Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 02 Kwi 2010, 16:59 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Llorando Runo
Sprawdzając sobie moją historię transakcji na stronie SLa natrafiłem na dziwną transakcję.
W „detail” jest: Source: Marketplace Linden - (pogrubiona nazwa sugeruje awatara)
MKT Item Sale - (a tutaj tytuł należności)

Całość jest dla mnie zagadką, choć nie niemiłą, bo na plus te kilkaset lindenów. ;)
Kwota jest całkiem inna niż ceny moich produktów, więc raczej nie jest to jakiś zwrot za zaginiona transakcję z tego tytuł, a i od wielu miesięcy nic nie kupowałem ani nie płaciłem nikomu takich kwot by coś zwracali systemowo.
Użycie „search” na stronie SLa, oraz i google nic też mi nie dało z tym „MKT Item Sale”.

Ma ktoś jakieś blade pojęcie czemu dostałem kasę? Może to na święta święty zajączek w roli Mikołaja? ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 02 Kwi 2010, 17:39 
Dołączenie:
Luty 2009
Zmieniła się zasada działania xstreet, teraz wszystkie pieniadze sa trzymane tylko na jednym koncie w Slu, pieniadze za sprzedane przedmioty sa kierowane do SLa (za posrednictwem marketplace linden) a zakupy robi sie z pieniędzy które sie ma na koncie w SLu.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 02 Kwi 2010, 17:48 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
To wszystko wyjaśnia, bo po odjęciu prowizji to kasa za sprzedane drzwi. :)
Thx

Choć muszę przyznać że wolałem stary system, bo nie musiałem latać do terminala wpłacać kasę na reklamy (i pilnować by jej nie zabrakło), co teraz będę musiał robić. Nie żeby była to jakaś straszna niedogodność, ale zawsze jakieś utrudnienie. :-P

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 02 Kwi 2010, 18:22 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2007
nick w SL: Ayumi Cassini
No właśnie teraz nie musisz, bo jest jedno konto na wszystkie lindeny :) Nie zapomnij wybrać lindenów z aktualnego konta Xstreet. Po wybraniu wszystkich lindenów balans Xstreet zniknie.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 02 Kwi 2010, 18:44 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
Faktycznie znikł. :) Więc wyszło iż jednak i dla mnie uprościli, zamiast utrudnić. :idea:

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso