Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 23 Mar 2010, 08:47 
Dołączenie:
Marzec 2010
Zacząłem nie dawno projektowa ubrania. I chciałbym się dowiedzie jak zrobi np. płaszcz,sukienki, kołnierzyk od koszuli (3D) i krawaty. Na sukienkę łączy się jakoś upper i lower body? Z góry dziękuje za odpowiedzi.
Pozdrawiam młody1996

Narazie moje projektowanie ogranicza się do prostych rzeczy, więc proszę o pomoc, jeżeli ktoś chce się podzielic doświadczeniem. Dziękuje.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Mar 2010, 11:27 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
nick w SL: WoodPaker Barbosa
W dziale poradniki jest pelno tutoriali oraz odnosnikow do tutoriali jak rob ic ubrania, zgiecia na ubraniach i inne ciekawe rzeczy.
A przy okazji zapraszam na te strone --> tutoriale w googlach

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Mar 2010, 13:56 
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Deso Ersetu
Na forum było dość dużo pisane odnośnie robienia ubrań, modeli, tekstur itp itd. Były odnośniki do stron zagranicznych.
No i witam, i mam nadzieję, że to 1996 to tylko taka ściema :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Mar 2010, 14:21 
Dołączenie:
Marzec 2010
Ja was ludzie nie rozumiem. Zadaję pytanie i dwóch mi pisze, że to było na forum. To lepiej nie piszcie nic, a nie mówcie "użyj opcji szukaj", "zapytaj wujka google", "szukaj, a znajdziesz".

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Mar 2010, 14:42 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
A wzięło nam się to stąd, że większość nowych użytkowników - co ciekawe, jednocześnie na ogół bardzo młodych - nie zadaje sobie trudu poszukania, tylko od razu staje z wyciągniętą ręką mówiąc "dajcie".
Wrzucenie słowa "tutoriale" w wyszukiwarkę tego forum zajmuje 5 sekund. I wcale, ale to wcale nie boli.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Mar 2010, 15:18 
Dołączenie:
Marzec 2010
No to nie piszcie nic, ale błagam tylko nie używajcie tych wyrażeń bo pokaże mamie i was wyśmieje.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Mar 2010, 15:30 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2009
nick w SL: Darnok Quar
młody1996 napisał(a):
No to nie piszcie nic, ale błagam tylko nie używajcie tych wyrażeń bo pokaże mamie i was wyśmieje.

ktorych wyrażeń mamy nie używać?

śmiech to zdrowie
nie żałuj go swojej mamie i pokazuj
:D

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Mar 2010, 15:55 
Dołączenie:
Listopad 2008
nick w SL: Zalozmy ze juz mnie tam nie ma.
Skoro jestes taki madry, to czemu nie uzyjesz wyszukiwarki?
Na forum wiele razy pisano o ubraniach, sculptach i innych duperelach...
Kliknij w link i sie tu nie bulwersuj. Po co pisac 100 razy to samo na forum, w innych watkach, skoro mozna po prostu poszukac? To nie boli... Na prawde...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Mar 2010, 16:38 
Dołączenie:
Marzec 2010
No to po co się tak bawic? Założył ktoś poruszany już temat to niech admin and moderator go skasują, albo zablokują konto. Nie wiem ale dużo śmiachu jest jak wszyscy się kłócą o założony już temat. Właśnie się z was smieje, bo jak widze 1000 postów, na podstawie "użyj opcji szukaj" to cie pies albo jakiś "besmuskowy" dresiarz wyśmieje.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Mar 2010, 16:54 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Zasada KAŻDEGO forum: najpierw szukaj, potem pytaj. Szybciej matka Ciebie wyśmieje, niż Nas.

Wpisując w wyszukiwarce na forum (lub Google) tutoriale, ubrania, tworzenie itp. znalazłbyś już dawno rozwiązanie. Wolisz jednak się mądrzyć i nie znaleźć rozwiązania.

A po co 100 razy pisać, jak się to robi, skoro krócej nam napisać: poszukaj na forum? Oszczędność na klawiaturze. A teraz Ty zużywasz swoja klawiaturę, bo nie masz zamiaru Nas posłuchać i poszukać na forum gotowych rozwiązań, których jest pełno.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Mar 2010, 17:08 
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Deso Ersetu
Piszemy "poszukaj na forum", "już było" itp, po to, żeby ktoś kto sobie nie zadał trudu użycia opcji 'szukaj' lub, nie chciało mu się wchodzić do odpowiedniego działu, lub użył opcji szukaj i nic nie znalazł (musiałby być bardzo słaby w wymyślaniu słów kluczowych, i poszukując tematów o robieniu ubrań, wpisywałby do wyszukiwarki słowa pokroju 'pistolet') - wiedział, że o dziwo, jednak na forum już taki temat znalazł odpowiedź, i teraz, ze świadomością, że nie będzie szukał na próżno,, znajdzie czego mu trzeba.
A to, że Twoi koledzy, dresiarze nas wyśmieją to mnie akurat nie dziwi, bo właśnie po ludziach podobnego pokroju spodziewam się nieumiejętności wyszkuwiania potrzebnych informacji.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Mar 2010, 19:32 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
młody1996 napisał(a):
nie używajcie tych wyrażeń bo pokaże mamie i was wyśmieje.

A mama ile ma lat? Bo może się okazać, że nie powinna się śmiać ze starszych 8)

Nie denerwuj się. Wyciągaj wnioski i się ucz.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Mar 2010, 20:43 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
nick w SL: WoodPaker Barbosa
młody1996 napisał(a):
Ja was ludzie nie rozumiem. Zadaję pytanie i dwóch mi pisze, że to było na forum. To lepiej nie piszcie nic, a nie mówcie "użyj opcji szukaj", "zapytaj wujka google", "szukaj, a znajdziesz".

Nie wiem czy zauwazyles ale dalem Ci namiary.
1. Pomoglem Ci przeszukac wujka google
2. Napisalem w jakim dziale znajdziesz pomoc.
Takze zamaist pyskowac skorzystahj z rad i naucz sie czytac dokaldnie. Bo owszem dwoch z nas napisalo, ze to bylo na forum ale jeden z nas napisal gdzie. A teraz reszta nalezy do Ciebie. Widze, ze jestes mlody, buntowniczy wiec Ci pomoge. A zrobie to tylko dlatego, ze tez kiedys taki bylem (Na zlosc babci odmroze sobie ucho)
Otoz. Otwierasz forum. Nastepnie szukasz dzialu poradniki. Klikasz i otwieraja Ci sie podradniki. Czytasz co tam jest szukajac tego co CI jest potrzebne
Pozdrawiam

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Mar 2010, 22:07 
Dołączenie:
Sierpień 2008
nick w SL: J4ck Serao
Błagam, zbanujcie go a nie zadajecie sobie trud wytłumaczenia mu czegoś czego on nie pojmie, przynajmniej na razie. Skończy się na tym, że i tak LL go zbanuje (1996) a tu będziecie się z nim kłócić w nieskończoność. Pewnie wielu to odpowiada, ale nie jest to chyba zbyt wyszukana forma rozrywki.

Boże, Boże! Rzadko wołam twoje imię, ale po prostu nienawidzę bachorów w SL. Dlaczego tak bardzo chcą tu do nas wejść? Przecież mają tyle innych wirtualnych światów przystosowanych bardziej dla młodzieży. Nigdzie nie ma spokoju...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Mar 2010, 22:34 
Dołączenie:
Lipiec 2009
Ale po cóż te błagania fly? Nie ma obowiązku czytania, a nawet - podpowiem - możesz dodać do ignorowanych kogoś kto tak bardzo cię wkurza :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Mar 2010, 23:44 
Dołączenie:
Wrzesień 2009
Od niepelnoletnich o wiele gorsi sa sfrustrowani dorośli. Od czasu zamkniecia jedynego slusznego miejsca jednemu panu, twórcy owego( :-P ) miejsca, ta frustracja sie wybitnie udziela, co widac w każdym jego nowym poscie.

Ostatnio edytowany przez Czes, 24 Mar 2010, 09:48, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Mar 2010, 00:39 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Owego, Czes, OWEGO. Określenie "ów miejsca" jest równie idiotyczne jak "ten stołu". Słówko "ów" tak jak "ten" odmienia się przez przypadki.

J4ck, dlaczego mieliby banować? Autor tego wątku interesował się rejestracją w Teen, ja optymistycznie założyłam, że właśnie stamtąd pyta o tworzenie ubrań 8)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Mar 2010, 01:27 
Dołączenie:
Sierpień 2008
nick w SL: J4ck Serao
Chyba zbyt optymistycznie... a Oscara za grę Pozorów otrzymuje: młody1996
Gratulujemy, i zapraszamy do Teen Second Life - tym razem serio - won

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Mar 2010, 03:48 
Dołączenie:
Listopad 2008
nick w SL: Zalozmy ze juz mnie tam nie ma.
Nie denerwuj sie tak bo ci zylka peknie. :P

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Mar 2010, 10:00 
Dołączenie:
Wrzesień 2009
flyjack napisał(a):
Chyba zbyt optymistycznie... a Oscara za grę Pozorów otrzymuje: młody1996
Gratulujemy, i zapraszamy do Teen Second Life - tym razem serio - won

Człowiek wyluzuj... Wystarczy ustawić dostęp dla ludzi po weryfikacji wieku i żadnego 14-latka nie uświadaczysz. Sporo ownerów narzeka na dzieciarnie, a jak jeszcze miesiąc temu latałem altem bez weryfikacji, to praktycznie żadne z popularniejszych miejsc jej nie sprawdza. Taka prawda, że nieletni to bardzo dobry towar do nabijania trafficu.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Mar 2010, 15:32 
Dołączenie:
Marzec 2010
Przeszukując forum częściowo pytanie i porady na temat SL i poradniki nie znalazłem odpowiedzi na moje pytania

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Mar 2010, 15:49 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Morrigan Polanski
Na sukienkę trzeba załadować przygotowane tekstury upper i lower body, części "wystające" robi się w zewnętrznych programach 3d albo z primów w SL, przy czym ta pierwsza metoda jest w tej chwili bardziej popularna, bo daje większe możliwości i bardziej naturalne efekty. Sporo fajnych tutoriali jest na youtube.com.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Mar 2010, 08:01 
Dołączenie:
Marzec 2010
Dziękuje je Ci! Jedna życzliwa osoba, która raczyłą odpowiedziec.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Mar 2010, 12:43 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Morrigan Polanski
Kiedyś zakładałam tu wątek z tutorialami, ale chyba się nieco zdeaktualizował, trzeba pomyśleć nad dodaniem czegoś nowego.

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso