Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 18 Cze 2009, 11:39 
Dołączenie:
Grudzień 2007
nick w SL: Pietia Szondi
Czy jest jakaś możliwość wyciągnięcia listy członków grupy z SL do dowolnego formatu poza-SL-owego? Bez różnicy czy to lista wartości, tabela bazy danych, arkusz czy cokolwiek innego.

Byleby szybko i bezboleśnie.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Cze 2009, 12:01 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Morrigan Polanski
Przepisać? No chyba, że są na to jakieś skrypty, o których nie wiem. Generalnie grupy to najbardziej niedopracowana wg mnie część SL.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Cze 2009, 12:57 
Dołączenie:
Grudzień 2007
Na tę metodę niestety sam bym wpadł ;p

Tylko nie wiem czy by mi życia (nawet realnego) wystarczyło żeby lista była kiedykolwiek aktualna ;-(

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Cze 2009, 13:55 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Pietia, napisz w SL skrypt, który po kliknięciu wysyła na jakiśzewnętrn yserwer www imię i nazwisko klikajacego. Na sewnętrzny mserwerze umieśc plik php połącozny z bazą SQL, by do niej wpisywało imię i nazwisko awatara.

Kiedy skrypty będą gotowe, napisz notkę na grupę, by każdy na dany obiekt kliknął. Możesz ustawić też, by la konrketnej grupy obiekt działał (wtedy możesz nawet kilka grup obsłużyć jednym skryptem php, ale kilkoma obiektami w SL)

Oczywiście moje rozwiązanie może posiadać wady.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Cze 2009, 15:04 
Dołączenie:
Sierpień 2007
Wszystko sie da :) kwestia ceny
Jak jestes zainteresowany to sie do mnie zglos to obgadamy :]

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Cze 2009, 19:26 
Dołączenie:
Grudzień 2007
nie pozostało nic innego jak się skontaktować (co już zresztą uczyniłem)

A jeśli ktoś ma jakieś pomysły, to słucham dalej :-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Cze 2009, 20:43 
Dołączenie:
Kwiecień 2009
można użyć programu autohotkey. Stworzyć w nim (poprostu zarejestrowac) odpowiednie makro które wchodzi do wybranej grupy, klika po kolei na każde imię i nazwisko awatara następnie kopiuje do np. Excela i zamyka pootwierane okienka avatarów, prawdopodobnie sam rejestrator kliknięć nie wystarczy i trzeba będzie dostosować makro nieznacznie samemu

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso