Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 11 Paź 2011, 13:00 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2011
nick w SL: AlterEgoPiotra
Witam !
Mam problem z zakupem lindenów. Mojej karty Visa wogóle nie chce mi powiązać. Spróbowałem więc
z Master Carda znajomego. Niby się udało , zobaczyłem komunikat że transakcja zakończyła się powodzeniem ale wciąż mam 0 Lindenów na koncie. Moje pytanie brzmi : Jak długo mam na nie czekać i czy przypadkiem nie powinny pojawić się one po odświeżeniu strony ?
Dodam że nigdy nie miałem kłopotu z moją Visą. Robiłem nią zakupy internetowe , aktywowałem konta premium w grach , bukowałem bilety lotnicze i robiłem zakupy na Steamie. Pierwszy raz spotykam się z takimi niedogodnościami.
Proszę o pomoc. Z góry dziękuję.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 11 Paź 2011, 13:45 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Podstawowe pytanie brzmi - gdzie kupujesz te LS? Jesli u LL to zazwyczaj powinny pojawic sie od razu na koncie.
Jesli gdzie indziej to sprawdz skrzynke mailowa - zazwyczaj znajdziesz w niej informacje w jaki sposob odebrac zamowione LS.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 11 Paź 2011, 15:12 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2011
Skrzynka pusta , zaczyna mnie to denerwować , spróbuję przez Paypala.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 11 Paź 2011, 16:27 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Ciagle nie wiemy gdzie kupujesz LS wiec ciezko pomoc.
Proces zakupu w Linden Lab wyglada nastepujaco:
1) Wpisujesz karte na stronie. Karta jest weryfikowana i po pewnych czasie podlaczana pod konto ( lub nie)
2) Podlaczona karta kupujesz LS, w ilosci na jaka pozwala ci limit. Mozesz robic to zarowno przez strone, jak i klienta SL.
LIndeny ksiegowane sa na koncie NATYCHMIAST po zakupie. Jesli nie tzn ze transakcja przebiegla negatywnie.

Jesli kupujesz gdzies poza Linden Lab to poczytaj dokladnie jak odebrac LS ( moze musisz kliknac w bankomat?) i napisz do sprzedawcy.
Czestym bledem popelnianym przez poczatkujace avatary jest wpisywanie tylko imienia avatara w formularze, bez dopisania nazwiska. W twoim przypadku nalezy np wpisac "AlterEgoPiotra Resident", a nie jedynie "AlterEgoPiotra" ;-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 11 Paź 2011, 18:04 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2011
Dziękuję Bardzo za waszą pomoc , w końcu udało mi się w Podexie.
Było ciężko , ale wreszcie ;-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 11 Paź 2011, 18:13 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Morrigan Polanski
Spróbuj komuś zapłacić 1L$ (albo niech ktoś zapłaci Tobie). To pomaga "odświeżyć" L$ balance. Bardzo często mi się zdarza, że dopiero po takiej operacji zaskakuje.

Jeśli chodzi o podłączenie karty, wpisujesz kod bezpieczeństwa?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 11 Paź 2011, 19:56 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2011
Gracias ! :-D

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso