2011, 19:32 
Dołączenie:
Październik 2011
Witam. mam ptakie pytanie gdzie mozna zostawic przedmiot ktory chce sprzedac nie posiadajac wlasnej ziemi tak zeby nie wrocil do mojego inventory? Zostawiale mna jednym sandboxie to za kazdym razem wracal jako zgubiony/odnaleziony. Nie stac mnie na wlasna ziemie, musze jakos na nia zarobic... Z gory dziekuje za odpowiedzi.

PS. Czy to prawda ze ludzie przebywajacy na moim terenie(ziemi) nabiajaja mi lindeny?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 27 Paź 2011, 20:47 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Cytuj:
Witam. mam ptakie pytanie gdzie mozna zostawic przedmiot ktory chce sprzedac nie posiadajac wlasnej ziemi tak zeby nie wrocil do mojego inventory?

Nigdzie. Wlasnie po to wykupuje sie lub wynajmuje ziemie zeby stawiac na niej sklepy i sprzedawac swoje przedmioty. Mozesz oczywiscie poprosic kogos kto ma juz ziemi - moze pozwoli ci zostawic u siebie ten obiekt, jesli ma on malo primow.?
Chyba, ze masz na mysle box do Marketplace? On ma tylko jeden prim, i wiele osob pozwoli ci polozyc go na swojej dzialce. Na przyklad ja.
Cytuj:
Czy to prawda ze ludzie przebywajacy na moim terenie(ziemi) nabiajaja mi lindeny?

Nieprawda. LS trzeba zarobic albo kupic. Nikt ci ich nie nabije.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 27 Paź 2011, 21:08 
Dołączenie:
Październik 2011
A czy jak kupie kawaek ziemi bede musial placic czynsz? na stronie SL widzialem tylko landy do kupienia nie znalazlem wynajmu. A co z tymi ktorzy nie maja sklepow tylko restauracje jak oni zarabiaja?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 27 Paź 2011, 21:40 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Jeżeli kupisz ziemię (lub ją wynajmujesz), musisz płacić Tier (odpowiednik czynszu). A tutaj trudno stwierdzić, ile on wynosi, bo to właściciel ziemi sam go ustala i zazwyczaj jest to cena tygodniowa (z zastrzeżeniem, że np. na 6 tygodni można min. wynająć). Przy okazji warto wziąć pod uwagę, że czasem ktoś napisze, że Tier miesięczny, czyli Tier na 28 dni (czyli 4 tygodnie, a tydzień ma 7 dni). Ale najczęściej cena tygodniowa jest podana.

Zatem tak, trzeba go płacić.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 27 Paź 2011, 23:07 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Niewazne czy ziemie kupisz czy wynajmiesz - czynsz trzeba placic zawsze. W duzym przyblizeniu wynosi on 1,5 LS za 1 metr kwadratowy.
Inna - i chyba w twoim wypadku lepsza - opcja, jest wynajem sklepu. Wynajmujesz lokal w markecie, dostajesz grupe i mozesz wystawiac swoje towary majac juz zapewniony ruch.
Zobacz ten wpis - viewtopic.php?f=9&t=876

Na restauracji i klubie raczej zarobic jest ciezko. To hobby.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Paź 2011, 09:13 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Jacek napisał(a):
Cytuj:
Czy to prawda ze ludzie przebywajacy na moim terenie(ziemi) nabiajaja mi lindeny?

Nieprawda. LS trzeba zarobic albo kupic. Nikt ci ich nie nabije.

Zależy jak na to patrzeć ;)
Ludzie przebywający na działce generują traffic, co przekłada się na lepszą pozycję w wyszukiwarce, co może oznaczać większą liczbę odwiedzin, co zwiększa szansę na zyski w sklepie ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Paź 2011, 12:47 
Dołączenie:
Październik 2011
Ktos tam mowil ze moge u niego wynajac miejsce. To bylbym chetny. A co z tymi restauracjami? Jak na nich zarabiac?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Paź 2011, 13:21 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2009
nick w SL: Adamus Inglewood
Salever Resident napisał(a):
A co z tymi restauracjami? Jak na nich zarabiac?

Jacek napisał(a):
Na restauracji i klubie raczej zarobic jest ciezko. To hobby.

Czytać i myśleć. Bardzo trudno zarobić na własnym klubie, najczęściej jest to studnia w którą trzeba wrzucać i wrzucać i wrzucać kasę :) Dlatego ownerzy często łączą działalność klubową z handlową, aczkolwiek znam kilka (nie polskich) które utrzymują się z tipów i prosperują świetnie bo np. muzycy chcą tam grać za darmo jak Guthries.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Paź 2011, 16:43 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Oferty wynajmu znajdziesz tez na forum w dziale Biznes viewforum.php?f=18&start=0

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso