Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.
Autor Wiadomość
Kobieta
PostWysłany: 03 Kwi 2007, 18:23 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2006
nick w SL: Roxy Shablin
Witam

Kilku użytkowników skarży się na "niedobór" poradników. Pragne oznajmić ze te obok wymienione , są bardzo trudne do napisania oraz czasochłonne. JENAK , macie możliwość , drodzy użytkownicy forum, przyśpieszyć proces ich tworzenia.
W tym temacie , będą zamieszczane "ogłoszenia" , co jest potrzebne , i może wspolnie , napiszemy kilka dobrych poradnikow.Do tej pracy nie zawsze bedzie potrzebne "obeznanie" w sl.Jężeli jesteście w stanie pomóc , odpiszcie na ogłoszenie.Miejmy nadzieję , że zadziała ;)

w takim razie , ja zaczne :

Jestem w trakcie pisania 2 poradnikow o sl , potrzebna mi jest osoba , która , przerzuciła by na jakiś serwer kilka fotek , tak , by pozniej moznabyło omieścic je na forum :) z gory dziekuje.

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 03 Kwi 2007, 19:10 
Dołączenie:
Marzec 2007
nick w SL: Tomy Vella
Ja w najbliżyszm czasie planuje krótko opisać wszystkie funkcje wbudowane w SLu. Napewno przydałaby sie osoba, która opisałaby stałe, ewentualnie konkretniej zdarzenia /events/. Do tego jeszcze silnik fizyczny pojazdów oraz particles i skryptowania byłoby na tyle. Każdym z wymienienych mógłbym się zając, ale życie studenta czas pochłania ;-) i zanim skończę wszystko pewnie zima przyjdzie.

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 04 Kwi 2007, 00:41 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
skoro juz koncert zyczen to na calego! Ja mam takie pytanie. Czy moglby ktos opisac proces zakupu ziemi? Zwlaszcza dla graczy bez pelnego konta, bo takich jest wiekszosc pewnie, ale nie tylko? Wiem, ze mozna np kupic ziemie na grupe, (ktora np zalozy wlasciciel wyspy i wplaca ten comiesieczny czynsz w zywych dolarach). No ale przypuscmy ze kupie taka ziemie za worek lindenow- a pewnego dnia nie spodobam sie wlascicielowi ladnu i wywali mnie z terenu, pieniedzy nie oodajac? Czy jest taka mozliwosc? I jakie sa roznice w cenie zakupu ziemi z drugiej reki, tj bez aktywacji pelnego konta, a jakie jesli sie kupuje bezposrednio? I w ogole jakie sa ceny? Takie krotki poradnik by sie strasznie przydal,

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 07 Kwi 2007, 09:31 
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Sarina Vacano
Witam jakiej wielkosci teren cie interesujee bo to jest podstawa. Tak na marginesie pieknie opisales poradnik "moj pierwszy milion" moje gratulacje. To jest cos naprawde. Jesli mowimy o ziemi musimy wiedziec o jakim kawalku mowisz. Czy o calym regionie. w skrocie powiem tak. Caly region kupowany od lindena taki jak wyspa kosztuje 1600$ + co miesieczna oplata 300$ a jesli chodzi o Mainland czyli ziemie na stalym londzie kupowana od lindena to kupuje sie ja na aukcjach ceny dochodza nawet do 3000$ za 65000 sqm + do tego co miesieczna oplata 195$ ale to sa cale regiony. napisz wiecej o metrazu Pozzdrawiam

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso