Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 20 Gru 2008, 09:25 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
nick w SL: Private.
Wpisywałam w wyszukiwarkę forum i nie znalazłam, więc napiszę...

Szukam skryptu, dzięki któremu jak wrzucę go do obiektu - prima w kształcie tablicy (dwie tablice chciałam zrobić):
1) wraz ze zdjęciami w Contens - będzie wyświetlał co kilka sekund inne zdjęcie z tych wrzuconych;
2) który będzie wyświetlał zdjęcia profilowe osób w pobliżu tablicy.
Od razu mówię, że się na skryptach słabo znam - umiem tylko podmienić dane jak mi ktoś powie gdzie ;)

Widziałam takie tablice do kupienia, ale po jakieś, 400 i 300 l$, a chciałabym mieć taką, żeby nie było w pewnym momencie reklamy typu "S&H studio" czy coś takiego i sama sobie dobrać wielkość a nie kupować jakieś nomodify ;)

Oraz szukam skryptu który jak wrzucę w np. filiżankę i dodam w contens jakies przedmioty, to po kliknięciu wyświetli przykładowo do wyboru "kawa" "herbata" "piwo" i da ;)

I jeszcze jedna prośba: Skąd zdobyć sprzęt rezujący tańce dla par? Jak jest jakiś skrypt to też poproszę.

W SL będę jutro, dlatego piszę na forum :)

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Gru 2008, 10:51 
Dołączenie:
Czerwiec 2007
Oba skrypty funkcjonują w wersji full-perms i są dostepne za darmo. Pierwszy można znaleźć na XStreet:
http://www.xstreetsl.com/modules.php?na ... mID=797601
Ten drugi też mam ale nie pamiętam skąd, jak mnie złapiesz w sl to Ci dam. Ma parę drobnych błędów ale da się używać.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Gru 2008, 12:17 
Dołączenie:
Listopad 2008
nick w SL: Lukers Dudek
Jeśli nadal Potrzebujesz takiego skryptu zgłos ise do mnie In world mam kilka wersji z ustawianym czasem zmieniania itd oczywiscie wszystkie odstapie za darmo ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Gru 2008, 17:30 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
Hmmm... Więc tablice teoretyczni mam ;) A reszta skryptów? :mrgreen:

Jutro się zgłoszę na pewno. Dzisiaj nie mam SL. :-P

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Gru 2008, 18:24 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Morrigan Polanski
Eve, tablicę mam za free, taką do wyświetlania zdjęć profilowych też. Jeśli chodzi o kulki do tańca dla par, to dostaniesz takie jak w Forumowej, czy pałacu. Jedna machina obsługuje cały sim, nie ma sensu kupować kolejnej i tańców, bo to kilka tysięcy L$.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Gru 2008, 19:35 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
Morrigan napisał(a):
Eve, tablicę mam za free, taką do wyświetlania zdjęć profilowych też. Jeśli chodzi o kulki do tańca dla par, to dostaniesz takie jak w Forumowej, czy pałacu. Jedna machina obsługuje cały sim, nie ma sensu kupować kolejnej i tańców, bo to kilka tysięcy L$.

Dziękuję za informację, myślałam, że to działa tylko na kilka metrów od takiego obiektu.

Wiesz może jak zrobić, żeby z pojemniczka przy barze można było wybrać sobie z huda co się chce? Takie do wyboru co dają przedmiot? Widziałam, gdzieś takie cuda, ale przeważnie jako zestaw np. Filiżanki i dzbaneczka na tacy, ale tylko z np. herbata i kilka ich rodzai etc, albo takie z przystawkami a to ma wiele primów samo w sobie żeby postawić. Mam sporo full permowych herbatek, czekolad etc. i fajnie byłoby to w jedno jakoś połączyć :) i żeby można było sobie wybrać :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Gru 2008, 02:50 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
nick w SL: WoodPaker Barbosa
ja ma cos tkiego u siebie w barze..Dam Ci skrypt...
Wystarczy wrzucic do inv co chcesz i samo daje po kliknieciu (napierw menu wyboru)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Sty 2011, 17:02 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2009
nick w SL: Kuleer Kanto
WoodPaker napisał(a):
ja ma cos tkiego u siebie w barze..Dam Ci skrypt...
Wystarczy wrzucic do inv co chcesz i samo daje po kliknieciu (napierw menu wyboru)

ja tez poszukuje takiego skryptu. mozesz mi chociaz powiedziec jak sie on nazywa bo nie mam pojecia jak zaczac poszukiwania na marketplace. pisalem do Ciebie na im ale nie moge Cie zastac :)

Czy ktos jeszcze ma taki skrypt lub wie jak on sie moze nazywac?

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso