Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 23 Lip 2011, 09:56 
Dołączenie:
Lipiec 2011
Założyłam drugie konto i potrzebuję pieniędzy. Na poprzednim koncie zarabiałam tylko i jedynie w agencji pracy Second Life, 3L$ dziennie... Nie mogę się zalogować na tamto konto, a miałam na nim ponad 200 lindenów. Czy możecie mi podać jakieś adresy do campingowania, dance padów, itp, żebym mogła trochę zarobić? Wiem, że na forum było mnóstwo wątków na ten temat, ale większość podanych adresów już nie działała, albo już były zlikwidowane takie miejsca do campowania. Bardzo proszę o pomoc... Potrzebuję trochę kasy na AO i avatar.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Lip 2011, 10:12 
Dołączenie:
Lipiec 2010
nick w SL: Bartek Bressig
Jeżeli potrzebujesz szybkiej gotówki to nie lepiej zakupić?
Są dwa banki godne polecenia
www.podex.com.pl oraz www.dxexchange.pl
W podexie możesz zakupić przelewem i za SMS
a w DX również przelewem, ale tez taniej niż w Podexie - telefonicznie.
Bankomat DX Exchange znajduje się miedzy innymi: http://slurl.com/secondlife/Flevoland/160/240
A bankomat Podexu - w siedzibie.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Lip 2011, 12:01 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Campingi przestały być opłacalne, więc większośćz nich zniknęła. Wątek z campami był tworzony przez tych, którzy z nich korzystali. Z wiekiem się z campowania wyrasta, więc nikt ze starszych użytkowników nie jest zainteresowany tym, żeby wątek uaktualnić. Z wielką radością podziękuję w tym wątku za post z aktualizacją. Może ty go stworzysz? :)

Dopóki nie masz 30 dni możesz skorzystać z money tree, dwa stoją w polskich miejscach, Creativity i Freebiesowie. Z Freebiesowa warto też skorzystać jeśli chce się zmieniać wygląd bez L$. Ze sklepu In world i z bloga. Jest zresztą kilka innych blogów o freebiesach.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Lip 2011, 14:49 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2011
nick w SL: Konstancja Shoreland
Najlepszym sposobem na wyposazenie avatar jest rzeczywiscie sledzenie blogow o freebiesach
Co do zarabiania sa watki:
secondlife.pl/viewtopic.php?f=8&t=517&hilit=earn+2+life
i
secondlife.pl/viewtopic.php?f=8&t=7497&hilit=earn+2+life i polecam to-na poczatku rzeczywiscie zarobisz tam duzo za kilka minut pracy dziennie ( z czasem mniej,ale to juz inna sprawa)

Darmowe AO powinny byc tu slurl.com/secondlife/sinse/93/150/21

slurl.com/secondlife/Laserlight/200/153/138

slurl.com/secondlife/Healy/107/128/800

Na moim blogu:konstancja-secondlifefreefashion.blogspot.com/ jest mnostwo o freebiesach,na blogu Madelaine rowniez :-D

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Lip 2011, 18:41 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2010
nick w SL: Antek Rizooto
Bartek, ja osobiście ODRADZAM WSZYSTKIM zakup L$ przez telefon w DXie :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Lip 2011, 21:19 
Dołączenie:
Lipiec 2010
nick w SL: Bartek Bressig
Antek Paine napisał(a):
Bartek, ja osobiście ODRADZAM WSZYSTKIM zakup L$ przez telefon w DXie :)

Dlaczego?
Ja kupowałem i to nie raz. Szybko i sprawnie.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Lip 2011, 21:49 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2010
nick w SL: Antek Rizooto
Jakiś tydzień temu potrzebowałem L$ "na już". Postanowiłem więc wejść na stronę DXu, gdyż wiedziałem, że mają możliwość telefonicznego zakupu. Zalogowałem się, wszedłem na odpowiednią stronę i otrzymałem mój kod. Zadzwoniłem pod podany numer, gdy zostałem o to poproszony wpisałem ten kod i słyszę "podany kod jest za krótki", czy coś w tym stylu. Wpisałem więc kod 3-krotnie - bez skutku. Napisałem wiadomość do DXu i nadal czekam na odpowiedź.
A poza tym napisane jest na ich stronie 4.72 za połączenie, a pobiera 2 razy tyle. Czy to jest uczciwe? Nie wydaje mi się...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Lip 2011, 12:58 
Dołączenie:
Lipiec 2011
nick w SL: Marski Zenovka
DX Exchange Polska ma czas odpowiedzi do 72 godzin w dniach roboczych.

Sprawa klienta zostala wyjasniona, wyplacone zostaly 300 L$ ktore klient mial otrzymac.

Dziekujemy za wspolprace.
Pozdrawiam.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Lip 2011, 19:29 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2009
nick w SL: Kuleer Kanto
ja też miałem problem z kupnem lindenów przez telefon. W słuchawce usłyszałem że kod jest prawidłowy. Tak jak instrukcja mówi czekałem do końca połączenia, aż zostanę rozłączony. Gdy miałem potwierdzić całość przyciskiem "dalej" pokazał się komunikat że płatność jest przetwarzana i mam kliknąć "dalej". Klikam i sytuacja się powtarza. Napisałem 2 tickety i nie dostałem żadnej odpowiedzi. Ani przepraszam, ani pocałuj mnie w d... . Lindenów jak nie było tak nie ma. Już i tak je spisałem na straty. Dzięki temu nie zdążyłem na czas opłacić działki i ją straciłem. Sytuacja miała miejsce 144 godziny temu. Nigdy więcej nie kupię w dx.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Lip 2011, 20:21 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2009
nick w SL: Artemida Charisma
Generalnie ja od zawsze kupuje w DX i nigdy jeszcze nie mialam zadnych problemow. Jest tylko jedno małe "ale" - nie robię tego przy pomocy smsa a jedynie przy pomocy systemu platnosci elektronicznej (czy jak sie to tam nazywa) IDEAL.
Sama zresztą mam swoj bankomat i zachęcam do korzystania z niego. Adres TUTAJ

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Lip 2011, 21:26 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Korzystajac z okazji podpytam o konkurencje, bo glupio mi troche u nich kupowac zeby to sprawdzic.
Ile teraz wynosi realna cena za 1000 LS w DXie przy platnosci przelewe?
Pisze realna, bo ich strona glowna podaje dwie ceny, a gdy przychodzi do placenia pojawia sie trzecia, znacznie wyzsza. Ciekawy jestem jaki jest prawdziwy koszt finalny.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Lip 2011, 21:41 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
nick w SL: Nemesis Igaly
Jacku, nie sprawdziłeś? Wystarczy wpisać kwotę 13,33zł (skrypt sypie się przy polskich znakach) i mamy cenę 1000l$ ale, to cena bez płatności, bo ta waha się od 13,71 do 15.83.
Image
przy innych kwotach trzeba doliczyć rosnące koszty (przy 5000l$ to już ponad 12zł)
Tak więc oba hasła na stronie
Image
delikatnie mówiąc wprowadzają w błąd i to poważny.

10zł = 750l$ + koszty = od 10.72 do 12.40 czyli realnie za 10zł można kupić 620l$ przy maksymalnych kosztach (8.26+1.74)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Lip 2011, 21:57 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
sprawdzalem ale ciekawi mnie co jest dalej? czy do tych 13,71 za 1000 ls jeszcze sa doliczane jakies oplaty czy to juz koniec?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Lip 2011, 22:01 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
nick w SL: Nemesis Igaly
No tak. Też mnie to ciekawi podobnie jak czas realizacji zamówienia oraz ceny skupu, bo tej informacji nie znalazłam na stronie a jest ona dość istotna. Swoją drogą Jacku i piszę to dlatego, że potrafię liczyć, nie powinieneś ich nazywać swoją konkurencją :mrgreen: 15k l$=230.50 vs 180zł , hmm...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Lip 2011, 23:58 
Dołączenie:
Lipiec 2011
Skup Lindenow wynosi 1000 L$ ---> 2.63 euro --> zgodnie z NBP kurs Euro waha sie okolo 4 PLN/1euro
Czas realizacji zamowienia jest zalezny od wybranej opcji czasowej wyplaty.

Informuje rowniez jako ze Bank DX Exchange informuje przy wybranym systemie platnosci, kwote koncowa.

Rowniez praktyki ktore stostuja konkurencyjne banki budza wiele watpliwosci, naprzyklad: Potwierdzajac zakup nie widzimy kwoty z prowizjami. Dodam rowniez iz nasi klienci banku DX, spotkali sie u konkurencji z dwukrotna dodatkowa prowizja podczas kupna L$ sposobem 'Sklep'.

Nie rozumiem rowniez skargi klienta ktory twierdzi ze wypisal zle kod 2 razy, oczywiscie zostalo to sprawdzone w ciagu 12 godzin od chwili zakupu i klient podal zly kod! Dlatego ten ticket zostal anulowany. Jezeli dany ticket potwierdzi sie ze faktyczne nastapil na skutek nie zalezny od DX Exchange, to nastepuje wyplata reklamacyjna.

Uzytkownik @Zuo twierdzi iz przy maksymalnych kosztach ale zobaczmy ze dotyczy to tylko systemow platnosci ,,Premium".
Pozdrawiam.

Ostatnio edytowany przez DXExchangePolska, 29 Lip 2011, 00:19, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 29 Lip 2011, 00:14 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Marski, no wlasnie o tej oplacie koncowej za 1000 ls mowimy. Ile zl da sie najtaniej?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 29 Lip 2011, 00:23 
Dołączenie:
Lipiec 2011
Jest to kwota 13.71 PLN.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 29 Lip 2011, 00:33 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Mogłabym wiedzieć, jaki związek ma rozmowa panów z pytaniem autorki wątku?
Tak, to pytanie retoryczne.

Proszę zakończyć off top, proponuję założyć sobie osobny wątek na potyczki międzybankowe.

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso