Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 30 Sie 2009, 21:35 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2008
nick w SL: Clark Danitz
Witam
W kwietniu usunąłem konto (czasem ma się taki napływ robienia czegoś zanim się przemyśli) zrobiłem sobie przerwę od sl.
Naszła mnie chęć budowania na sl itp , a że dużo mam na nim rzeczy przez siebie zrobionych i własnych tekstur chcę reaktywować usunięte konto.
Loguje sie na secondlife.com pod tym nickiem i mi podają że jest możliwość zadzwonienia do nich (lindenów) omówienia sprawy i podają koszt 10$. Problem jest w tym że nie wiem na ile komunikatywny jest mo angielski przez telefon i czy się dogadam.
Pytanie jest takie, czy jest jakaś inna możliwość reaktywowania konta.

Z góry dziękuję za odpowiedzi

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 30 Sie 2009, 22:12 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2008
nick w SL: Anulka Zimminy
Po pierwsze tam tez pracuja Polacy. Telefon i wydukac po angielsku ze sie chce rozmawiac po polsku wystarcza. Pamietaj o 9-cio godzinnej roznicy czasu.
Po drugie: reaktywowanie konta po ponad 60 dniach wydaje sie niemozliwe. Sprawdz rozmowa telefoniczna ale od kwietnia minelo 4 miesiace czyli 120 dni. Tekstury mozesz uploadowac ponownie, gorzej z odtworzeniem primow ale skoro raz juz to zrobiles dugi zawsze latwiejszy.
Innej mozliwosci reaktwowania niz telefon do LL nie ma. Watpie jednak czy w ogole to sie da po takim czasie.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 30 Sie 2009, 22:26 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
nick w SL: WoodPaker Barbosa
Ta 9cio godzinna roznica to sciema :-D
Mimo, ze dzwonisz pod telefon USA to laczy Cie z anglia :-) wiem bo jak kiedys dzwonilem i rozmawialem z polakiem to okazalo sie, ze siedzi w Anglii

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 30 Sie 2009, 23:36 
Zależy jakie konto. Premium wygasa na "prawie dobrze" dopiero w urodziny Twojego konta (i.e. dzień i miesiąc otwarcia konta). Potem masz jeszcze trochę czasu, żeby zmienić zdanie. Jeżeli nie chcesz przez telefon rozmawiać, to Support Ticket też powinien zadziałać.

Nie podano
PostWysłany: 19 Wrz 2009, 20:30 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2008
zadzwoniłem na numer do anglii gadałem z polakiem
mam teraz opcje reaktywacji konta ale akceptuja tylko karty kredytowe a takowej nie posiadam więc nie mam jak przelać pieniędzy.
Założyłem nowe konto na sl

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Wrz 2009, 07:28 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
nick w SL: Krzysztof Aeon
Zweryfikowane (z podpiętą kartą) konto PayPal?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Wrz 2009, 10:55 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2008
konto paypal też nie wchodzi w grę ze względu na kartę ...
czytałem że podobno karty debetowe akceptują przy aktywacji konta , ale nie mojego banku.

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso