Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 06 Sty 2010, 14:11 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2009
nick w SL: Nike Fetuccio
Witam ;-)

Mam taki problem iz zakupilem bluze z akeyo i chcialem zmienic jej kolor, rozmiar kaptura i rekawow, lecz nie mogę bo tam gdzie jest dotknij(emerald ''more'') jest to siwe i nie mozna przejsc dalej... predzej z niczym takiego problemu nie mialem.. wydaje mi sie iz stalo sie to tak od niedawna gdy chcialem zmienic wielkosc zegarka na rekę. to cos nacisnelem i teraz ani bluzy ani zegarka zmienic nie moge (rozmiaru itp) :oops:

prosze o pomoc :)
dziekuję
pozdrawiam

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Sty 2010, 14:20 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
nick w SL: Nemesis Igaly
Rozumiem, że chodzi ci o "edit". Nie wiem jakiego sposobu używasz, ale najpierw sprawdź czy możesz edytować inne obiekty, nie tylko te na sobie, to znaczy, czy pojawia ci się okienko edycji. Czyli klikasz prawym na obiekt i edit.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Sty 2010, 14:30 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Rozmiar kaptura i rękawów ostatnio coraz częściej zmienia się resizerem, a nie edycją, może więc spróbuj kliknąć lewym, nie prawym przyciskiem myszy.
A tak w ogóle to bluza i zegarek są modify, czy no modify? ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Sty 2010, 17:02 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2009
nick w SL: Nike Fetuccio
Nem napisał(a):
Rozumiem, że chodzi ci o "edit". Nie wiem jakiego sposobu używasz, ale najpierw sprawdź czy możesz edytować inne obiekty, nie tylko te na sobie, to znaczy, czy pojawia ci się okienko edycji. Czyli klikasz prawym na obiekt i edit.

nie nie chodzi mi o edit wlasnie

Madelaine napisał(a):
Rozmiar kaptura i rękawów ostatnio coraz częściej zmienia się resizerem, a nie edycją, może więc spróbuj kliknąć lewym, nie prawym przyciskiem myszy.
A tak w ogóle to bluza i zegarek są modify, czy no modify? ;)

wlasnie jak lewym przyciskiem to tez nic nie daje :(

bluza (no transfer)
zegarek (no modify) (no transfer)
a np buty moje (no modify) (no transfer) i jest wszystko ok(moge zmieniac kolory rozmiar)

a tu screen
zapodaj.net/f7698d213149.jpg.html

...i wlasnie nie wiem co zrobilem ze nie moozna wchodzic w more od zegarka i bluzy.. bo tydzien temu normalnie moglem zmienia resize zegarka ale cos nacisnelem w tym okienku z menu zegarka bo chcialem zobaczyc co to jest :P:P :):)

Ostatnio edytowany przez Madelaine, 06 Sty 2010, 18:20, edytowano w sumie 1 raz
post pod postem

Profil E-mail Offline
PostPost został usunięty przez Madelaine 06 Sty 2010, 18:21.
Powód: post pod postem
Nie podano
PostWysłany: 06 Sty 2010, 17:22 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
nick w SL: Nemesis Igaly
Więc prawym i edit. Jeśli otworzy się okienko edit, przytrzymaj jednocześnie shift i ctrl pojawią się węzły dzięki którym będziesz mógł zmienić rozmiar kaptura i rękawów (przy okazji może ci sie przestawić klawiatura, ale naprawisz to ponownie wciskając shift i ctrl).
Skoro zegarek jest no mod, nic z nim niestety nie zrobisz.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 07 Sty 2010, 16:43 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
nick w SL: Shilla Hax
Najpierw sprawdź dokładnie czy rzeczy nie mają resizera (najedź kursorem np. na kaptur, jeśli pojawi się "łapka" tzn. że kaptur jest z resizerem, wówczas klikasz lewym przyciskiem myszki i wyskakuje okienko, w którym ustalasz o ile kaptur ma się zwiększyć/zmniejszyć).
Jeśli rzeczy nie mają resizera, pozostaje jedynie ręczne dopasowywanie poprzez opcję Edit (nie More!). Czyli prawym przyciskiem myszki klikasz na obiekt, z okienka wyboru wybierasz Edit->Stretch i ciągnąc za kwadraciki dowolnie rozciągasz obiekt do momentu, aż będzie pasował, dla pełniejszego efektu poprzesuwaj jeszcze kapturek :)

WAŻNE!!
Jeśli po wejściu w opcję Edit, pola są nie aktywne tzn. że danego obiektu nie można edytować.

Innych opcji edycji niestety nie ma i mimo szczerych chęci nic nie wymyślimy.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 08 Sty 2010, 00:05 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Morrigan Polanski
Upewnij się, że jesteś w miejscu pozwalającym na działanie skryptów.

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso