Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 06 Kwi 2010, 16:50 
Dołączenie:
Kwiecień 2010
Witam mam takie pytanie. Ponieważ nie ma co ukrywać jakieś pół roku temu dowiedziałam się o SL. Jednak nie za bardzo wiedziałam co to jest i przy rejestracji nieźle nakłamałam. Pograłam jakieś 2-2,5 miesiąca i przestałam. Jednak od jakiegoś tygodnia chodzi za mną aby wrócić. Jednak gryzie mnie to, że podałam złe dane przy rejestracji. No i mam pytanie. Czy mogę coś z tym zrobić? Czy mogę w jakiś sposób zmienić dane osobowe podane przy rejestracji?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Kwi 2010, 16:55 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
nick w SL: Nemesis Igaly
Tego raczej już nie możesz edytować. Ja też podałam zmyślone dane, ponieważ nie widziałam sensu podawania prawdziwych, zresztą kto to robi rejestrując się do gry w którą nie wiadomo czy będzie grał (wtedy to była dla mnie gra :-P ). Nie miałam z tego powodu żadnych problemów przy Age Veryfication. Ot tyle xD

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Kwi 2010, 17:00 
Dołączenie:
Kwiecień 2010
Aha czyli jeżeli zrobię Age Veryfication (choć i wiek zmyśliłam :/ ) to nie powinnam się już o nic obawiać ?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Kwi 2010, 17:23 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
nick w SL: Nemesis Igaly
Raczej nie, choć akurat ja wiek podawałam prawdziwy.

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso