Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 27 Paź 2009, 21:44 
Dołączenie:
Październik 2009
Witajcie jestem nowa na SL i gdy włączam grę to jest takie miejsce gdzie jest malutki samolot próbuje się wydostać stąd ale jest wielki baner i nie mogę iść dalej. Słabo znam angielski. Proszę o pomoc. Zakłopotana. :-(

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 27 Paź 2009, 21:49 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2008
nick w SL: Anulka Zimminy
Hm..nawet na forum, gdzie wszystko jest po polsku, też nie wiesz jak się wydostać ? Na przykład do właściwego na takie pytania, działu ?
A możliwe że żle myśle, i oczywiście polecasz to jako super ciekawe to miejsce gdzie jest malutki samolocik i wielki baner. To podaj SLURL. Nie za bardzo znamy ciekawe miejsca w TeenSL.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Paź 2009, 00:07 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2007
nick w SL: SpaceBurak Zenovka
To nastolatki mogą tam wchodzić nie będąc pełnoletnimi?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Paź 2009, 01:02 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Teen Second Life jest dla nastolatków - między 13. a 18. rokiem życia.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Paź 2009, 02:40 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Hmmm, a komuś to trzeba było wyjaśniać?
Proponuję - nie pierwszy raz - wygooglować słowo "ironia".

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Paź 2009, 15:15 
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Deso Ersetu
Jak zawsze na tym forum, nowa osoba zadająca pytanie dostał od groma odpowiedzi, z czego pewnie bardzo się cieszy. To miłe, że Polacy potrafią sobie tak pomagać i wzajemnie się wspierać.

Ja niestety niebardzo wiem jak Ci pomóc, pewnie dlatego, że trochę byłem oderwany od SL od jakiegoś czasu, ale można spróbować w "Search" w zakładce Places poszukać jakiegoś miejsca i sprawdzić, czy da radę do niego teleportem wylecieć.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Paź 2009, 15:40 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Deso, rzecz w tym, że - nie jak zawsze - nowa osoba pojawia się na forum i klikając na temat pierwszy, jaki się nawinie, nawet nie sprawdzając czego dotyczy, pisze post, z którego nic nie wynika, poza tym, że nie wiadomo o co chodzi. Na dobrą sprawę nawet nie mamy pewności, o jakie zalogowanie.

Wątek został przeze mnie wydzielony z tematu Ciekawe miejsca, jak widać niesłusznie.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Paź 2009, 19:52 
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Deso Ersetu
Co nie znaczy, że za każdym razem, musicie z takim zapałem w oczach jechać po ludziach z demoniczną radością.
Ja rozumiem, że to może denerwować, ale ludzie no, trochę się ogarnąć każdy powinien być w stanie, i oczekiwałbym raczej tego właśnie od starych wyjadaczy, a nie ludzi którzy dopiero co się zarejestrowali.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Paź 2009, 21:25 
Dołączenie:
Październik 2009
Próbowałam się teleportować ale ładuję sie do polowy i nic. Nie wiem co zrobić.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Paź 2009, 21:29 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2008
nick w SL: Anulka Zimminy
A jak sobie wyobrazasz nauczenie kogoś. kto nie raczy nawet włączyć myślenia jak nie obśmianie go ? Mamy cierpliwie i z pokorą czekać na kolejnego bęcwała, przenosić wiadomości w tempie 5 na godzinę i cierpliwie każdemu tłumaczyć ?
Narazie co piąty taki jest wyśmiany, może dotrze co do niektórych łbów. Mam Ci raportować ilu bez słowa komentarza przeniosłam do właściwego forum ?
Odrobinka dobrego wychowania nawet u 11 latka powoduje, że wchodząc gdzieś sie porozglada a nie wpada znienacka i wykrzykuje swoje. nie zwracając najmniejszej uwagi na to gdzie jest i po co. O tym aby odpowiedzi na wlasne głupoty raczył przeczytać. To nie jest korytarz podstawówki.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Paź 2009, 22:07 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
pola93 napisał(a):
Próbowałam się teleportować ale ładuję sie do polowy i nic. Nie wiem co zrobić.

Przede wszystkim napisać kilka słów o swoim komputerze i łączu. Możesz też samodzielnie sprawdzić na stronie secondlife.com, czy Twój komputer spełnia wymagania systemowe.

W Spisie treści też powinny się znaleźć odnośniki do wątków dotyczących problemów z logowaniem i poruszaniem w SL.

Przede wszystkim zaś, przypominam, że Second Life jest dla osób pełnoletnich, osoby poniżej 18 roku życia (ale mające skończone 13) powinny się rejestrować w Teen SL.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Paź 2009, 23:12 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
nick w SL: Shilla Hax
Niektórzy po prostu są strasznymi leniuchami. Po co wertować masę wątków i jeszcze więcej odpowiedzi, skoro można założyć własny i zapytać? Z lenistwem trzeba walczyć! ale nie ostrymi upomnieniami, bo one tylko wywołują odwrotny skutek (taka podświadoma przekora).

Wracając do tematu.
pola, podaj parametry swojego komputera (karta graficzna, procesor, pamięć RAM itp.) i szybkość łącza internetowego. Przepisz treść komunikatu, który pojawia się kiedy próbujesz się teleportować. Będzie nam łatwiej rozwikłać tą sprawę ;)

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso