Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 04 Sie 2009, 21:21 
Dołączenie:
Sierpień 2009
Witam wszystkich.
A ja mam pytanko z tematu sterowania i dostępnych opcji dla SL. Np w jaki sposób można tańczyć, ćwiczyć itd. U mnie po kliknięciu myszka pojawia się tylko opcja usiądź, i nic poza tym.
I jeszcze jedno, czy jest możliwość włączenia polskiej wersji językowej?? Wczoraj raz mi to się udało, telepotrowałam się przez link i wszystkie komunikaty i opcje miałam po polsku. A dziś nic, próbowałam teleportować się ponownie z tego samego linku i weszła mi gra w języku angielskim.
Z góry dziekuję za odpowiedzi i pozdrawiam ;-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Sie 2009, 21:30 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
nick w SL: Krzysztof Aeon
Tańczyć i inne takie możesz głównie za pomocą przedmiotów aktywujących animacje (poseballe - animacja aktywuje się po usiadnięciu nań czy inne takie), czyli z reguły tylko w wyznaczonych miejscach.
Jesli chodzi o polską wersję językową, to jeśli masz angielskie menu - Edit|Preferences i na samym dole jest "English" lub "System default". Zmień to na Polish (albo polski, nie pamiętam), prawdopodobnie z dopiskiem "(Beta)".

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Sie 2009, 21:32 
Dołączenie:
Sierpień 2009
Super dzięki :-) Na forum z tym językiem już znalazłam i jest huraaa :lol:

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso