Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 17 Mar 2010, 19:51 
Dołączenie:
Sierpień 2008
nick w SL: J4ck Serao
Mam takie dość nietypowe pytanie.
Co do konta premium są dwie formy płatności Karta albo PP (szkoda ze nie Lindeny z gry :()
Mam konto paypal i sporo gotówki tam.
Ale poprostu zalozylem konto a tam pisze cos o aktywacji konta?
chodzi o to aby PP bylo rowniez powiazane z moja karta kredytowa?
ja poprostu zalozylem PP i sobie go uzywam nie jest powiazane z moim bankiem
czy nadal moge go uzyc? Prosze o pilna odpowiedz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Mar 2010, 20:17 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Ja odnoszę wrażenie, że PP to jest tak jak mBank, czy Inteligo... czyli osobna placówka.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Mar 2010, 20:26 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Nie jestem pewien, ale wydaje mi sie, ze konto na PP musi byc zweryfikowane ( tzn podpiete pod karte chociaz na chwile, zeby mogli pobrac te pare zl i potem je zwrocic). Dopiero wtedy LL pozwoli na podlaczenie go pod swoja strone.
Mozesz jednaj sprobowac nastepujacej sztuczki.
W tej chwili masz limit zakupu i wymiany LS za US ustawiony na zero, bo nie robiles zadnych transakcji. Sprawdz czy mozesz kupic LS za pieniadze, ktore masz teraz na PP ( niezweryfikowanym)
Kup chociazby 1000 ls, a twoj licznik w LL zacznie tykac. PO tygodniu bedziesz mial juz mozliwosc zamiany LS na US, i tym samym oplacenia Premium lindenami jakie zgromadziles w SL.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Mar 2010, 20:52 
Dołączenie:
Sierpień 2008
nick w SL: J4ck Serao
a nie mogę opłacić lindenami które 'zarobiłem' w świecie, lub kupiłem z podexu? :P

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Mar 2010, 21:06 
Dołączenie:
Sierpień 2007
flyjack napisał(a):
a nie mogę opłacić lindenami które 'zarobiłem' w świecie, lub kupiłem z podexu?

Wyklikaj sobie to ,co za problem, zamien sobie lindeny na $ i sprawdz czy mozesz kupic premium. Jak uwazasz ze sobie z tym nie poradzisz to podaj login i haslo to na pewno ktos ci w tym pomoze i zrobi to za ciebie :]

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Mar 2010, 21:19 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Wlasnie nie da sie zamienic, nawet jesli mielibysmy na koncie 1 mln LS. Limit wymiany ustawiony jest na zero, i zaczyna sie powiekszac od pierwszej transakcji przeprowadzonej przez PP lub karta platnicza.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Mar 2010, 21:26 
Dołączenie:
Sierpień 2007
No wiec jakby sprobowal to by sie o tym dowiedzial i znalby odpowiedz :] a ty to wszystkim musisz wszystko na tacy dawac , i jak sobie pozniej maja radzic w doroslym slowym zyciu? :P

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Mar 2010, 21:30 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Wlasnie sprobowal, kierujac sie leninowska zasada - wierzyc i sprawdzac. Nie da sie:( Trzeba miec konto na PP zweryfikowane:(

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso