Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 17 Lis 2008, 19:33 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2007
nick w SL: Marlin Huldschinsky
Dziś mam bill rate - ściąga mi 70 zł z konta, miałem wczoraj zrobić downgrade z quaterly premium na Basic ale na śmierć o tym zapomniałem :oops:
Czy jeśli w tej chwili zrobię downrade to zwrócą mi 70 zł które mi wzięli ?
I czy oni biorą z góry kasę, czy po 3 miesiącach?
WAŻNE!
Bo 70 zł to trochę kasy :) W sensie...nie chcę jej w taki sposób stracić.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Lis 2008, 19:45 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2008
nick w SL: Anulka Zimminy
Nie zwracaja.. gdzies tam bylo napisane ze oplata jest noszona z gory i nie podlega zwrotowi w przydatku wczesniejszego zakonczenia danego typu konta. Bodaj na knowledge base.
Mnie zreszta, zgodnie z tym co Jacek zapaowiedzial, tez nabili w butelke, bo owszem sciagneli sobie w zadanym terminie 73 dolary, tak jak zapowiadali ,ale zaraz potem dodatkowo 15 dolarow tytulem podatku VAT ? No i powstal problem z ktorym musze zwrocic sie do mojego radcy podatkowego, a mianowicie o podstawe zastosowania stawki 22% VAT, a dlazcego nie 7% na ten przyklad, albo dlaczego to nie jest zwolnione z podatku VAT.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Lis 2008, 19:47 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2007
nick w SL: Marlin Huldschinsky
OOOOOOOOOO ŻAL.
Ale mi Lindenów szkoda. Nie zwrócą :/
Ale jakoś zrobiłem downgrade...zobaczę na stan konta - ciekawe czy mi już ściągnęło.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Lis 2008, 21:22 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Anulko, nic nie zwojujesz i niestety tym razem to nie LL jest winne ale Unia Europejska:( To oni wymyslili ten VAT zalezny od kraju odbiorcy w przypadku sprzedawcy z poza UE.
Efektem tego byla nasza ustawa o VAT na uslugi elektroniczne ( bo wszytsko co w SL to sa uslugi elektroniczne)
Ladny opis jest tutaj: http://www.rp.pl/artykul/75656,57774_Kt ... ernet.html

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso