Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 14 Mar 2011, 18:01 
Dołączenie:
Marzec 2011
nick w SL: Anastasia92
Mam pewien problem z moim avatarem.... jest...hmm, tak jakby zabandażowana od klatki piersiowej do ud. Nie weim jak sie tego pozbyć a próbowałam już wszystkiego.
Prosze o pomoc :(

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Mar 2011, 19:08 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2009
Wklej zdjęcie tu na forum jak to wygląda. Może masz coś założone na siebie.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Mar 2011, 19:16 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
nick w SL: Cytryna Matova
Podejrzewam, ze problem tkwi w "skinie". Nowe avatary mają standardowo skin ubrany w barchanową bieliznę. Kiedy potrzebowałam nowego wcielenia na Bal Alta miałam podobny problem.
Rozwiązaniem jest zdobycie, kupienie, zrobienie sobie nowego "skina". /Słowo skóra jakoś mi tu jednak nie pasuje/

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Mar 2011, 20:33 
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Podejrzewam, że ubrałaś postać mumii. Na dodatek jest to mumia, która za życia była tancerką na dworze faraona, tancerką topless i dlatego zabandażowana jest od połowy ciała. Spróbój zmienić ciało na niemumie.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Mar 2011, 20:50 
Dołączenie:
Październik 2010
Anastazja, wysłałam Tobie skina w SL na Anastazja92. Jest legalny, jednak jest to wersja no copy, więc jeśli nie zaakceptujesz przepadnie. To powinno rozwiązać problem skina. Jeśli to nie pomoże to przyczyna może być inna.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Mar 2011, 21:56 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2009
nick w SL: Artemida Charisma
Pomoże. Jak pisała Cytryna obecnie awatary startowe maja na sobie coś w rodzaju bielizny. To chyba wynik udostępnienia SL użytkownikom w wieku pomiędzy 16 a 18 rokiem życia.
Sama się zdziwiłam robiąc alta na potrzeby bloga. "Bielizna" zniknęła po zakupie skina i shape we Freebiesowie.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Mar 2011, 22:01 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Awatary startowe w czasach mojej młodości nie miały bielizny, wyglądały za to jak lalki. Wszystko na gładko ;)
Potem pojawiły się awatary w bieliźnie, teraz to już drugie pokolenie ubranych.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Mar 2011, 01:49 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Widzę tutaj szansę dla kreatorów bielizny i skinów - oczywiście tych kreatorów mniej profesjonalnych, którzy za symboliczny L$1 będą to sprzedawać.

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso