Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 14 Sty 2011, 22:13 
Dołączenie:
Styczeń 2011
nick w SL: Martiin Clarence
Tak jak w temacie, interesuje mnie opinia osób, które ewentualnie mają już jakieś doświadczenie i są na bieżąco w SL. Postanowiłem poważnie zająć się SL i postanowiłem zająć się projektowaniem ubrań. Sprawa wygląda tak, że jestem gotów zainwestować swój czas i pieniądze w tworzenie ubranek, ale nie wiem czy jest sens jeszcze pakować się w taką branżę. Z jednej strony zrobiłem już na początek kilka koszulek (bo to akurat jest banalne) i mimo, że nie jestem zbyt dobry dłubaniu photoshopem, moja pierwsza koszulka wyszła ehm..no może cudna to ona nie była, ale też nie odstraszała..ale nie o to mi chodzi. Głównie nurtuje mnie to, czy jest szansa się wybić z ubraniami, na przykład sprzedając je na początku w wynajętym niewielkim pomieszczeniu za niewielką cenę? Zwiedziłem sporo sklepików z ciuchami i niektóre rzeczy wydają się być zbyt drogie do jakości, albo nie ma prawie żadnego ruchu w sklepikach. Ewentualnie można zwabić ludzi jakimiś darmowymi ubraniami, a część sprzedawać za jakieś marne 1, 2 L$...mam co do tego sporo wątpliwości bo ubrań jest po prostu cała masa.
Inna inwestycja, już nieco poważniejsza o której myślałem to zakup lądu, maszyn do gry w zyngo, hokus pokus, ale nie bardzo rozumiem jak wygląda sprawa z dochodami z tych maszyn. Jeśli ktoś owe posiada albo się orientuje, to czy mógłby mi powiedzieć czy pieniądze wpłacane przez grającego - oczywiście jeśli przegra - trafiają do LL czy bezpośrednio do mnie? Czy jest to jakoś dzielone?
Chciałbym poznać Waszą opinię nt. pierwszej kwestii zanim zdecyduję się zaryzykować, ewentualnie jeśli ktoś ma informacje co do zyngo - również z góry dziękuję ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Sty 2011, 23:09 
Dołączenie:
Lipiec 2010
nick w SL: Bartek Bressig
Najwięcej można zarobić na marketplace :) potrzebujesz tylko jeden prim na magic boxa i nie wydajesz kasy na lokal co na początku może Ciebie dużo kosztować.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Sty 2011, 01:23 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2009
nick w SL: Blanca Carter
Pieniadze wplacane do zyngo (i innych gier) trafiaja do twojej kieszeni,ale wcale nie jest powiedziane,ze twoja zyngownia przyciagnie graczy(zeby przyciagnela musisz miec sporo maszyn o zroznicowanych stawkach,jackpoty,tabele z"top graczami"itp-to szybko urasta to do naprawde sporych wydatkow a moze sporo wody uplynac zanim inwestycja sie zwroci).
Dzialalnosc polegajaca na sprzedazy ubran i innych itemow wydaje mi sie bezpieczniejsza(i zabawniejsza i ciekawsza-ale to pewnie kwestia indywidualna)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Sty 2011, 10:02 
Dołączenie:
Lipiec 2010
Mogę dać tobie namiary na pewną osobę reezującą zyngo i deala. Zarabiasz ileś procent od PRZEGRANYCH a nie wygranych. Ty nic za to nie płacisz :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Sty 2011, 11:46 
Dołączenie:
Styczeń 2011
nick w SL: Martiin Clarence
Co do tych ubrań..magic box jest darmowy i faktycznie działa, wygląda to tak jakby nawet bardziej opłacało się od prowadzenia sklepiku. Inna sprawa jest taka, że nie wiem czy jest ktoś kto w ogóle wynajmuje 1 prim żeby takie pudło postawić? Wszędzie widzę do wynajęcia sklepiki, duże parcele, a mając to pudełko nie potrzebuję aż tak dużo miejsca. No chyba, że mogę postawić pudełko w każdym miejscu gdzie można kłaść przedmioty i liczyć na to, że właściciel mi tego nie posprząta? :P
A co do zyngo to od wprowadzenia nowej wersji i absurdalnej potrzebnej ilości punktów widzę, że teraz już prawie nikt na maszynach nie gra, oczywiście poza tymi darmowymi.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Sty 2011, 11:50 
Dołączenie:
Lipiec 2010
Kiedyś grałem na dealu gdzie była podana minimalna liczba punktów aby wygrać :D ja mogę Tobie udostępnić jeden prim na ziemi :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Sty 2011, 12:06 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2009
nick w SL: Dex Euromat
Co do branży odzieżowej:

W grę wchodziły by segmenty:
a) sportowy (koszulki piłkarskie, drużynowe)
b) dla dorosłych (jest tego dużo, ale zawsze można spróbować)

Możesz też popróbować z tatuażami, sculptami i innymi obiektami :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Sty 2011, 12:54 
Dołączenie:
Czerwiec 2010
stickydude napisał(a):
Inna sprawa jest taka, że nie wiem czy jest ktoś kto w ogóle wynajmuje 1 prim żeby takie pudło postawić?

Napisz do mnie na IM
Mx Xaris
mozesz u mnie za free postawic ;-)

EDIT:
Albo podaj nick jak jeszcze nie umiesz IMow pisac to ja napisze do ciebie :)

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso