Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 24 Lip 2010, 20:11 
Dołączenie:
Lipiec 2010
Czy usunięcie konta kosztuje? jeden z użytkowników pisze, że nie ale ja po tym jak wcisnęłam cancel account w 'your billing rate' pojawiła mi sie opłata 12, 14 USD. mam konto basic, jak mogę uniknąc opłaty? prosze o pilna odp

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Lip 2010, 20:23 
Dołączenie:
Luty 2009
Usunięcie nie kosztuje, przywrócenie po usunięciu może kosztować, po wklepaniu cancela masz 30 dni na rozmyslenie się.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Lip 2010, 21:12 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2009
Tak jak Serbitar pisze wyżej przywrócenie konta nie kosztuje nic. Trzeba jedynie pisać ticket do Lindenów bo samo się nie przywróci.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Lip 2010, 23:04 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Czy nie miales przypadkiem konta Premium?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Lip 2010, 11:48 
Dołączenie:
Lipiec 2010
Mam taki sam problem! Miałem dwa konta, gdyż w pierwszym gdzieś utknąłem i nie mogłem się stamtąd ruszyć. Anulowałem obydwa i dostałem dwukrotnie informację Your billing rate: USD 12.14 Basic*

Co mam zrobić, aby nie płacić za usunięcie kont? Tak samo czytałem, że jest to darmowe, nie mam zamiaru płacić 24.28 $ za to, że zrezygnowałem z tej durnej gry!

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Lip 2010, 12:24 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Za usuwanie konta nic się nie płaci. Dana opłata jest potrzebna, kiedy po jakimś czasie (była o tym mowa) chcemy to konto przywrócić, czyli cofnąć decyzję o kasacji.

Może by tak szanowni państwo nauczyli się czytać. Poza tym zauważyłem, że jak cytujecie ten tekst, to jest tam gwiazdka. Należałoby przeczytać, co ona ze sobą niesie.

Przepraszam moderatornię za ten post, ale mnie też już nerwy puszczają, jak czytam tak banalne problemy.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Lip 2010, 16:17 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Lipiec 2010
nick w SL: Largo Luckstone
Dokładnie rzecz ujmując w przypadku konta podstawowego, przy usunięciu nie jest pobierana żadna opłata.

30 dni to termin, w którym mamy czas na przemyślenie swej decyzji, później przez okres kolejnych 60 dni nasze rzeczy z szafy nadal nie są usuwane a w tym terminie przywrócenie avataru - kosztuje.

Pozdrawiam.

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 25 Lip 2010, 16:41 
U mnie decyzja dotyczaca powrotu trwala wiecej niz 30 dni. Mimo wszystko nie placilam za powrot do gry.

PostPost został usunięty przez Madelaine 25 Lip 2010, 20:44.
Powód: post nie wnoszący niczego do tematu
Nie podano
PostWysłany: 18 Sie 2014, 17:46 
Dołączenie:
Sierpień 2014
mam kłopot z usuwaniem konta w tej grze zrobiłem tam delete ale konto jak było tak jest było darmowe i nie mogę go usunąć jak je skasować mam sekund life gra odinstalowana profil na stronie nadal jest . ile czasu trzeba by go usuneli jaki jest link do tego aby jej usunąć gra nie odpowiadamy mi

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Sie 2014, 12:04 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2012
nick w SL: PanteraPolnocy
https://secondlife.com/my/account/cancel.php?lang=en-US

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso